-
Posts
39937 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Isadora7
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Isadora7 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[SIZE=5][FONT=arial black][COLOR=#ff0000]☀[/COLOR] MERDUSZKA [COLOR=#ff0000]☀[/COLOR][/FONT][/SIZE] Szukamy znających tę jamniczkę, przebywającą na kwarantannie schroniska w Łodzi (Marmurowa) [url]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/1429[/url] [IMG]http://jamniki.eadopcje.org/galeria/1429/1.jpg[/IMG] [IMG]http://jamniki.eadopcje.org/galeria/1429/5.jpg[/IMG] [IMG]http://jamniki.eadopcje.org/galeria/1429/3.jpg[/IMG] -
Mikrosunia Fionka – Już zaufała człowiekowi i ma wspaniały dom!
Isadora7 replied to Ellig's topic in Już w nowym domu
cuuuudna jest- 375 replies
-
- adopcja schronisko psy
- dom na resztę życia
- (and 3 more)
-
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
Isadora7 replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
SE zaglądam i pozdrowienia zostawiam -
[B]u nas na Żoliborzu też taki plac jest, fajny pomysł [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images53.fotosik.pl/13/0342a0aca98548c1med.jpg[/IMG][/URL] Ileż ona ma wdzięku :) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images51.fotosik.pl/13/7504b17fda9ec2f0med.jpg[/IMG][/URL] Kapitalny ten bajowy świat [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images53.fotosik.pl/13/e9b284b402ad1b95med.jpg[/IMG][/URL] [/B]
-
[quote name='yunona']A.....co tam bede pisać ..... zazdraszczam.... protestuje.... ja tez......!!! :eviltong::evil_lol: Ale fajowo :). A nasza koleżaneczka na avku , patrz pani jaka lasencja była :)[/QUOTE] Co to znaczy była co? :megagrin::megagrin::megagrin: [quote name='Celina12']No lasencja z tej naszej Dorotki.....:loveu: I znów upały...znów nie am czym oddychać.....i tak ma trwać.....:shake:...nie cierpię upałów Selekcjonowałam fotki Ani z wyjazdu a i tak sporo wgrałam na fotosik....:diabloti:[/QUOTE] ja mam po kokardkę upałów
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Isadora7 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']A może on wcale nie taki stary, tylko stres i niedola go siwizną oprószyły?...[/QUOTE] No jak na jamnikowatego stary nie jest ma 10 lat. -
kapitalne.......... [quote name='rytka2']Antek pedałuje... [video=youtube;Ia2DD86-7ck]http://www.youtube.com/watch?v=Ia2DD86-7ck&feature=youtu.be[/video][/QUOTE]
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Isadora7 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[SIZE=4][FONT=arial black]STARSZY "PALUSZEK" DO ADOPCJI[/FONT][/SIZE] [url]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/1425[/url] [HR][/HR]Pies, mimo, że siwy, zachowuje się jak młodziak. Biega, skacze, jest niesamowicie kontaktowany i w sumie na spacerach interesuje go jedynie bliskość człowieka. Jest po prostu prześliczny! Imię nadane na potrzeby tego ogłoszenia. Jego numer ewidencyjny to: 2815/12 (jak ktoś chętny, pomogę w adopcji z Palucha) [HR][/HR][IMG]http://jamniki.eadopcje.org/galeria/1425/1.jpg[/IMG] [IMG]http://jamniki.eadopcje.org/galeria/1425/3.jpg[/IMG] [IMG]http://jamniki.eadopcje.org/galeria/1425/2.jpg[/IMG] -
Postrzelony jamniczek Frodo- JUŻ W DOMU w SZCZECINIE
Isadora7 replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
Frodek ale ty zmężniałeś -
A ja pozwolę sobie zaprosić do DOMU AUKCYJNEGO, częśc fantów jest ze wskazaniem dla Sary (aparat fotograficzny, perfumy DIOR). Fantów będzie przybywać. [HR][/HR] [SIZE=4][FONT=arial black]DOM AUKCYJNY - Jamniki & Partnerzy[/FONT][/SIZE] Zapraszamy serdecznie, fantów będzie przybywać. Piękne obrazy, aparat "półlustrzanka" nowy wywoławcza to połowa ceny rynkowej, biżu i wiele innych rzeczy. [URL]https://www.facebook.com/events/638262866185881/[/URL] [URL="https://www.facebook.com/events/638262866185881/"] [IMG]http://img689.imageshack.us/img689/9103/n1lq.jpg[/IMG][/URL]
-
Malusia,połamana Alexis prosi o POMOC!! JUŻ W DOMU STAŁYM :)
Isadora7 replied to Celina12's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']Faktycznie tytuł wątku już dawno nieaktualny i spokojnie można zmienić na radosny :). W tym tygodniu miałam przyjemność rozmawiać z panią Alex, bardzo się cieszę że sunieczka ma taki kochający dom :).[/QUOTE] Musze Celinke poprosić żeby zmieniła -
Chora, cierpiąca jamniczka szczęśliwa we własnym domu! Dziękujemy!
