Jump to content
Dogomania

Isadora7

Members
  • Posts

    39937
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isadora7

  1. [quote name='haank']No co ty Twó[I]j też ?? Nie wiedziałam czy wspominać o ty deuterach co przemieszczały się po domku jak fala uderzeniowa:) Szkoda tylko ze Emil był z nami tylko 2 latka... w 3 tygodnie go białaczka załatwiła. :( No nic. A ruda ani w łożku nie śpi ani się w deutery nie bawi :) Co to za pies :) [/I][/quote] Mój poprzedni jamolek miewał fazy spania jako mój szalik. Czyli na mojej szyji. Nie dość że mam astmę to Edi jeszcze stosował odświeżacz powietrza. Uch ciężko bywało. Rambo natomiast uwielbia spać w zgięciu nogi, albo na stopach. Na szczęście póki co nie stosuje "usypiaczy".
  2. [quote name='GameBoy']kot moj GameBoy koty dwa nie moje Kowalski i Nowak - kornisze reksy :eviltong: Hexa moja CC Malutki piździulek bohater tego watku i jeszcze dwa na tymczasie :roll: tyle co nic a co?[/quote] Odleciałam, muszę szczękę pozbierać. Wypadła z wrażenia:loveu::loveu::loveu:
  3. Niunia wygra. Widzę ze allegro jej się skończyło
  4. Aż tupię nóżkami z nerw, mam nadzieję ze sie uda.
  5. Hapiczko ja też pamiętam, nie może być inaczej mając przy boku Olę. Twoim szczęściem było być z Olą.
  6. Wiesz to może być niegłupie. I zrobić taki materiał porównawczy.
  7. Śliczne są. Miejmy nadzieję że żadnej nigdy nie spotka konieczność oddania jak w tym wątku: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=107428[/url]
  8. Może warto będzie zrobić zdjęcie po tych "ablucjach"?
  9. Iwonko ja nie wiem czy już nie podaj numeru konta. Niech już pieniążki jakie są będą w jednym miejscu. Być może, że będzie trzeba skorzystać z propozycji Danusi. Chodzi o czas. Wiem zę i tak trzeba jej zwrócić ale na spokojniej wtedy szukałoby sie i wierzę zę sie znajdzie (m.in. ja na koniec miesiąca mogę trzepnąć z 50). [SIZE=2]Żal by mi doope ścisnął gdyby na tym etapie nie udało się bieduli uratować.
  10. [quote name='zucchini']mam nadzieje ze nie zapesze ale jest szansa ze sunia bedzie jutro w nowym domku :multi:[/quote] Sunia jest śliczna więc nie dziwne by było. Oby tylko to był dobry domek
  11. [SIZE=3][B]Ja tez podrzucam i prz[/B][B]ypominam jaka jest ładniusia[/B][/SIZE] [IMG]http://img258.imageshack.us/img258/8850/suczka1anb5.jpg[/IMG] [IMG]http://img174.imageshack.us/img174/9783/suczka2adg8.jpg[/IMG]
  12. [quote name='Celina12']Nio mówiłam Wam ,że mi język pokazywał :evil_lol::evil_lol:[/quote] A niech pokazuje, byle zdrowy był :loveu::loveu::loveu::loveu:
  13. Wcale nie skacze tylko przefruwa co widać dokładnie na tym zdjęciu::diabloti: [URL]http://img337.imageshack.us/img337/3177/img9217iw4.jpg[/URL]
  14. Hehe Tobiasz się zbuntował. Albo zamienił w bazie - śliczne zresztą.
  15. [quote name='beka']dopisz w tytule wątku że warszawa[/quote] Dopisz w tytule - Warszawa - to może tylko pomóc
  16. I jakbyś mogła dokładnie określic jej wielkość. Jamniki są standardowe i mini.
  17. Zdjęcia suni - śliczna jest. [IMG]http://img258.imageshack.us/img258/8850/suczka1anb5.jpg[/IMG] [IMG]http://img174.imageshack.us/img174/9783/suczka2adg8.jpg[/IMG]
  18. [quote name='Bella1']Jedna z dziewczynek wczoraj została adoptowana , to rzeczywiście piękne i bardzo malutkie sunie ich waga to ok. 4 kg[/quote] Hurrrraaaa Iwonko jesteś jak dobry duszek całkiem nieźle idą psiaki z twoich wątków. Wiem, wiem że jeszcze nie wszystkie ale statystycznie jest nieźle, a co za tym idzie dawka wiary. :loveu::loveu::loveu::loveu:
  19. Znowu mam monitor oblizany :) [url]http://images23.fotosik.pl/174/bef095a885bb4c95med.jpg[/url]
  20. [quote name='GoniaP']Tak, Muszeńka ma allegro...[/quote] Ok to myślę gdzie tu jeszcze ją reklamować.
  21. [SIZE=4][COLOR=Green]Nie mogę sie nigdzie dopatrzeć informacji. Co z Tą sunieczką???[/COLOR][/SIZE] [quote name='katya']Sunia szczeniaczek: czas do jutra do 12... [B]tel. do Gusi 515516296[/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/169/39c5157fc8468bfd.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/167/78a789cf1fa6c9cf.jpg[/IMG][/URL][/quote]
×
×
  • Create New...