Jump to content
Dogomania

Isadora7

Members
  • Posts

    39937
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isadora7

  1. Cześć Brylancie
  2. [quote name='iwa77'][...ciach...] Isadora - cala akcja byla wlasnie dlatego tak szybko przeprowadzona , bo ja wiedzialam ,ze to ostatni dzwonek.Poza tym Lutus podbil moje serce od poczatku naszej znajomosci w schronie i obiecalam jemu i sobie , ze mu pomoge.[/quote] Dotrzymałaś obietnicy, a i szczęście w tym wszystkim że trafił na Ciebie. U Danusi dojdzie do siebie. I wierzę ze doczeka swojej kanapy i ciepłego kocyka.
  3. [quote name='Celina12']Uwielbiam jamnicze brzuszki....takie golaśne....do całowania....a cóż to za brudny nochalek???:diabloti:[/quote] o proszę potwierdza się, ze smaruje wszystkim monitory :loveu::loveu::loveu:
  4. Już wiem Tobi wszystkim oglądającym wyśle fakturę za czyszczenie nochalem monitorów :) - cffaniaczek
  5. No tak a teraz mam ślady nochala na monitorze:loveu: [url]http://img341.imageshack.us/img341/9593/img8802om7.jpg[/url]
  6. Ale to musi być radocha mieć takie towarzystwo :) [url]http://img206.imageshack.us/img206/2026/obraz017th1.jpg[/url]
  7. [quote name='danka1234']Tak śliczny,piękny a do tego taki grzeczny że sie wierzyc nie chce.Tylko taki biedniutki że serce pęka jak sie na niego patrzy. Nigdy jeszcze nie widziałam jamnisia w tak złym stanie.[/quote] Aż mi sie płakać chce, jak to dobrze że się trafiłaś - to naprawdę był ostatni dzwonek dla niego
  8. [CENTER][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]Jamnicze powitanko[/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]Jamniczego miłego dnia[/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/8356/jamnikjc5.gif[/IMG][/SIZE][/FONT] [/CENTER]
  9. [quote name='danka1234']A my jestesmy po spacerku po kawce i po śniadanku.Teraz moje chłopaki zagrzebali sie pod kołderką i dalej śpią. Lutuś już nie ucieka tak z lóżka jak przedtem,a o10 jedziemy na kolejny zastrzyk.[/quote] no w końcu jamniory, a one śpią 18 godzin na dobę, ciepłodoopki :evil_lol::diabloti:
  10. Brylancie nie spij pobiegaj troszkę
  11. Muszko, Muszko tak bardzo bym chciała żeby ten dzień szczęśliwy dla ciebie już nastąpił.
  12. A ja Rambo i tymczaska Sisi właśnie wstaliśmy. Najpierw była "gimnastyka" czyli poranna porcja miziania brzuszkowego i to głównie u Sisi. A teraz kawusia i szykowanie do spacerku. Witamy Tofika i Luteczka.
  13. Takie zdjęcia: [URL]http://img90.imageshack.us/img90/6379/img8781xb1.jpg[/URL] powinny być w odpowiednim miejscu ocenzurowane, a ty szczególnie jako modek powinieneś o tym wiedzieć :haha::megagrin::grins: :haha::megagrin::grins: :haha::megagrin::grins: :haha::megagrin::grins: :haha::megagrin::grins: :haha::megagrin::grins:
  14. [quote name='haank']a co z umową adopcyjna. Gdzie mogę jakiś wzór znaleźć ??? [...ciach...][/quote] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=25135[/URL]
  15. [quote name='haank']Zawożę malucha jutro do Łodzi ;(... Brzuch mnie z nerwów boli i płakać mi się chce. :placz: Dziś byłam z nim w obcym miejscu i płakał jak tylko gdzieś znikałam. Serduszko mi jutro pęknie. Mam wielką nadzieję ze maluch szybko zapomni o mojej osóbce. Najlepiej jakby sie od razu zajął kotami i suczką przyszłych właścicieli . I oczywiście nowymi właścicielami. Decyzja, że jutro bo im dłużej jest u mnie tym się bardziej przyzwyczaja zarówno on jak i ja.[/quote] Tak naprawdę to ci współczuję i... rozumiem.
  16. Czy mi się wydaje czy jeszcze boksio miał być?
  17. [quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]Witanko Mati!:multi: [URL]http://img378.imageshack.us/img378/7641/img8765as4.jpg[/URL] Niezdrowa woda z kałuży:evil_lol: Pozdrowionka i zapraszamy do nas na 101 fotek:razz:[/B][/COLOR][/quote] To dlatego Tobi taki zrezygnowany:evil_lol::diabloti::evil_lol: [URL]http://img389.imageshack.us/img389/1020/img8769jv9.jpg[/URL]
  18. [quote name='DIF']Nikomu się nie podoba........:shake: :placz:[/quote] Podoba się bo jest śliczna. Tylko pewnie jeszcze ktoś kto jej pomoże nie wszedł tutaj.
  19. Jesteś żałosna i nie jest tu żadnym wytłumaczeniem twój wiek. Nad moim postem pisze dziewczyna chyba niewiele starsza od ciebie. Godny przykład do naśladowania. I to co Ona robi zasługuje na szacunek, podziw i respekt dla Niej. A twoje zachowanie świadczy że masz jakies problemy ze sobą. Zajmij się więc tym a nie wyrządzaniem jeszcze większej krzywdy niż psiaki przeżyły. Uświadom sobie, o ile jesteś w stanie że robisz wielką szkodę tym biednym zwierzakom. Może załóż sobie bloga na onecie i baw się rysowaniem perłowych dollsów bo to akurat dla ciebie. Ave.
  20. A tu ta mina, sama słodycz. Ja za taką minę zagłaskuję, zamiziuję, zasmyrduję [URL]http://img364.imageshack.us/img364/7931/bild0500ie9.jpg[/URL] To naprawdę piękny jamnik
  21. [quote name='Kam']te zdjęcia to miód na serce!:loveu:[/quote] I kolejny dowód na to że warto coś robić dla tych skrzywdzonych zwierzaków.
  22. [quote name='Argat'][...ciach...] Ale powiem wam, że jak na psa branego całkiem w ciemno to Mona jest po prostu wspaniała.[/quote] To zupełnie jak mój tymczasik Sisi:loveu:. Jest rewelacyjna.
  23. [quote name='Argat']Prawdopodobnie źle jej u dawnych właścicieli nie było... szkoda tylko że tak po prostu się jej pozbyli. Co ci ludzie robią to się w głowie nie mieści, ja już usłyszałam pytanie którego psa wymieniam na młodszego.[/quote] A ja do dziś w szoku jestem jak zobaczyłam w zeszłym tygodniu, że pies został zwrócony z adopcji bo był 5 cm za duży.
×
×
  • Create New...