-
Posts
39937 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Isadora7
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Isadora7 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='elke']to już kolejne 2 sierotki w niedługim czasie...... smutne :([/QUOTE] Niestety. Bardzo biedne takie psiaki są -
Ale się puszkowo dzieje. Rambo cieszący się
-
[quote name='Ewa Marta']Bardzo poproszę na miala, może wydrukuje się ciut wyraźniej. Te ostatnie wyniki odbiegają od normy... Nie znam sie na tym, więc nie wiem co to może znaczyć.[/QUOTE] To wydruk na rolce faxowej wiec i oryginał marny, ale zrobiłam podrasowanego pdfa więc odczytać się da jakoś :)
-
No to kochani jest już subkonto więc i imie musi być. Wygląda to tak [FONT=verdana][FONT=arial black]Fundacja SOS dla Jamników[/FONT] Bank Zachodni WBK S.A[/FONT] [FONT=arial black]08 1090 1056 0000 0001 2134 2342[/FONT][FONT=verdana] Karolkowa 80/82/22 01-193 Warszawa Konto EURO: 44 1090 1056 0000 0001 2028 7013 Przelewy zagraniczne: IBAN PL [/FONT][FONT=verdana]30 1090 1056 0000 0001 2028 6974[/FONT] [FONT=verdana]SWIFT[/FONT] [FONT=verdana]WBKPPLPP[/FONT] PayPal: [email protected] tytuł wpłaty: [SIZE=5][FONT=arial black]DAROWIZNA LINKA[/FONT] i w ten sposób mamy chrzciny. Później wrzuce na pierwsżą stronę. No i wydarzenie zrobie
-
Chora, cierpiąca jamniczka szczęśliwa we własnym domu! Dziękujemy!
Isadora7 replied to caromina's topic in Już w nowym domu
[quote name='anica']...:loveu::multi:..... poryczałam się!.... Oskarku, Wspaniałego domku:lol: ... [SIZE=5]obiecuję pokazać Jasieńkę, wieczorkiem[/SIZE]:)[/QUOTE] koniecznie, czekamy :) -
Młodziutka Al - we własnym domu ZDECYDOWANIE jest najlepiej :)
Isadora7 replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']Uuuuuaaaaaa..... się będzie działo! Malagosie - 6 sierpnia to jest... wtorek ;) Mattilu nie może w innym terminie. Ja mogę, bo mam urlop. Eloise może bo może, ale dla innych, niewakacyjnych proponuję termin weekendowy, jakby co :)[/QUOTE] 6 sierpnia to dzień przed moimi bardzo okrągłymi urodzinami - cholera nie mozę mnie nie byc na tym sabacie. Taaaakie urodziny, w taaakim gronie :) [quote name='Ryjonek']My też mamy 2 wolne miejsca w aucie, a nawet jak się ścieśni to 3[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] Kto chętny do pojechania?[/QUOTE] Ja i trzy jamniki -
Rysiu Psie Serce - wszystkie Ryśki to fajne chłopaki!
Isadora7 replied to Ania W's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']Znów stara gwardia przy starym wątku........[/QUOTE] se ne vraci - a szkoda -
Ciekawa jestem która jest czyja. Pamiętam te dyskusje Pani i Pana :)
-
Chora, cierpiąca jamniczka szczęśliwa we własnym domu! Dziękujemy!
Isadora7 replied to caromina's topic in Już w nowym domu
[quote name='supergoga']Skąd, jak. Pani Ania pisała, żeby pomóc - nie wiedziałam że dotarła sama? To najlepsza wiadomość na dzisiaj. Nie wiem jak dziękować.[/QUOTE] Pani Ania pisała również do nas i wstawiła tez Oskarka na naszą stronę. A ja rzuciłam na naszego Fanpage a tam mam grupkę ludzi (już sprawdzonych) którzy sobie siedzą i czekają na tego przy którym zadrży serce. Po prostu znalazł sie we własciwym miejscu o właściwej porze. -
Chora, cierpiąca jamniczka szczęśliwa we własnym domu! Dziękujemy!
