Jump to content
Dogomania

Isadora7

Members
  • Posts

    39937
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isadora7

  1. [SIZE=5][FONT=arial black][COLOR=#ff0000]☀[/COLOR] MERDUSZKA [COLOR=#ff0000]☀[/COLOR][/FONT][/SIZE] Szukamy znających tę jamniczkę, przebywającą na kwarantannie schroniska w Łodzi (Marmurowa) [url]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/1429[/url] [IMG]http://jamniki.eadopcje.org/galeria/1429/1.jpg[/IMG] [IMG]http://jamniki.eadopcje.org/galeria/1429/5.jpg[/IMG] [IMG]http://jamniki.eadopcje.org/galeria/1429/3.jpg[/IMG]
  2. [B]u nas na Żoliborzu też taki plac jest, fajny pomysł [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images53.fotosik.pl/13/0342a0aca98548c1med.jpg[/IMG][/URL] Ileż ona ma wdzięku :) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images51.fotosik.pl/13/7504b17fda9ec2f0med.jpg[/IMG][/URL] Kapitalny ten bajowy świat [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images53.fotosik.pl/13/e9b284b402ad1b95med.jpg[/IMG][/URL] [/B]
  3. [quote name='yunona']No... chodZiło mi o ten... no... wiek, teraz to raczej lacha :diabloti::megagrin::megagrin::megagrin:[/QUOTE] Oj pogrążasz się :roflt::roflt::roflt::roflt::roflt:
  4. [quote name='yunona']A.....co tam bede pisać ..... zazdraszczam.... protestuje.... ja tez......!!! :eviltong::evil_lol: Ale fajowo :). A nasza koleżaneczka na avku , patrz pani jaka lasencja była :)[/QUOTE] Co to znaczy była co? :megagrin::megagrin::megagrin: [quote name='Celina12']No lasencja z tej naszej Dorotki.....:loveu: I znów upały...znów nie am czym oddychać.....i tak ma trwać.....:shake:...nie cierpię upałów Selekcjonowałam fotki Ani z wyjazdu a i tak sporo wgrałam na fotosik....:diabloti:[/QUOTE] ja mam po kokardkę upałów
  5. [quote name='Nutusia']A może on wcale nie taki stary, tylko stres i niedola go siwizną oprószyły?...[/QUOTE] No jak na jamnikowatego stary nie jest ma 10 lat.
  6. kapitalne.......... [quote name='rytka2']Antek pedałuje... [video=youtube;Ia2DD86-7ck]http://www.youtube.com/watch?v=Ia2DD86-7ck&feature=youtu.be[/video][/QUOTE]
  7. [SIZE=4][FONT=arial black]STARSZY "PALUSZEK" DO ADOPCJI[/FONT][/SIZE] [url]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/1425[/url] [HR][/HR]Pies, mimo, że siwy, zachowuje się jak młodziak. Biega, skacze, jest niesamowicie kontaktowany i w sumie na spacerach interesuje go jedynie bliskość człowieka. Jest po prostu prześliczny! Imię nadane na potrzeby tego ogłoszenia. Jego numer ewidencyjny to: 2815/12 (jak ktoś chętny, pomogę w adopcji z Palucha) [HR][/HR][IMG]http://jamniki.eadopcje.org/galeria/1425/1.jpg[/IMG] [IMG]http://jamniki.eadopcje.org/galeria/1425/3.jpg[/IMG] [IMG]http://jamniki.eadopcje.org/galeria/1425/2.jpg[/IMG]
  8. Frodek ale ty zmężniałeś
  9. Cudna jest opiekuńczość Wikuni. A narzecze Tomisia przesłodkie.
  10. A ja pozwolę sobie zaprosić do DOMU AUKCYJNEGO, częśc fantów jest ze wskazaniem dla Sary (aparat fotograficzny, perfumy DIOR). Fantów będzie przybywać. [HR][/HR] [SIZE=4][FONT=arial black]DOM AUKCYJNY - Jamniki & Partnerzy[/FONT][/SIZE] Zapraszamy serdecznie, fantów będzie przybywać. Piękne obrazy, aparat "półlustrzanka" nowy wywoławcza to połowa ceny rynkowej, biżu i wiele innych rzeczy. [URL]https://www.facebook.com/events/638262866185881/[/URL] [URL="https://www.facebook.com/events/638262866185881/"] [IMG]http://img689.imageshack.us/img689/9103/n1lq.jpg[/IMG][/URL]
  11. Sopcio ja muszę to zobaczyć, dziewczyny też Rambo muszący
  12. Ładny dom Ani :) Ale Fokusowi zdradę bym wypomniała :loveu: Dzieciaki frajdę miały nieziemską
