Jump to content
Dogomania

Isadora7

Members
  • Posts

    39937
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isadora7

  1. Nie myślałaś Bedzix aby rozwijać swoje zdolności w tym kierunku: http://dzikie-psiaki.blog.onet.pl/ albo http://zwierzaki-255.blog.onet.pl/ http://mydogs-08.blog.onet.pl/ masz tam mnóstwo konkursów które są drogą do kariery jak np ten: http://monia-chmurka.blog.onet.pl/ Wierz mi - marnujesz się na dogo, pod wyżej wymienionymi adresami jest miejsce dla twojego talentu. Tam kariera i sława stoi dla ciebie otworem.
  2. [quote name='Celina12']Jaki cudny jamniorek w kolorze nadziei :loveu::loveu:....aż mi się weselej zrobiło...:multi: Daleko mieszkasz od Opola???? Wątek swojemu jamniorkowi zrobiłaś???:cool3:[/quote] Mieszkam w Warszawie. A ten zielony jamnik to logo i maskotka firmowa firmy SolarisBus (producent autobusów m.in. dla komunikacji miejskiej). A co do wątku na razie naszykowałam troszkę materiałów. Szykuje mi sie trochę zmian w pracy, więc z czasem krótko było w minionych dniach.
  3. [CENTER][SIZE=3][B]To ten jamolek specjalnie ode mnie dla Ciebie[/B][/SIZE] [SIZE=1](kto wie może kiedyś osobiście dam)[/SIZE] [IMG]http://img511.imageshack.us/img511/8599/mr0000131000wz8.jpg[/IMG] [/CENTER]
  4. [SIZE=1][quote name='Celina12']Tak to portrety moich jamników....zresztą cały pokój w jamnikach-obrazki na ścianach-z jamnikami-różne....na meblach figurki, maskotki i różności z jamnikami...;)[/quote][/SIZE] A myślałam że tylko ja mam takiego hopla na punkcie jamoli :):)
  5. Muszko sliczna, nowy tydzień może i nowy dom dla ciebie będzie, mam nadzieję
  6. Sisi jak dzisiejszy sajgonik z kropelkami? Erazm padła po akcji? :loveu::evil_lol::diabloti:
  7. Jak minęła noc Brylancie?
  8. Staruszku jak tam u ciebie, może da się jakoś wykombinować fryzjera dla ciebie?
  9. Wygląda jakby śpiewała arie [URL]http://images28.fotosik.pl/172/8d6816e8f1ba8f8f.jpg[/URL]
  10. Batman wiem ze podobają ci się łąki za tęczowym mostem, wiem od Edunia
  11. Wrzucanie kierunkowskazów uszami :):) [url]http://img404.imageshack.us/img404/9373/img8897ig4.jpg[/url]
  12. Masz rację widok latającego jamnika jest świetny i ta nawigacja uszami :):):)
  13. [URL]http://images25.fotosik.pl/160/6e19e2e2662cece9.jpg[/URL]
  14. Kolejny fruwający jamolek z napędem w uszach :)
  15. [quote name='danka1234'][...ciach...]ale za Tofikiem chodzi jak cień.[/quote] Rozczulający musi być taki widok
  16. Ależ ci zazdroszczą Celinko tych paru merdających metrów heh nawet obrazki na ścianie w temacie.
  17. Cześć chłopaki, dobrej nocy wam życzę
  18. Brylanciku dobrej nocy życzę
  19. [quote name='haank']Już jestem w domku :(.. Płakałam jak bóbr. I tak jakoś spokojnie w mieszkaniu :( No i moja sunka sie bardzo ucieszyła jak mnie samą zobaczyła,.. Maluch podobno poszalał, polował na koty i poszedł spać. Bardzo się spodobał nowym właścicielom. Obiecali być w kontakcie i przesyłać zdjęcia. Ja jutro wkleję jedno tylko jak maluch siedzi za kółkiem :) Prowadziłam i nie robiłam fotek a na miejscy kompletni nie mogłam sie nad tym skupić.[/quote] Trzymaj się haank, rozmawiałyśmy z Erazm jak odbierała ode mnie tymczaskę Sisi. Potwierdziła, że chętnie zabierze cie jak tylko będziesz chciała do Krakersika w odwiedziny. Wierzę, że ciężko ci było z glutkiem sie rozstać. Chłopak chwytał za serducho. Ty dałaś chłopakowi szanse na normalne życie. Respect i szacun dla Ciebie.
  20. A oto zdjęcia Dymka rozpaczliwie tęskniącego za człowiekiem
  21. Jest śliczny, ja rozesłałam już zdjęcia które dostałam w mailu do znajomych szukajacych psiaka. Zaraz i te doślę.
×
×
  • Create New...