Jump to content
Dogomania

Isadora7

Members
  • Posts

    39937
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isadora7

  1. Śliczne oba. Że też ludzie serca nie mają. Mizerniutki Lutuś jest biedulek. [B] No właśnie Iwonko odezwij się[/B]
  2. Trzeba będzie go bardziej podrzucać do góry
  3. [quote name='danka1234']Wiem o tym szczeniaku bo sledziłam ten wątek, to była adopcja ze szczecina. Po tej całej aferze mieli się jeszcze raz zastanowić ale gdyby to odemnie zależało ten pies by już u nich nie został.[/quote] Nie dałabym, żeby nawet w błaganiach w chińskie osiem się skręcili. To nie majtki na wymiar.
  4. [quote name='Erazm']Więcej zdjęć z jamolkiem jak pojadę po Sisi chyba, że Isadorka cos nam nacyka:cool3:[/quote] Isadorka to chyba pudełkiem zapałek nacyka. Musze się dowiedzieć i kupić są w jakimś markecie jednorazówki japońskie po 12 zeta. Kupiłabym ze dwie. Zdjęcia z tego całkiem poprawne, o niebo lepsze niż z komórki (ja nawet w komórce nie mam). A bywają sytuacje, ze aż żal d... ściska że zdjęcia nie można zrobić Powiem tak - Sisi jest niezwykłym psem. Musi trafić do ciepłego, kochanego domu. Jest urodzona do pełnienia roli kanapowca, przytulanki. Jest bardzo posłuszna. Reaguje natychmiast na "nie wolno". Jest mądra. A jak patrzy głęboko w oczy, normalnie mnie rozczula. Zachowuje się tak jakby wiedziała, ze to ważne, ze ma sie pokazać jak najlepiej. Jednie sceny dantejskie są przy zakrapianiu kropelek do oczu. Ale to chyba każdy psiak tak reaguje. I bardzo uwielbia te 2/3 mojej kanapy które zajmuje. Na pozostałej części śpi Rambo (sporo od niej mniejszy jest mini-jamniczkiem). Dla mnie miejsca nie ma:evil_lol::evil_lol::evil_lol::diabloti:
  5. [quote name='Erazm']Co u maluszka, ja nie to, że jestem ciekawska, ale lubię wiedzieć jak już gdzieś swoją trąbę zapuszczę;)[/quote] No a ja jestem ciekawa bo jestem w nim zakochana :)
  6. Świetnie się czyta takie informacje, choć jeszcze jakiś czas zawsze mam rezerwe. A to dlatego, ze bywają zwroty piesków z adopcji i to np pod tak "poważnym" powodem jak w jakimś wątku w zeszłym tygodniu "psiak 5 cm za duży".
  7. [URL]http://images32.fotosik.pl/169/a711cae7b25415a9med.jpg[/URL] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::loveu::loveu::loveu: Świetne, ta reklama przebija wszystkie reklamy
  8. [quote name='Ziutka']Czekamy na jakieś wieści z nowego domku Newtonka :loveu: A może domek miałby ochotę się zalogować i sam nam coś napisać :cool3:[/quote] A wiesz ja tez bym chciała po tych kilku dniach jakieś wieści od Newtonka :)
  9. O rany Danusia, aż mi sie łzy zakręciły z radochy. Nie mogę zrozumieć ludzi. Bo wygląda na to że biedaka ktoś sie pozbył zamiast udzielić pomocy. To tragiczne jest. Ja na weekend tez mam "tymczaskę" z tego wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=9584260&postcount=1[/URL] ale już po operacji oczu i tak wygląda: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=103963&page=17[/URL] tutaj jej allegro: [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=324104986[/URL] Jutro będą kandydaci na "rodziców". I dla mnie osobiście świadomość, że pomogłam zwierzakowi jest fantastyczna. Tm bardziej nie rozumiem i potępiam ludzi którzy wyrzucają psa tylko dlatego, że: zepsuł się, nie jest taki rozkoszny jak wtedy gdy był szczeniaczkiem itd. Albo taka sytuacja z minionego tygodnia na dogo: ludzie się zebrali, zorganizowali się i kasę i przetransportowali psa 250 km. A na drugi dzień dostali powiadomienie o .... rezygnacji z adopcji bo piesek jest o 5 cm za duży. [B]Zatem respect Danusiu dla takich jak Ty.[/B]