  13. [quote name='Dogo07']Faktycznie tytuł wątku już dawno nieaktualny i spokojnie można zmienić na radosny :). W tym tygodniu miałam przyjemność rozmawiać z panią Alex, bardzo się cieszę że sunieczka ma taki kochający dom :).[/QUOTE] Musze Celinke poprosić żeby zmieniła
  14. To zdjęcie wywołuje dobry humor [IMG]http://images61.fotosik.pl/33/048d16bad05fee37med.jpg[/IMG]
  15. Noo cuuuuuuuudne [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images53.fotosik.pl/9/ba0251a284593e0cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images55.fotosik.pl/9/51a5648678ba1c34med.jpg[/IMG][/URL]
  16. [quote name='Hope2']a se zaproszę na cegiełkowe mizianki dla Lusi i Rastiego :) http://www.dogomania.pl/forum/threads/245856-Wirtualne-mizianko-i-pycholi-całowanko-do-15-sierpnia-godz-20-00?p=21145972#post21145972 ide hopsnąć
  17. [B]☀☀☀ GENERAŁ FINKA I KAPRAL ARYA (ALEXIS) ☀☀☀[/B] 31 lipca 2013 o 22:25 [B]ALEXIS[/B] ☞ [URL]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/1304[/URL] [B]Dzień dobry, od końca czerwca Alexis (teraz wabi się Arya)[/B] [IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/988703_535826246482580_1967380142_n.jpg[/IMG] [B]ma już towarzyszkę.[/B] [IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/999821_535826419815896_1606598333_n.jpg[/IMG] Relacje między nimi można było określić początkowo mianem szorstkiej przyjaźni, gdyż Finka przyjęła rolę generała, ewentualnie mianując Aryę kapralem. Nie ukrywam, że domownikom chciała i nadal próbuje nadać stopnie ledwie szeregowych. Udaje nam się jednak powoli awansować, chociaż wymaga to wiele stanowczości, czasem niezłych zasieków, a czasem działalności dywersyjnej, gdyż Finka to dziesięcioletnia jamniczka z ukształtowanym charakterkiem dominatora. Jednak z każdym dniem uczymy się siebie nawzajem i kochamy się bardzo. [IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/45611_535826553149216_643750316_n.jpg[/IMG] Między suczkami gestów przyjaźni też jest coraz więcej, ostatnio doszły też zabawy, chociaż w berka Finka nie ma żadnych szans. Obie suczki są odrobaczone, wczoraj miały wykonane bardzo szczegółowe badania kału, wynik negatywny. Finka dzielnie towarzyszyła też Alex podczas zabiegu czyszczenia zębów, przy tej okazji obie kobiety miały wykonane badania. [IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/602716_535826619815876_799114255_n.jpg[/IMG] Z każdym dniem Arya coraz bardziej staje się psem, podgląda i naśladuje generała Finkę, z kolei Finka, dzięki ich wspólnym zabawom, gubi zbędne kilogramy. Jeszcze raz dziękujemy za zaufanie i pozdrawiamy serdecznie. [I]Jamnicza szkoła oficerska & Kandydat na zwierzchnika jamniczych sił zbrojnych[/I] _______________________________________________________________ [B][IMG]https://fbcdn-photos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/399195_535826709815867_1135193351_a.png[/IMG]Fundacja SOS dla Jamników[/B][URL="http://www.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fjamniki.eadopcje.org%2F&h=lAQHmJ113&s=1"] http://jamniki.eadopcje.org/[/URL]
  18. Siemka Sopciu zwracam sie do ciebie abyś tam w górze poprosił o chłodniejsze dni. Ja sie bardzo źle czuje w takie tropiki. Rambo wykończony upałami
  19. Dumka - podopieczna Fundacji SOS dla Jamników w "taksówce" [URL=http://img812.imageshack.us/i/p4h5.jpg/][IMG]http://img812.imageshack.us/img812/607/p4h5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img842.imageshack.us/i/vwab.jpg/][IMG]http://img842.imageshack.us/img842/3250/vwab.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img687.imageshack.us/i/szyd.jpg/][IMG]http://img687.imageshack.us/img687/6946/szyd.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img13.imageshack.us/i/c3od.jpg/][IMG]http://img13.imageshack.us/img13/1969/c3od.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...