Jump to content
Dogomania

Isadora7

Members
  • Posts

    39937
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isadora7

  1. Podnoszę ciebie biedaku, krucho z czasem sie robi:-(:-(:-(
  2. [quote name='Erazm']Kurka nie wiem czy masz rację, pod nowofunlanda rozmiar i kolorystyka też pasują, mixy są boskie, jak się uprzem to i spaniela z niego zrobim[/quote] Że się wtrącę, na rasach tez sie nie znam... poza jamnikami. Jedno pewne może spaniela z niego zrobisz, może i sznaucera nie wiem, na bank nie wycisniesz z niego jamnika. Cokolwiek nie mówić pies jest śliczny :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  3. Podnoszę ciebie biedaku, krucho z czasem sie robi:-(:-(:-(
  4. Do roboty Dymek http://img361.imageshack.us/img361/3452/dym500am7.jpg
  5. [quote name='Erazm']Kurczę, ale nie to z pasty, jeszcze nie dzwonili:lol:. Miałam wczoraj piękny dzień, poszły dwa szczeniory, może pójdzie jeszcze jeden(ruda z koszyka;)), no i wygląda, że po Verdiego dziś przyjadą z Tarnobrzegu, szukali już długo kopii zmarłego pieska.[/quote] Mówiłam już gdzieś, ze masz dobrą rękę :loveu::loveu::loveu:
  6. Noooo w tej serii za dużo naraz :loveu::loveu::loveu: uchi i nochal :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  7. [quote name='Erazm']Sisi jest już po akcji maściowej, też nie jest łatwo, wczoraj próbowałam umyć jej zębiska, ale:diabloti:, nie wiem czy nie zżarła jakiegoś skarbu yoorka, albo po tabletce na robale ma małą biegunkę i nie bardzo chce jeść, a może po paście do zębów(psiej o smaku wędzonego kurczaka). O, teraz słyszę chrupanko...[/quote] Smacznego:evil_lol::evil_lol::evil_lol: dla niej
  8. [quote name='deer_1987']Ale to DT czy DS juz?[/quote] Stały domek jest Lutkowi potrzebny
  9. [quote name='deer_1987']Tia.. to typowe zawijanie se uszkow :)[/quote] Tiaaa te uchi są niemożliwe :loveu::loveu::loveu:
  10. No to czekamy na dobre wiadomości
  11. Słodziaki, nie mogę sie napatrzeć :loveu: [IMG]http://img148.imageshack.us/img148/3041/bild0521zm8.jpg[/IMG]
  12. Pobudka śliczny :loveu: [IMG]http://img115.imageshack.us/img115/9454/26565416ud4.jpg[/IMG]
  13. Staruszku miej, błagam miej trochę wiary. Cała noc myślałam o tobie. Wiem że marzysz umrzeć w ramionach człowieka a nie od zastrzyku. Rany jakie to straszne...:-(:-(:-(
  14. Atosiku ciepełko dla ciebie zostawiam przed wyjściem do pracy
  15. [quote name='haank']Nie wiem ale chyba tak :) Bawi się z nim i bardzo uważa bo wie że to dzidziuś :) Tęskni mi sie za tym szkrabem.. jakos w domku pusto i spokojnie.[/quote] Nie dziwię się, ja go znam tylko z forum a tez mi brakuje tych wiadomości o nim a co dopiero Ty mająca go tyle czasu "na żywo".
  16. Iwonko to działaj ile możesz, jak potrzeba zdjęcia ślij. Tak niewiele mogę zrobić więc chociaż to. Jej ja siedzę i myślę o tym biedaku i jemu podobnych. Co ta psina przeżywa :-(:-(:-(
  17. [quote name='Hanah']Zenus poszedł tez na forum jamnikow[/quote] I bardzo dobrze:loveu::loveu::loveu:
  18. Chlipchlip, no to bierzemy się za następne nieszczęście - masz dobrą rękę.
  19. Jeszcze to ode mnie (podlinkowane). Płaczę dziewczyny, już dziś nic nie zrobię:-(:-(:-( Datę mogę zmienić, choć lepiej że na banerku jeden dzień przed... Jeny czy człowiek tez by chciał tak kończyć??
  20. Wiem, ze to nie jest norma dla tego wieku. I nie uogólniam, uwaga dotyczyła i dotyczy Bedzix. Ona zatrzymała się na etapie dollsów.
  21. A oto zdjęcia biedaka. Powiem wam że wklejam i płaczę, wierzcie mi. Nie jestem w stanie tego pojąć i pogodzić się z takim traktowaniem. [SIZE=2]Iwonko wklejam 5 zdjęć bo tyle może być w jednym poscie. Nie dałam tego które i tak jest bardzo podobne do jednego z powyższych.
×
×
  • Create New...