  10. [quote name='Hanah']Ja mam kilka nowych, jutro zamieszcze. W każdym razie psiaczek ciągle szuka domku. Ostatnio Panji, której jest zadzwoniła do mnie z prośbą , żeby bardzo szybko domek mu znaleźć, ponieważ te suki co są u niej gryzą go a ostatnio wyleciał z domu na podwóko i zrobiło sie niebezpiecznie, więc zeby nie było tragedii. Prosze o pomoc w ogłoszeniach psiaka, jesli mozecie. Jakby co moge przesłac zdjeci ana maila.[/quote] to podeślij mi na maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] I jakby sie udało - jaki jest duży? 4-5 czy więcej kg?
  11. [quote name='danka1234']Lutek juz w Słupsku po badaniach, pozniej wszystko napsize bo narazie musze sie nim zajac...[/quote] Uff, to czekam cierpliwie. Fajnie by było jakby tez Iwonka po powrocie się odmeldowała że wróciła.
  12. Hapi Ola pamięta i my pamiętamy. A z Oli jeszcze raz powiem możesz być dumna
  13. Biedula. Macie może już lepsze fotki psiaczka?
  14. Oj Muszeńko trzeba cie zacząć mocno promować
  15. Dla takich chwil jak tu: [url]http://images33.fotosik.pl/170/ccf4d27c93be83a8med.jpg[/url] warto coś robić
  16. Brylant znajdziesz i ty dom :)
  17. [quote name='ocelot']Ona ma chyba ciut dłuższe lapy niż jamnik, natomiast pysio i długość ma jamniora;). Ulżyło mi naprawdę. Strasznie dziękuję Papudraczkowi i Tobie Argat, gdyby nie Wy to nie wiem czy ona dałaby sobie radę w tym schronisku.[/quote] Zgadza się, łapki ma powiedzmy o 2/3 dłuższe od jamniczych :), ale w całości ma sporo z jamniczka. Szczególnie na tym zdjęciu co patrzy wprost w aparat, pysio ma jamniczy
  18. Ładniusia jest
  19. [quote name='haank']Potwory dwa [/quote] Który większy?:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  20. [quote name='Erazm']Sisi w super formie, w sobotę obejrzą ją Państwo, którzy ewentualnie chcieliby ją przygarnąć. Myślę, że jak ją poznają to nie będą się namyślać, w zeszłym roku odszedł za TM ich ukochany piesek, cudna, futrzasta Żaba, znajdka, która była z nimi 10 lat... chyba nie muszę nic więcej pisać...Państwo są z Łomży...Przykro będzie mi się z Sisi rozstawć, bo z każdym psiakiem oddaję kawałek mojego serca, ale wygląda na to, że mała ma szansę na własną kanapę. Trzymać więc kciuki... Sisi juz ładnie sypia z nami i yoorkiem w łóżeczku więc oddam ją tylko w podobne warunki:eviltong::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] Mała poprawka :evil_lol::evil_lol::evil_lol: ona w tej chwili śpi w moim łożeczku, z moim jamolem :loveu::loveu::loveu:. I najciekawsze ja nawet nie wiem ze mam dwa psiaki w domu. Ona jest świetna, zachowuje się jak na księżniczkę przystało. Fajnie Erazm, że mam okazje z nią pobyć bo pozwala mi to uwierzyć że dwa psiaki to nie musi być sajgon.
  21. Miejmy nadzieję, że teraz to już będzie z górki. Bradzo mnie denerwuje to dogo. Sa sytuację gdzie trzeba szybko się kontaktowac, coś już dopina się na ostatni guzik a tu pad...
  22. Wybacz Brylancie ale dogo było niedostępne tyle godzin. Witaj i miejmy nadzieję, ze twój domek się znajdzie
×
×
  • Create New...