Isadora7 replied to caromina's topic in Już w nowym domu
To zdjęcie wywołuje dobry humor [IMG]http://images61.fotosik.pl/33/048d16bad05fee37med.jpg[/IMG] -
Malusia,połamana Alexis prosi o POMOC!! JUŻ W DOMU STAŁYM :)
Isadora7 replied to Celina12's topic in Już w nowym domu
[B]☀☀☀ GENERAŁ FINKA I KAPRAL ARYA (ALEXIS) ☀☀☀[/B] 31 lipca 2013 o 22:25 [B]ALEXIS[/B] ☞ [URL]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/1304[/URL] [B]Dzień dobry, od końca czerwca Alexis (teraz wabi się Arya)[/B] [IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/988703_535826246482580_1967380142_n.jpg[/IMG] [B]ma już towarzyszkę.[/B] [IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/999821_535826419815896_1606598333_n.jpg[/IMG] Relacje między nimi można było określić początkowo mianem szorstkiej przyjaźni, gdyż Finka przyjęła rolę generała, ewentualnie mianując Aryę kapralem. Nie ukrywam, że domownikom chciała i nadal próbuje nadać stopnie ledwie szeregowych. Udaje nam się jednak powoli awansować, chociaż wymaga to wiele stanowczości, czasem niezłych zasieków, a czasem działalności dywersyjnej, gdyż Finka to dziesięcioletnia jamniczka z ukształtowanym charakterkiem dominatora. Jednak z każdym dniem uczymy się siebie nawzajem i kochamy się bardzo. [IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/45611_535826553149216_643750316_n.jpg[/IMG] Między suczkami gestów przyjaźni też jest coraz więcej, ostatnio doszły też zabawy, chociaż w berka Finka nie ma żadnych szans. Obie suczki są odrobaczone, wczoraj miały wykonane bardzo szczegółowe badania kału, wynik negatywny. Finka dzielnie towarzyszyła też Alex podczas zabiegu czyszczenia zębów, przy tej okazji obie kobiety miały wykonane badania. [IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/602716_535826619815876_799114255_n.jpg[/IMG] Z każdym dniem Arya coraz bardziej staje się psem, podgląda i naśladuje generała Finkę, z kolei Finka, dzięki ich wspólnym zabawom, gubi zbędne kilogramy. Jeszcze raz dziękujemy za zaufanie i pozdrawiamy serdecznie. [I]Jamnicza szkoła oficerska & Kandydat na zwierzchnika jamniczych sił zbrojnych[/I] _______________________________________________________________ [B][IMG]https://fbcdn-photos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/399195_535826709815867_1135193351_a.png[/IMG]Fundacja SOS dla Jamników[/B][URL="http://www.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fjamniki.eadopcje.org%2F&h=lAQHmJ113&s=1"] http://jamniki.eadopcje.org/[/URL] -
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
Isadora7 replied to majqa's topic in Foto Blogi
..........bry -
Dumka - podopieczna Fundacji SOS dla Jamników w "taksówce" [URL=http://img812.imageshack.us/i/p4h5.jpg/][IMG]http://img812.imageshack.us/img812/607/p4h5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img842.imageshack.us/i/vwab.jpg/][IMG]http://img842.imageshack.us/img842/3250/vwab.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img687.imageshack.us/i/szyd.jpg/][IMG]http://img687.imageshack.us/img687/6946/szyd.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img13.imageshack.us/i/c3od.jpg/][IMG]http://img13.imageshack.us/img13/1969/c3od.jpg[/IMG][/URL]