Jump to content
Dogomania

Isadora7

Members
  • Posts

    39937
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isadora7

  1. Witanko, no to zaczynamy kolejny pracowity dzień poszukiwań domku.
  2. Znowu fruwający jamnik: [url]http://sherry-niunia.home.pl/1296.jpg[/url].
  3. Witaj śliczny, nie mogłam wczoraj być u ciebie, ale dzisiaj zagladam. [IMG]http://img115.imageshack.us/img115/9454/26565416ud4.jpg[/IMG]
  4. Cześć Sisi jak dzisiaj w temacie kropelkowym? :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  5. Długość języka równa długości jamnika :lol::lol::lol: [url]http://img367.imageshack.us/img367/1041/img9135oi5.jpg[/url]
  6. Nic mnie nie wykorzystujesz, już ci mówiłam że przynajmniej to mogę zrobić dla tych "kupek nieszczęścia". Poszperam jutro w ciągu dnia, może jakiegoś screena ci zrobię. Gdzieś tkwi przyczyna i może uda się ją znaleźć.
  7. o kurcze, hmmm muszę pomyślec co jeszcze może być powodem
  8. [quote name='iwa77']Masz na mysli panel uzytkownika i opcje ? Ale gdzie tam sa emoty ? Tam w ogóle nie wchodzilam od dawna. Masz pod okienkiem w które wpisujesz posta "Dodatkowe opcje" i potem: Pozostałe Opcje: Dodaj podpis Automatycznie zmieniaj linki na tekst Wyłącz uśmieszki w tekście i musisz ODKLIKNĄĆ w okienku "Wyłącz uśmieszki w tekście"
  9. [quote name='Celina12']Wiem Kochana...wiem....naciągnęłam Cię na wspomnienia...:-( Na pocieszenie zobacz mojego Górnika - Chomika.... [URL]http://www.wrzuta.pl/film/2d72lArsbC/marzec_043[/URL][/quote] Rany skąd ja to znam. Edi tak robił i Rambo też. Znajduję potem te "skarby" w najmniej spodziewanym momencie. Nieraz gdzieś jesteśmy i Rambo zakopie - jak wracamy za jakiś czas idzie w to miejsce. No i to tarcie noskiem ... nieraz ma aż skórę zdartą.
  10. [quote name='Celina12']Piękny...:loveu:....:-([/quote] Ta tylko ja znowu ryczę, wspomnienia odżyły, tyle razem przeżyliśmy:placz:
  11. [quote name='iwa77']NO JEZDEM PRZECA ! Jutro bede w schronie wiec meldowac prosze co potrzeba?[/quote] No to postaraj się jak Erazm powiedziała, dowiedzieć sie ile pannice ważą, może lepsze fotki sie uda. Bo wiemy tyle: [QUOTE] Zostaly znalezione i do 07.03.2008 bedą na kwarantannie . Obie są w wieku ok. 2-3 latek. Suczynki są bardzo podobne do siebie - prawie bliżniaczki. Obie sa tak maleńkie, filgranowe,porcelanowo kruchutkie i delikatne.Są bardzo łagodne, kontaktowe,kochane i spragnione czlowieka. Bardzo sa przerażone pobytem w schronisku i zostały zdominowane w boksie. Mimo , ze sa to malenkie psiaczynki(najczęsciej halasliwe) prawie nie szczekaja , boja sie podejsc do krat ,ustępują miejsca pozostalym i przerażonymi oczkami w napięciu obserwują co sie dzieje. Boją sie podejśc do misek z jedzeniem , a jak juz podjeda to w momencie jak sie zbliza inna suczka od razu uciekają.Podobnie jest z wejsciem do boksu wewnętrznego. Te kruszynki marzna bardzo i caly czas sa w strachu. Dla odrożnienia nadałam im imiona : EMMA - numer 341/08 GEMMA - numer 331/08[/QUOTE] Tylko zdjęcia są takie nie najlepiej prezentujące dziewczyny. Może uda się cos lepszego wydziergać. I małe to małe, ale np info że to jest powiedzmy 3-4 kg daje większe wyobrażenie.
  12. Może ci się w ustawieniach "odkliknęło" pokazywanie emot.
  13. [quote name='Celina12']Śliczności....no piękny bardzo.....kocham GO!!!!!:loveu::loveu::loveu:[/quote] A jak ja go kocham :loveu:. A to mój Edunio: [IMG]http://img394.imageshack.us/img394/9394/eduniokopiavc8.jpg[/IMG]
  14. [quote name='Erazm']Sama się wydałaś:eviltong: Rany, siedzę i myślę jak to będzie jak po małą ludki przyjadą, wiem, że będą następne bidy, ale po Leonku nadal chlipię, a to ten sam typ, a przede wszystkim trochę się:shake: razem przeżyło[/quote] No wiem, wierze. Ale jak sama powiedziałaś - są następne bidy którym trzeba pomóc.
  15. [quote name='Celina12']Isadora mam wielką [prośbę-poproszę o zdjęcia Rambusia..możesz tu wkleić???? [...ciach...][/quote] Rambo nie ma dużo zdjęć, bo nie mam aparatu. Tutaj wkleję dwa najnowsze (sprzed miesiąca). [B]Czy te oczy mogą kłamać?:loveu::loveu::loveu:[/B] [IMG]http://img382.imageshack.us/img382/4042/rambogaleriaun3.jpg[/IMG] [B]W swym naturalnym środowisku:loveu::loveu::loveu:[/B] [IMG]http://img394.imageshack.us/img394/2596/rambolozkonq4.jpg[/IMG]
  16. [quote name='Ola164']A taki gryzaczek (może zapowiedź jamnika :loveu:) [/quote] Olu obie czekamy na jamniczka :) ja na drugiego jako kumpla/kumpelki dla Rambusia
  17. Rewelacyjna mina: [url]http://img410.imageshack.us/img410/3356/img8942xa5.jpg[/url] i znowu monitor do czyszczenia po nochalu: [url]http://img212.imageshack.us/img212/748/img8981dm0.jpg[/url]
  18. [quote name='Erazm']Ja Ci wierzę:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] Taaaa pewnie Sisi doniosła:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  19. No włąsnie, jakby ciotki umiejące się zająćc tymi pierzastymi go podrasowały, podczyściły, odkołtuniły, podstrzygły, podtrymowały to chłopak naprawdę byłby śliczny.
  20. O właśnie, masz jakieś szanse na informacje od krakersa-bono?
  21. [quote name='Argat']Mona chwilami ma bardzo przyspieszony odech i strasznie dyszy. Obserwuje ją.[/quote] O kurcze, miejmy nadzieję że to nic groźnego:-(
×
×
  • Create New...