-
Posts
39937 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Isadora7
-
Znowu fruwający jamnik: [url]http://sherry-niunia.home.pl/1296.jpg[/url].
-
JUŻ W SWOIM DOMKU :) Wrocław.8 letni jamnik. JUŻ W SWOIM DOMKU :)
Isadora7 replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
Doberek Danusiu, Lutusiu i Tofiku :) -
Maleńka, przekochana TOLA, teraz JULKA- po operacji- W NOWYM DOMU!
Isadora7 replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Cześć Sisi jak dzisiaj w temacie kropelkowym? :evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Isadora7 replied to Matusz's topic in Foto Blogi
Długość języka równa długości jamnika :lol::lol::lol: [url]http://img367.imageshack.us/img367/1041/img9135oi5.jpg[/url] -
[quote name='iwa77']Masz na mysli panel uzytkownika i opcje ? Ale gdzie tam sa emoty ? Tam w ogóle nie wchodzilam od dawna. Masz pod okienkiem w które wpisujesz posta "Dodatkowe opcje" i potem: Pozostałe Opcje: Dodaj podpis Automatycznie zmieniaj linki na tekst Wyłącz uśmieszki w tekście i musisz ODKLIKNĄĆ w okienku "Wyłącz uśmieszki w tekście"
-
[quote name='Celina12']Wiem Kochana...wiem....naciągnęłam Cię na wspomnienia...:-( Na pocieszenie zobacz mojego Górnika - Chomika.... [URL]http://www.wrzuta.pl/film/2d72lArsbC/marzec_043[/URL][/quote] Rany skąd ja to znam. Edi tak robił i Rambo też. Znajduję potem te "skarby" w najmniej spodziewanym momencie. Nieraz gdzieś jesteśmy i Rambo zakopie - jak wracamy za jakiś czas idzie w to miejsce. No i to tarcie noskiem ... nieraz ma aż skórę zdartą.
-
Dwie urocze wrocławianki poszukują ... i znalazły.OBIE W DOMACH!!!
Isadora7 replied to iwa77's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwa77']NO JEZDEM PRZECA ! Jutro bede w schronie wiec meldowac prosze co potrzeba?[/quote] No to postaraj się jak Erazm powiedziała, dowiedzieć sie ile pannice ważą, może lepsze fotki sie uda. Bo wiemy tyle: [QUOTE] Zostaly znalezione i do 07.03.2008 bedą na kwarantannie . Obie są w wieku ok. 2-3 latek. Suczynki są bardzo podobne do siebie - prawie bliżniaczki. Obie sa tak maleńkie, filgranowe,porcelanowo kruchutkie i delikatne.Są bardzo łagodne, kontaktowe,kochane i spragnione czlowieka. Bardzo sa przerażone pobytem w schronisku i zostały zdominowane w boksie. Mimo , ze sa to malenkie psiaczynki(najczęsciej halasliwe) prawie nie szczekaja , boja sie podejsc do krat ,ustępują miejsca pozostalym i przerażonymi oczkami w napięciu obserwują co sie dzieje. Boją sie podejśc do misek z jedzeniem , a jak juz podjeda to w momencie jak sie zbliza inna suczka od razu uciekają.Podobnie jest z wejsciem do boksu wewnętrznego. Te kruszynki marzna bardzo i caly czas sa w strachu. Dla odrożnienia nadałam im imiona : EMMA - numer 341/08 GEMMA - numer 331/08[/QUOTE] Tylko zdjęcia są takie nie najlepiej prezentujące dziewczyny. Może uda się cos lepszego wydziergać. I małe to małe, ale np info że to jest powiedzmy 3-4 kg daje większe wyobrażenie. -
Maleńka, przekochana TOLA, teraz JULKA- po operacji- W NOWYM DOMU!
Isadora7 replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Erazm']Sama się wydałaś:eviltong: Rany, siedzę i myślę jak to będzie jak po małą ludki przyjadą, wiem, że będą następne bidy, ale po Leonku nadal chlipię, a to ten sam typ, a przede wszystkim trochę się:shake: razem przeżyło[/quote] No wiem, wierze. Ale jak sama powiedziałaś - są następne bidy którym trzeba pomóc. -
[quote name='Celina12']Isadora mam wielką [prośbę-poproszę o zdjęcia Rambusia..możesz tu wkleić???? [...ciach...][/quote] Rambo nie ma dużo zdjęć, bo nie mam aparatu. Tutaj wkleję dwa najnowsze (sprzed miesiąca). [B]Czy te oczy mogą kłamać?:loveu::loveu::loveu:[/B] [IMG]http://img382.imageshack.us/img382/4042/rambogaleriaun3.jpg[/IMG] [B]W swym naturalnym środowisku:loveu::loveu::loveu:[/B] [IMG]http://img394.imageshack.us/img394/2596/rambolozkonq4.jpg[/IMG]
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Isadora7 replied to Matusz's topic in Foto Blogi
Rewelacyjna mina: [url]http://img410.imageshack.us/img410/3356/img8942xa5.jpg[/url] i znowu monitor do czyszczenia po nochalu: [url]http://img212.imageshack.us/img212/748/img8981dm0.jpg[/url] -
Maleńka, przekochana TOLA, teraz JULKA- po operacji- W NOWYM DOMU!
Isadora7 replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Erazm']Ja Ci wierzę:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] Taaaa pewnie Sisi doniosła:evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
[quote name='Argat']Mona chwilami ma bardzo przyspieszony odech i strasznie dyszy. Obserwuje ją.[/quote] O kurcze, miejmy nadzieję że to nic groźnego:-(