-
Posts
39937 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Isadora7
-
Batman odszedł-biegaj po zielonych łąkach
Isadora7 replied to Marzena&Gusti's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Batmanku, forum nie działało - dlatego nie byłam. Wiesz że nadal twoje legowisko jest nieruszone? Rambo jak byłeś lubił tam poleżeć a teraz nawet nie podchodzi. Dobranoc Batmanku. -
6-cio miesięczy CAŁUŚNY Newtonek- ma SWÓJ własny dom!!!!
Isadora7 replied to Ziutka's topic in Już w nowym domu
Forum działa ponownie - jakby sie dało uzyskać pare informacji co u Newtonka? -
6-cio miesięczy CAŁUŚNY Newtonek- ma SWÓJ własny dom!!!!
Isadora7 replied to Ziutka's topic in Już w nowym domu
[quote name='agusiazet']Podnoszę, prawie zdrowego malucha!!![/quote] Ja też go podnoszę :) -
Na statnia droge nie wrocil do domu,Nocek za TM :(
Isadora7 replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jego smutne oczy pozostaną w pamięci, potworny smutek w tych oczach - wiedział że to koniec. Ile żąlu w tych oczach... -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Isadora7 replied to Matusz's topic in Foto Blogi
Tobiasz to profesjonalny model :). Zdjęcia sa świetne. Fotogeniczny - jak na jamolka przystało. Smyrdki i głaski dla Tobiasza -
[FONT=System]A ja zgłupiałam z tym jamolkiem. Jak patrzę na to zdjęcie:[/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/bb76f521d35b9f42.html"][IMG]http://images26.fotosik.pl/155/bb76f521d35b9f42m.jpg[/IMG][/URL] [FONT=System] to słyszę jak mu uszy trzepoczą A to zdjęcie:[/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/d7ec54932c8410eb.html"][IMG]http://images28.fotosik.pl/155/d7ec54932c8410ebm.jpg[/IMG][/URL] [FONT=System] mam na pulpicie[/FONT]
-
Zurdo dwukrotnie ten ból przechodziłam, dwukrotnie bolało, a czas nie zatarł żalu. Trzymaj się. Na pewno wszystko co możliwe z Twojej strony było zrobione.
-
6-cio miesięczy CAŁUŚNY Newtonek- ma SWÓJ własny dom!!!!
Isadora7 replied to Ziutka's topic in Już w nowym domu
[SIZE=7][COLOR=Red][B]CUUUUUDO!!! [SIZE=3][COLOR=Black] a to spojrzenie ...[/COLOR][/SIZE] [/B][/COLOR][/SIZE] -
Batman odszedł-biegaj po zielonych łąkach
Isadora7 replied to Marzena&Gusti's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
U mnie podbił serce moje, Rambiego i sąsiadów. Był urokliwym rozrabiaką, jak nabroił to artysta robił taką minę i pozę, że rozbrajał - przyznam nie zawsze byłam konsekwentna w tych karach -
Batman odszedł-biegaj po zielonych łąkach
Isadora7 replied to Marzena&Gusti's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No i się popłakałam :-(:bigcry: -
Batman odszedł-biegaj po zielonych łąkach
Isadora7 replied to Marzena&Gusti's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='deer_1987']nie myslicie o nowym? chocby tym 8 tyg co teraz szuka? Oj korci, korci ale ciut za wcześnie jeszcze... chyba. Tym bardziej za za kilka dni wyjeżdżam (Batman tez miał jechać). To maleństwo boskie jest no i jamnik - a ja jestem fanką jamoli. Poza tym chora wychodzę z dogomanii - tyle tych biedaków. Np ten: Newtonek Ta mała urocza bidula, potrzebuje dużo opieki, bo nie dość że chore to ma kilka tygodni. -
Batman odszedł-biegaj po zielonych łąkach
Isadora7 replied to Marzena&Gusti's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A Rambo śpi przytulony do zabawki Batmana i nadal go szuka. Marzenko Batmanek spi, dokładnie tak jak na zdjęciu które dałaś -
6-cio miesięczy CAŁUŚNY Newtonek- ma SWÓJ własny dom!!!!
Isadora7 replied to Ziutka's topic in Już w nowym domu
Co z Newtonkiem?? -
10 dniowa Zuzia za TM...Los jest okrutny
Isadora7 replied to gosikf & dogs's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zuziu - Batman z tobą bedzie biegał po zielonych łąkach -
Ja i Rambo tez jesteśmy z Tobą, a nasz Batmanek jest z Finią
-
Bardzo, bardzo rozumiem i wiem co czujecie. Trzymajcie się. Smutne, bardzo smutne jak zabraknie tej merdającej miłości
-
Rozumiem Ciebie doskonale. Nie sposób zapomnieć Przyjaciela. I to nawet wtedy gdy są już następni. Ilekroć zajrzę tutaj > [URL]http://www.dognet.pl/flower.php?fid=439[/URL] to łza w oku i gardło ściska. Tm bardziej teraz gdy odszedł kolejny.
-
Hapiczko, na zawsze pozostaniesz w moim sercu...
Isadora7 replied to Ola164's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dodałam avek Hapiczki, wiem że są tam razem... -
Smyrdeczki i głaski dla NUKI i podziękowanie za ciepłe słowa
-
6-cio miesięczy CAŁUŚNY Newtonek- ma SWÓJ własny dom!!!!
Isadora7 replied to Ziutka's topic in Już w nowym domu
Balejaż Newtona jest powalający, jest urokliwy, boski :)