-
Posts
39937 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Isadora7
-
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
Isadora7 replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Tosiulku chyba w weekend ciebie odwiedzę -
Postrzelony jamniczek Frodo- JUŻ W DOMU w SZCZECINIE
Isadora7 replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
My tez całujemy Frooooooodek odezwij się -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Isadora7 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='AgusiaP']Jo37 Joasia robiła nam wizytę dla naszego Czakusia ;) Jest rewelacyjna :)[/QUOTE] O rety masz rację Jo37 tak dokładnie rzetelność sama w sobie -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Isadora7 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='dreag']Bardzo proszę:modla::modla:, czy mógłby ktoś podskoczyć do tych ludzi? Może to właśnie przystań Jori, wtedy każdy dzień w schronisku zbędny. Pisałam z tą dziewczyną sporo na fb, wygląda, że bardzo są przejęci i ją chcą:).[/QUOTE] [quote name='Isadora7'][URL]https://www.facebook.com/agnieszka.nojszewska.7[/URL] [URL]https://www.facebook.com/frank.psiapieknosc[/URL][/QUOTE] [quote name='Nutusia']Wawer nie robi wizyt PA. Coś mi świta, że Mysza1 gdzieś też po tamtej stronie mieszka... A jeszcze wracają do kotów - piszecie, że na zewnątrz psy koty gonią. No gonią, dopóki uciekają, bo jak kocur stanie, zacznie syczeć i warczeć, to większość psich bohaterów ogonki pod siebie chowa i w tył zwrot! ;)[/QUOTE] [B]I co wiadomo coś??[/B] -
[quote name='kado']Umarłam...:placz: Boże jaki piekny jamnik szorstkowłosy...jak mój Kadunio:placz: [url]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/p480x480/1383706_524161844344078_240748061_n.jpg[/url] Wołaj Isadorę7,Jamniczą Rodzinę może podpowiedzą,pomogą...Schronisko to nie miejsce dla szorstkiego jamniorka!!!!![/QUOTE] Wiem już o nim z FB napisałam dzisiaj prosbe o informacje
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Isadora7 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='dreag']Bardzo proszę:modla::modla:, czy mógłby ktoś podskoczyć do tych ludzi? Może to właśnie przystań Jori, wtedy każdy dzień w schronisku zbędny. Pisałam z tą dziewczyną sporo na fb, wygląda, że bardzo są przejęci i ją chcą:).[/QUOTE] [url]https://www.facebook.com/agnieszka.nojszewska.7[/url] [url]https://www.facebook.com/frank.psiapieknosc[/url] -
O rety Aniu ale nerwów zjadłaś.
-
~~ Greyka - znalazła swą przystań u dobrych ludzi :)
Isadora7 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
SE zapisuję -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Isadora7 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='dreag']Pani z Płocka się nie odezwała, inna pani, którą miałam wczoraj zawieźć do schroniska, by pokazać sunię i która miała ją raczej zabrać, 3 krotnie do mnie dzwoniła i była b. miła, wczoraj mimo umówienia się na konkretną godzinę, nie odezwała się, nie odpowiedziała na samsa, a w telefonie włączała się poczta głosowa. Jesetm załamana :(. Takie to dobre chęci :(. Szybki zryw i potem nawet nie stać na normalną rozmowę... :(. A Jori coraz bardziej się wycofuje. Z życia... Oby jeszcze chciała poczekać...[/QUOTE] [quote name='malagos']Jeszcze raz zapytam, mozna sprawdzić, jak Jori reaguje na koty?[/QUOTE] [B]dreag skrzynkę oczyść i dowiedz sie co z tymi kotami bo jak malagosik pyta to ważne pytanie :)[/B] -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Isadora7 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='dreag']Pani z Płocka się nie odezwała, inna pani, którą miałam wczoraj zawieźć do schroniska, by pokazać sunię i która miała ją raczej zabrać, 3 krotnie do mnie dzwoniła i była b. miła, wczoraj mimo umówienia się na konkretną godzinę, nie odezwała się, nie odpowiedziała na samsa, a w telefonie włączała się poczta głosowa. Jesetm załamana :(. Takie to dobre chęci :(. Szybki zryw i potem nawet nie stać na normalną rozmowę... :(. A Jori coraz bardziej się wycofuje. Z życia... Oby jeszcze chciała poczekać...