Isadora7 replied to caromina's topic in Już w nowym domu
[quote name='supergoga']Błagam o pomoc dla szorstkiej parówki. Czy Oskar będzie miał szczęście, jak Jasia. Kto mi pomoże? [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245385-Oskar-piękny-szorstkowłosy-jamnik-ma-10-lat-stracił-wszystko?p=21089210#post21089210[/URL][/QUOTE] Oskar jedzie juz w sobotę do domu -
[quote name='TZmestudio']Zacząłbym od szamponu dermatologicznego. A potem wizyty u Weta. Zmiany skórne długo niestety się leczy/ Ale znacznie prościej jest jak zna się przyczynę. Trzymam kciuki. TZmestudio[/QUOTE] Szampon jest na tym etapie za cienki bolek aby odczuć efekty aczkolwiek oczywiście konieczny. Ta sunia musiała mieć za sobą kilka porodów i po nich nie była odpowiednio zaopatrzona w prebiotyki, witaminy... Dobrze aby wet znał problemy rasy (bo jest to problem rasy, szczególnie gładkowłosych). Oczywiście generalnie badania, badania.
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Isadora7 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='elke']to Ja donoszę radośnie ( bo cały dzień wydarzenie na FB śledzę i trzymam kciuki ), że [URL="https://www.facebook.com/sosdla.schroniskogaj"]Sos Dla Pomagamy Schroniskom [/URL]kolejny raz stanęło na wysokości zadania :) Bendżi dojechał do domku, do Anny K. :) p.s. więcej na wątku [URL]https://www.facebook.com/events/406864986103249/406880939434987/?notif_t=event_mall_reply[/URL][/QUOTE] No ja włąśnie tez przeczytałam - suuuper Jest i kolejna dobra informacja Jamnik Oskar jedzie do Karoliny. W planie był inny jamniorek ale jeszcze nie gotowy (leczenie) zatem Oskar zyskał. Felacje z domciu będą tymczasem Oskar [IMG]http://jamniki.eadopcje.org/galeria/1412/4.jpg[/IMG] i jego nowa towarzyszka życia śliczna Lusia [IMG]http://img203.imageshack.us/img203/7333/8j5n.jpg[/IMG] -
Niestety nie udało się zrobić fotek ale dziewczyna która była z babcią na spacerze bardzo ja chwaliła, napisała "na spacerze bardzo dobrze, tylko szczeka dużo tak jakby się domagała uwagi a jak już idzie na smyczce to się robi spokojna" Dla babuni oczywiście będzie subkonto które dzisiaj umieścimy w pierwszym poscie. Zawsze jednak tak ja Ala napisała można wpłacać na każdego psa na konto główne i wpisać w tytule wpłąty na którego. Przesuniemy od razu na subkonto jak psiak takie posiada. Subkonta to wygoda głównie dla nas bo od razu widać ile kasy ma dany psiak. A wysupływanie z jednego konta jest pracochłonne i żmudne. A rączke brakuje. :loveu: CENTYMETR DLA BABCI JUŻ NALEŻY ODCINAĆ
-
[quote name='JamniczaRodzina.']Aniu ale na wiosne i na jesieni pewnie kożystacie z jamniczych glebogryzarek :diabloti:[/QUOTE] JAMNICZE GLEBOGRYZARKI kapitalne określenie
-
[quote name='anica']Właśnie aktywowałam ogłoszenia dla Ralfika :) ja bardzo mocno, zaciskam z Jasią rence i łapy:kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki: i prosimy ,kto może niech zaciska też, żeby zadzwonił TEN telefon!.....[/QUOTE] trzymam najmocniej jak tylko potrafię
-
Chora, cierpiąca jamniczka szczęśliwa we własnym domu! Dziękujemy!
Isadora7 replied to caromina's topic in Już w nowym domu
No to trzymamy kciuki za poukładanie i za Ciebie