Jump to content
Dogomania

Isadora7

Members
  • Posts

    39937
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isadora7

  1. Krakersiku witaj, wierzę że dzisiejszy dzień przyniesie dla ciebie dobre wiadomości
  2. Witaj jamolku - mam nadzieję, ze dziś będzie dobry dla ciebie dzień.
  3. Musi się udać... Dobranoc jamolku - musi się udać uratować ciebie
  4. Trzymam kciuki aby się udało załatwić transport i wyciągnąć jamolka ze schroniska. Nóż w kieszeni się otwiera jak sie widzi takie sytuacje.
  5. A ja z taką pewną nieśmiałością... może by wykonać jednak telefonik do redakcji gazety ogólnopolskiej... toż spać nie można jak sie widzi coś takiego
  6. Mnie "osłabiają" zawsze zawinięte uszy, u mojego jamolka również.
  7. [quote name='Erazm']Ale ciotka Isadorka rozpieszcza Newtoka:loveu:[/quote] Bo on jest do rozpieszczania, wystarczy spojrzeć :loveu::lol::loveu::lol::loveu:
  8. [SIZE=5][COLOR=Red]Zatkało mnie, nie mam słów, łzy w oczach. [/COLOR][/SIZE]
  9. [CENTER][SIZE=4]Dobranoc Newtonku, śpij dobrze i myśl o domku, na pewno niedługo będziesz miał[/SIZE] [IMG]http://img181.imageshack.us/img181/6579/newton1ys7.jpg[/IMG] [/CENTER]
  10. Dobrze że są zdjęcia, można powspominać te kochane istoty
  11. Zgadza się Krakers ma pokłady jamniczego uroku i wdzięku. Nawet mój jamol to zauważa gdy widzi go na monitorze.
  12. Dobra niech merda :):):) - na razie taki banerek, w domu jeszcze pomyśle nad innym. Tu nie mam wszystkich narzędzi
  13. Jaaaa nie mogę, coś pięknego, nożżżżżz słodki. Zaraz pokombinuję nowy avek z nim.
  14. [quote name='deer_1987']Sliczny Rambo jest :)[/quote] Jest kochany, ale wyraźnie tęskni za Batmanem. Nawet nie myślałam ze psiak tak się może przyzwyczaić.
  15. Batman chcę ci powiedzieć, że ja i rambo pamiętamy. Pytał o ciebie sąsiad którego tak lubiłeś. Wspomina ciebie jak i my.
  16. Newton bo mi gardło ściska jak widze że nie ma wieści od ciebie.
  17. No to ja zamieszczę zdjęcia mojego jamolka Rambo: [IMG]http://photos54.nasza-klasa.pl/dev97/0/097/379/0097379403.jpg[/IMG] A tutaj jak przystało na psa zaczepno-obrończego - Rambo Stróż Prawa :) [IMG]http://photos56.nasza-klasa.pl/dev99/0/062/486/0062486830.jpg[/IMG]
  18. [quote name='haank']Maleństwo jest super pociesznym stworzonkiem. Podbija serca w ułamku sekundy. :)[/quote] Ja się zaraz poryczę. On po prostu chce żyć, mieć domek, kogoś do przytulania. I stara się sprzedać swoim zachowaniem. Serce się ściska. Wychodze chora z forum, a jednocześnie ciągnie mnie ponownie.
  19. [quote name='Erazm']Leżę sobie doopką do góry, merdam ogonkiem i WRESZCIE przytuliłbym się do mojej własnej pani lub pańcia:angryy:[/quote] [SIZE=4]Oczywiście pospałbym na kanapie :) i łaskawie nadstawiał uszka do smyrdania. Spójrzcie na mnie czy nie jestem do pokochania:loveu:[/SIZE] [IMG]http://img261.imageshack.us/img261/8131/dsc03593yo4.jpg[/IMG]
  20. Podsłuch, podsłuch gdzieś tu zrobili podsłuch... [IMG]http://img230.imageshack.us/img230/5541/posluchxh2.jpg[/IMG] Mają mi zrobić paszport, lewe ucho... [IMG]http://img528.imageshack.us/img528/40/paszportps0.jpg[/IMG]
  21. Puk, puk dzień dobry Newtonku - co u ciebie słychać?
  22. Jamolciu trzymaj się, znajdziesz domek.
  23. [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/2733/img8134af2.jpg[/IMG] [FONT=Comic Sans MS][/FONT][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]Padłam z zachwytu jak zobaczyłam ten piękny artystyczny jamniczy akt.[/SIZE][/FONT]
  24. Jednak nie wszystkie wiadomości na dogomani są dołujące. Głaski dla chłopaków
×
×
  • Create New...