Jump to content
Dogomania

Isadora7

Members
  • Posts

    39937
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isadora7

  1. Batmanku, forum nie działało - dlatego nie byłam. Wiesz że nadal twoje legowisko jest nieruszone? Rambo jak byłeś lubił tam poleżeć a teraz nawet nie podchodzi. Dobranoc Batmanku.
  2. Forum działa ponownie - jakby sie dało uzyskać pare informacji co u Newtonka?
  3. Powiedz jak on się czuje i jakie są rokowania w kwestii choroby? Jak z załatwianiem sie (gazetka?). Co je (naturalne, karma sucha), jak z chwilami gdy musi zostać bez człowieka ale z drugim psiakiem - o ile wiadomo.
  4. [quote name='agusiazet']Podnoszę, prawie zdrowego malucha!!![/quote] Ja też go podnoszę :)
  5. [B][SIZE=3]Trzymaj się jamolku twoje akcje rosną[/SIZE][/B]
  6. Jego smutne oczy pozostaną w pamięci, potworny smutek w tych oczach - wiedział że to koniec. Ile żąlu w tych oczach...
  7. Tobiasz to profesjonalny model :). Zdjęcia sa świetne. Fotogeniczny - jak na jamolka przystało. Smyrdki i głaski dla Tobiasza
  8. [FONT=System]A ja zgłupiałam z tym jamolkiem. Jak patrzę na to zdjęcie:[/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/bb76f521d35b9f42.html"][IMG]http://images26.fotosik.pl/155/bb76f521d35b9f42m.jpg[/IMG][/URL] [FONT=System] to słyszę jak mu uszy trzepoczą A to zdjęcie:[/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/d7ec54932c8410eb.html"][IMG]http://images28.fotosik.pl/155/d7ec54932c8410ebm.jpg[/IMG][/URL] [FONT=System] mam na pulpicie[/FONT]
  9. Zurdo dwukrotnie ten ból przechodziłam, dwukrotnie bolało, a czas nie zatarł żalu. Trzymaj się. Na pewno wszystko co możliwe z Twojej strony było zrobione.
  10. [quote name='haank']Dobra może imię dla małego.. mój brat woła na niego Baster bo łobuz z niego. ale czekam na propozycje[/quote] To ja bym chyba go już tak na stałe ochrzciła :diabloti:
  11. [SIZE=7][COLOR=Red][B]CUUUUUDO!!! [SIZE=3][COLOR=Black] a to spojrzenie ...[/COLOR][/SIZE] [/B][/COLOR][/SIZE]
  12. [B]Smyrdy i głaski dla tego uroczego jamolka. I pod bródką, i po pleckach i za uszkami (pewnie furkoczą jak biegnie)[/B]
  13. U mnie podbił serce moje, Rambiego i sąsiadów. Był urokliwym rozrabiaką, jak nabroił to artysta robił taką minę i pozę, że rozbrajał - przyznam nie zawsze byłam konsekwentna w tych karach
  14. No i się popłakałam :-(:bigcry:
  15. [quote name='deer_1987']nie myslicie o nowym? chocby tym 8 tyg co teraz szuka? Oj korci, korci ale ciut za wcześnie jeszcze... chyba. Tym bardziej za za kilka dni wyjeżdżam (Batman tez miał jechać). To maleństwo boskie jest no i jamnik - a ja jestem fanką jamoli. Poza tym chora wychodzę z dogomanii - tyle tych biedaków. Np ten: Newtonek Ta mała urocza bidula, potrzebuje dużo opieki, bo nie dość że chore to ma kilka tygodni.
  16. A Rambo śpi przytulony do zabawki Batmana i nadal go szuka. Marzenko Batmanek spi, dokładnie tak jak na zdjęciu które dałaś
  17. [SIZE=4][IMG]http://img258.imageshack.us/img258/4263/dsc03575pc9.jpg[/IMG] [COLOR=Red] Facet nie leżeć mi tu tylko prezentować swoją urodę[/COLOR][/SIZE] :)
  18. Zuziu - Batman z tobą bedzie biegał po zielonych łąkach
  19. Ja i Rambo tez jesteśmy z Tobą, a nasz Batmanek jest z Finią
  20. Bardzo, bardzo rozumiem i wiem co czujecie. Trzymajcie się. Smutne, bardzo smutne jak zabraknie tej merdającej miłości
  21. Rozumiem Ciebie doskonale. Nie sposób zapomnieć Przyjaciela. I to nawet wtedy gdy są już następni. Ilekroć zajrzę tutaj > [URL]http://www.dognet.pl/flower.php?fid=439[/URL] to łza w oku i gardło ściska. Tm bardziej teraz gdy odszedł kolejny.
  22. Dodałam avek Hapiczki, wiem że są tam razem...
  23. Smyrdeczki i głaski dla NUKI i podziękowanie za ciepłe słowa
  24. Balejaż Newtona jest powalający, jest urokliwy, boski :)
×
×
  • Create New...