Jump to content
Dogomania

Isadora7

Members
  • Posts

    39937
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isadora7

  1. [quote name='GameBoy']aha TZ spal w innym łóżku a mnie oblazło robactwo - w dodatku psy dorosle tez sie wladowaly bo jak smierdziel to one tez...spalam wygieta jak paragraf z Piździelkiem przy buzi, ktory ziewajac powodowal, ze trafilam przytomność:oops:[/quote] Ja normalnie siedzę i wyję, zaplułam monitor, a kolega siedzący naprzeciw dziwnie na mnie patrzy. Chyba wyskoczę do Hali Marymonckiej i kupie pieluchy, bo nie wyrabiam ze śmiechu. No dobra a co w końcu z chrzcinami, zostaje Fidel czy podejść do Mostowskich i poprosić o listy gończe?
  2. [quote name='Lulka']dzieki kochane :loveu: jakis mam taki tydzien, 2 dni temu psiak-na szczescie na drugi dzien znalazlam wlascicielke i wczoraj psiak i z kazdą minutą przestaje wierzyc ze sie zgubil :-( ja to bym od rana rozwieszala ogloszenia a tu nic nie ma. na kazdy telefon az mi serce staje, ale niestety to nikt po niego :placz:[/quote] Wiesz ja też nie wierzę aby się zgubił. Ja bym się wściekła, dreptała po okolicy, tym bardziej że to szczeniak który jeszcze nie zna ścieżek. Pewnie znowu jakimś ~~~~~~(ocenzurowano) znudził sie psiak, albo okazało sie, że to nie tylko przyjemność ale i obowiązek. Tymczasem poszły jeszcze tu: [URL]http://www.centrumofert.pl/[/URL] [URL]http://www.oferta.com.pl/[/URL] Osobiście to i tak mam największe przekonanie do allegro i metro. No gumtree też sie robi popularne... chyba.
  3. [quote name='GameBoy']za długie ciotka ;) [...ciach...][/quote] To może Fidel :loveu: bardzo dźwięczne i też "terrorystyczne", no chyba ze chcesz Rambo jak mój miniaturowy jamnik :loveu::loveu::loveu:
  4. Ja dodałam tu: [URL]http://dziennikmetro.pl/zwierzyniec/oddam-do-adopcji/psy/?&add=573[/URL] i na gumtree (czeka na wejście) poszło do Super Expressu ale wieczorem będe wiedzieć kiedy się ukaże zaraz będe dodawać w innych miejscach
  5. Nie ma sprawy jak porobię to powrzucam sznureczki :loveu:
  6. [CENTER][SIZE=5]Witaj Zenek :)[/SIZE] [IMG]http://img115.imageshack.us/img115/4216/13461196oa9.jpg[/IMG] [/CENTER]
  7. Brylant koniec opierniczania, prezentacja - marsz :)
  8. Widziałam już na jamnikach. Śliczniusi. Jakby trzeba było to mogę poogłaszać (również allegro). Daj znać i jakieś namiary ewentualnie jak zechcesz. Na priv, albo na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
  9. Ja mam wokół komputera ścieżkę wytuptaną z nerwiczków. OK Iwonko pisz natychmiast cokolwiek się zmieni w sytuacji
  10. No to super. Heh te rozstania .. wiem coś o tym. Nawet jak sie psiaka ma na kilka dni.
  11. [SIZE=4]Witanko Luteczkowi i Tofikowi i opiekunom. [SIZE=2]I mały off. Iwonko na jamnikach dziewczyna pyta o tą sunię. Czy wiesz coś o tym: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=9686866&postcount=355[/url] [/SIZE][/SIZE]
  12. Brylant dość spania - poooooobudka!!!
  13. Przytuptałam z rana z zapytaniem jak sytuacja wygląda. Iwonko jak będziesz napisz co w temacie nowego.
  14. [quote name='GameBoy']jakie prawo??ale on sobie je rosci - nawet jak mu sie nie nalezy :evil_lol: [SIZE=4][B]on nie ma imienia [/B][/SIZE][/quote] To może Binladen jak taki terrorysta:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  15. [quote name='GameBoy']kurcze ja nie cierpie takich malizn - docelowych ciagle sie dra i wymuszaja :evil_lol: Mały pcha się na łóżko i fotele ale sika mi po nich...znowu jak go zostawię na podłodze drze się jak obdzierany ze skóry:roll: - chciałam mam :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] To jakiegoś niefarta miałaś z maliznami. Moje malizny nie stosowały terroru i mobbingu:loveu:. No z łóżkiem to owszem, ale to jamniki więc wiadomo ze śpią w łóżku
  16. cudne takie maleństwa, uwielbiam malutkie psiaki (niekoniecznie w sensie wieku, mój jamol ten i poprzedni też mini)
  17. O matko i córko, skąd tyle nieszczęść, oby wszystko sie ułożyło.
  18. No to Krzysiek jest załatwiony. Sisi jest jego, nie ma innej opcji. Tak myślałam ze będzie z łóżkiem kombinować. A to szczekanie to chyba z wrażenia, bo u mnie nie nadużywała dźwięków. No ale i tak wygląda że świetnie trafiła.
  19. [quote name='gallegro']Jest już nowe: [B][URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=329144692[/URL][/B][/quote] to dobrze, to naprawdę ładna psina i może ktoś ją wreszcie zauważy.
  20. Iwonko w tym linku co podałam jest telefon do mrowy i reksiu zadzwoni. Musi sie udać, kurcze musi...
  21. A może to ci pomoże: telefon do mrówy http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=9381618&postcount=117 ewentualnie: maila [email protected] badz gg3267175
×
×
  • Create New...