[/QUOTE] [quote name='JamniczaRodzina.']Przykre to:-( a mnie najbardziej dołuje na fb jest tylu ludzi i tylko udostępnianie itp niechce mi się wierzyć ,że niema osób które nie mogłyby przygarnąć psiaka czy kociaka ale te schroniskowe zwierzątka są be ale jak hodowczyni oglasza ,że odda psiaka za symboliczną złotówkę nagle są chętni i to wlaśnie z FB.Brak słów.[/QUOTE] [quote name='anica'].... też przez moment... ale Nie! .... nie wolno nam się załamywać!!!!.... a takie osoby co się umawiają a nie stać ich nawet na telefon że jednak rezygnują( z szacunku dla Was ciocie nie przeklnę!) .... to uważam że lepiej nie adoptują żadnej bidy!!!!! bo strach się bać! co z takiej adopcji może wyjść!.... ta nasza bezsilność!...............:-(!...[/QUOTE] A do tego jeszcze bardziej przykre jest to, ze wśród tylu bezdomnych biednych psów bywają osoby czelne przypinać sobie łatke zwierzoluba, a potrafiące dzwonić/pisać do DT ostrzegać przed inna osobą, szkalować wręcz, tylko po to aby danej osobie zrobić na złość. Z miłości do zwierząt to nie jest. Pierwsza podstawowa zasada pomocy NIE SZKODZIĆ. Warto stosować stare powiedzenie: [SIZE=4][B]PLOTKI[/B] [IMG]http://www.madzik.pl/destinys/stars.gif[/IMG] [COLOR=blue]są tworzone przez chorych z zawiści [/COLOR][IMG]http://www.madzik.pl/destinys/stars.gif[/IMG][COLOR=red] rozprzestrzeniane przez głupców [/COLOR][IMG]http://www.madzik.pl/destinys/stars.gif[/IMG] [COLOR=green]i przyjmowane za fakt przez idiotów[/COLOR]! [/SIZE] -
a ja nie hehehe
-
Dianka - Łajka już w SWOIM domku :) Bądź szczęśliwa maleńka :)
Isadora7 replied to AgusiaP's topic in Już w nowym domu
Ale bidulka :( -
doooooooooooobre
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Isadora7 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='myjuliette']malutka też już w domu[/QUOTE] Wielkie uffffffffffffffffffffffffffffffffff -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Isadora7 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mika31']a o malutkiej Fancie coś wiadomo?[/QUOTE] Niestety do wczoraj nic -
[quote name='anica']Zaglądam... czy wszystko u Was w porządku?....[/QUOTE] Podepnę się pod pytanie.
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Isadora7 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isadora7'][FONT=verdana][SIZE=4][COLOR=#ff0000][B]♦♦♦ KTOKOLWIEK WIDZIAŁ, KTOKOLWIEK WIE! ♦♦♦[/B][/COLOR][/SIZE] Fundacja SOS dla Jamników prosi o pomoc w poszukiwaniach. [SIZE=4] [COLOR=#FF0000][B]ZAGINĘŁA JAMNICZKA w ŁODZI[/B][/COLOR][/SIZE] Dzisiaj 04.11 (poniedziałek) około godziny 12[SUP]00[/SUP] w okolicy Radiostacji i Parku 3 Maja zaginęła jamniczka. Ma czip, czerwona obróżkę. Reaguje na imię Lana. Jest bardzo nieufna do obcych, a przejścia u poprzednich właścicieli spowodowały, że nie lubi dzieci, tęgich facetów, starszych pań. W stosunku do takich osób może być agresywna.[/FONT] [FONT=verdana] [SIZE=4]Kontakt [B]502 94 92 73[/B][/SIZE][/FONT] [url]http://img837.imageshack.us/img837/795/kvxr.jpg[/url][/QUOTE] [COLOR=#ff0000][SIZE=5][B]Odnaleziona!!! [/B][/SIZE][/COLOR] -
[FONT=verdana][SIZE=4][COLOR=#ff0000][B]♦♦♦ KTOKOLWIEK WIDZIAŁ, KTOKOLWIEK WIE! ♦♦♦[/B][/COLOR][/SIZE] Fundacja SOS dla Jamników prosi o pomoc w poszukiwaniach. [SIZE=4] [COLOR=#FF0000][B]ZAGINĘŁA JAMNICZKA w ŁODZI[/B][/COLOR][/SIZE] Dzisiaj 04.11 (poniedziałek) około godziny 12[SUP]00[/SUP] w okolicy Radiostacji i Parku 3 Maja zaginęła jamniczka. Ma czip, czerwona obróżkę. Reaguje na imię Lana. Jest bardzo nieufna do obcych, a przejścia u poprzednich właścicieli spowodowały, że nie lubi dzieci, tęgich facetów, starszych pań. W stosunku do takich osób może być agresywna.[/FONT] [FONT=verdana] [SIZE=4]Kontakt [B]502 94 92 73[/B][/SIZE][/FONT] [IMG]http://img837.imageshack.us/img837/795/kvxr.jpg[/IMG]