-
Posts
39937 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Isadora7
-
Maleńka, przekochana TOLA, teraz JULKA- po operacji- W NOWYM DOMU!
Isadora7 replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Erazm']Sisi merda mu ogonkiem, dziś pierwszy raz( widać na zdjęciu) wykazała zainteresowanie piszczącą zabawką, wcześniej się jej bała:lol:[/quote] Musze sobie kupić bodaj taki jednorazowy japoński aparat, bo mi żal tyłek ściska że nie mogę wielu akcji utrwalić. Jak chociażby dowód że psy mnie z łóżka wykopały. -
Dwie urocze wrocławianki poszukują ... i znalazły.OBIE W DOMACH!!!
Isadora7 replied to iwa77's topic in Już w nowym domu
[quote name='Erazm']A jak Ty zawsze wypatrzysz jakieś słodkie maluchy, już mi dawać dokładniejszy opis, zdjęcia, samo dogo to zdecydowanie za mało, można je zważyć? albo w przybliżeniu?[/quote] Iwonka jak sie pojawi to powie więcej. [SIZE=4]Iwonko słyszysz?[/SIZE] -
Maleńka, przekochana TOLA, teraz JULKA- po operacji- W NOWYM DOMU!
Isadora7 replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Erazm']Ciężko idzie, Siska jak to Siska głupia nie jest i ma swoje zdanie na temat grzebania przy oczkach:evil_lol:[/quote] Hehe wiem coś o tym :). Rambo prosił aby pozdrowić Sisi. -
Dwie urocze wrocławianki poszukują ... i znalazły.OBIE W DOMACH!!!
Isadora7 replied to iwa77's topic in Już w nowym domu
[quote name='Erazm']Chciałyby same poplotkować, a tu nie dają:eviltong:[/quote] śleeeeeeeeedzisz mnie? :evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Maleńka, przekochana TOLA, teraz JULKA- po operacji- W NOWYM DOMU!
Isadora7 replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Rybc!a']Widzę, że oczka już zagojone, więc w drogę Sisi, do nowego domu! :)[/quote] No właśnie - Erazm jak dzisiejsze akcje kroplowo-oczkowe?:loveu::loveu::loveu: -
Dwie urocze wrocławianki poszukują ... i znalazły.OBIE W DOMACH!!!
Isadora7 replied to iwa77's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwa77']Isadora widze, ze tutaj to prawie tylko my dwie tak sobie gadamy i sie wyprowadzamy na te spacerki... Nie do wiary ,ze takie male i na prawde urocze sunieczki nie ciesza sie prawie w ogole zainteresowaniem. Idzie wiosna , moze wiecej ludzi zawita do schronu i je wypatrzy ktos. Moze...[/quote] Mam cały czas nadzieję Iwonko że panny będą dostrzeżone -
Oj Brylancie, Brylancie ja jednak wierzę że znajdziesz swoje miejsce
-
JUŻ W SWOIM DOMKU :) Wrocław.8 letni jamnik. JUŻ W SWOIM DOMKU :)
Isadora7 replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
Wiecie co aż w sercu ściska ze wzruszenia jak się czyta takie wiadomości -
Maleńka, przekochana TOLA, teraz JULKA- po operacji- W NOWYM DOMU!
Isadora7 replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Ja się chyba poryczę :placz: -
[quote name='Celina12'][SIZE=1][...ciach...][/SIZE] Isadora-nie pękaj Kochana....kto będzie nas odwiedzał???? CIO???[/quote] Na mnie i tak jesteś skazana i wszystkie jamnicze też. Popękana, w kawałkach, ale zawsze tam gdzie jamniory. I przy okazji, dopiero co mi monitor czyścił Tobi a teraz nastepny nochal do czyszczenia się dorwał [url]http://images23.fotosik.pl/172/eea90ab6d25e8c43med.jpg[/url] :):):)
-
Maleńka, przekochana TOLA, teraz JULKA- po operacji- W NOWYM DOMU!
Isadora7 replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Erazm']A mówią, że nie ma opornych na wiedzę, że są tylko źle trafieni[/quote] No Sisi to po prostu cwana gapa i baba która ma swoje zdanie. -
[quote name='Erazm']Płacze się przy każdym tymczasowiczu, nie da rady się przyzwyczaić, w środę ja będę siąpić nosem, bo przyjeżdżają Państwo po Sisunię.U mnie sytuacja podobna, yoorek ucieszy się, że znów jestem tylko dla niego;). Następne pierdoły czekają w kolejce na DT, naprawdę dużo łatwiej znajduje się im wtedy domy[/quote] Hehe skąd ja to znam:loveu::loveu::loveu:
-
Maleńka, przekochana TOLA, teraz JULKA- po operacji- W NOWYM DOMU!
Isadora7 replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Że też baba nie da sobie wytłumaczyć, ze te krople są konieczne :loveu::loveu::loveu: -
Maleńka, przekochana TOLA, teraz JULKA- po operacji- W NOWYM DOMU!
Isadora7 replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Erazm']Wlazła mi na głowę, co by yoorek się do niej nie dorwał, trochę akrobatyczna sesja, bo równocześnie koniecznie sztuk dwa, dziś już z szelek się rozebrała[/quote] Ja zapomniałam ci wczoraj powiedzieć, ze z szelkami to i u mnie kombinowała spryciula :) -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Isadora7 replied to Matusz's topic in Foto Blogi
I ta biedna psina ciągle w drodze, samotny taki :diabloti: A tu chyba jakąs panienke podrywa i puszcza jej oczko: [url]http://img98.imageshack.us/img98/2131/img8906fz7.jpg[/url] -
Maleńka, przekochana TOLA, teraz JULKA- po operacji- W NOWYM DOMU!
Isadora7 replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Erazm']Padła, padła, a oczka nie zakropione, Tz poddał się po pierwszych minutach, powiedział, ż e jesteśmy przeczuleni na punkcie leków, bo czy w naturze pies zapuszcza sobie krople, a ja na to , że w naturze to pies nie robi sobie operacji:evil_lol::evil_lol::evil_lol:. Odsapnę i spróbuję powalczyć, albo zadzwonię do Garncarza:cool3:[/quote] Chyba odpuść walkę, dzwoń do Garncarza. Ja wczoraj tez już miałam opcję podejścia do moich wetków. A sesje podbródkowo-brzuszkową zrobiłaś?:evil_lol::loveu::diabloti: