[quote name='haank']Maleństwo jest super pociesznym stworzonkiem. Podbija serca w ułamku sekundy. :)[/quote]
Ja się zaraz poryczę. On po prostu chce żyć, mieć domek, kogoś do przytulania. I stara się sprzedać swoim zachowaniem. Serce się ściska. Wychodze chora z forum, a jednocześnie ciągnie mnie ponownie.