-
Posts
39937 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Isadora7
-
Tolek i jamniki korabiewckie---> nowe fotki.
Isadora7 replied to JamniczaRodzina.'s topic in Już w nowym domu
Zdrowia, zdrowia, zdrowia dla Tolka od jamolka Rambiego i ode mnie oczywiście. -
[SIZE=3]Wrzuciłam tego ślicznego dzieciaka na alegratkę: [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1089601_zenek_sliczny_roczny_kundelek_slodziak.html[/URL] [/SIZE] [CENTER] [SIZE=6]Zenek pobiegaj[/SIZE] [IMG]http://img183.imageshack.us/img183/1987/zenek1zy9.jpg[/IMG] [IMG]http://img115.imageshack.us/img115/9454/26565416ud4.jpg[/IMG] [/CENTER]
-
Brylancie pozwoliłam sobie ogłosić ciebie w tych miejscach:[LIST] [*][SIZE=1][URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=330149854"]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=330149854 [/URL][/SIZE] [*][SIZE=1][URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1088975_brylant_mlody_jamnikopodobny_psiak_chce.html"]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1088975_brylant_mlody_jamnikopodobny_psiak_chce.html [/URL][/SIZE] [*][SIZE=1][URL]http://dziennikmetro.pl/zwierzyniec/oddam-do-adopcji/psy/?add=584[/URL][/SIZE][/LIST]
-
Dwie urocze wrocławianki poszukują ... i znalazły.OBIE W DOMACH!!!
Isadora7 replied to iwa77's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwa77']No malutka czy juz jesteś w domku czy tkwisz biedulko nadal w schronie....[/quote] Też jestem ciekawa -
[quote name='iwa77']Wiem , że Kam pisała coś o ograniczonym dostępie do netu więc może mieć problem z ogloszeniami - jakbyś mogla to jasne - zrób prosze! Oj Brylancik kiedy ty ten domek znajdziesz....[/quote] Iwonko to podeślij mi na maila proszę co dać na allegro. Sorry, ale siedzę i latam po ogłoszeniach umieszczam psiaki i szukam może coś dla Dymka się trafi. Będzie szybciej niż bym wyszukiwała co tam było.
-
W-WA - 6,5 tyg szczeniak -nie pojechał na Paluch-MA DOM!!
Isadora7 replied to gagucia's topic in Już w nowym domu
[quote name='GameBoy']pozycja w chórze dowolna, pojemność płuc i długość dźwięku najdłuższa - idealny solista operowy :evil_lol:[/quote] Szkoda że nie odśpiewał mojej ulubionej arii: [I]"Ridi, Pagliaccio, sul tuo amore infranto! Ridi del duol, che t'avvelena il cor![/I] ..." :loveu::loveu::loveu: -
W-WA - 6,5 tyg szczeniak -nie pojechał na Paluch-MA DOM!!
Isadora7 replied to gagucia's topic in Już w nowym domu
[quote name='GameBoy']U Fidelka wszsytko w porzadku (jest drugi raz odrobaczony) - teraz nazywa się Fidelek aka Tenor - tak ładnie się zachowywał w nocy w nowym domu :evil_lol:[/quote] podejrzewałabym go raczej o sopran koloraturowy:evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Pozdrawiam i trzymaj się jamnisiu :)
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Isadora7 replied to Matusz's topic in Foto Blogi
Słuchaj ten tam przed nami z taką oblizaną przeze mnie twarzą, ten co trzyma takie pudełko przy oczach to on nie daruje. Uważaj to paparazzi... [url]http://img80.imageshack.us/img80/8672/img9282ky4.jpg[/url]