-
Posts
39937 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Isadora7
-
W-WA - 6,5 tyg szczeniak -nie pojechał na Paluch-MA DOM!!
Isadora7 replied to gagucia's topic in Już w nowym domu
[quote name='GameBoy']aha TZ spal w innym łóżku a mnie oblazło robactwo - w dodatku psy dorosle tez sie wladowaly bo jak smierdziel to one tez...spalam wygieta jak paragraf z Piździelkiem przy buzi, ktory ziewajac powodowal, ze trafilam przytomność:oops:[/quote] Ja normalnie siedzę i wyję, zaplułam monitor, a kolega siedzący naprzeciw dziwnie na mnie patrzy. Chyba wyskoczę do Hali Marymonckiej i kupie pieluchy, bo nie wyrabiam ze śmiechu. No dobra a co w końcu z chrzcinami, zostaje Fidel czy podejść do Mostowskich i poprosić o listy gończe? -
Znalazłam szczeniaka na ulicy- Wawa - wrócił do swjego domu :)
Isadora7 replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lulka']dzieki kochane :loveu: jakis mam taki tydzien, 2 dni temu psiak-na szczescie na drugi dzien znalazlam wlascicielke i wczoraj psiak i z kazdą minutą przestaje wierzyc ze sie zgubil :-( ja to bym od rana rozwieszala ogloszenia a tu nic nie ma. na kazdy telefon az mi serce staje, ale niestety to nikt po niego :placz:[/quote] Wiesz ja też nie wierzę aby się zgubił. Ja bym się wściekła, dreptała po okolicy, tym bardziej że to szczeniak który jeszcze nie zna ścieżek. Pewnie znowu jakimś ~~~~~~(ocenzurowano) znudził sie psiak, albo okazało sie, że to nie tylko przyjemność ale i obowiązek. Tymczasem poszły jeszcze tu: [URL]http://www.centrumofert.pl/[/URL] [URL]http://www.oferta.com.pl/[/URL] Osobiście to i tak mam największe przekonanie do allegro i metro. No gumtree też sie robi popularne... chyba. -
W-WA - 6,5 tyg szczeniak -nie pojechał na Paluch-MA DOM!!
Isadora7 replied to gagucia's topic in Już w nowym domu
[quote name='GameBoy']za długie ciotka ;) [...ciach...][/quote] To może Fidel :loveu: bardzo dźwięczne i też "terrorystyczne", no chyba ze chcesz Rambo jak mój miniaturowy jamnik :loveu::loveu::loveu: -
Znalazłam szczeniaka na ulicy- Wawa - wrócił do swjego domu :)
Isadora7 replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
Ja dodałam tu: [URL]http://dziennikmetro.pl/zwierzyniec/oddam-do-adopcji/psy/?&add=573[/URL] i na gumtree (czeka na wejście) poszło do Super Expressu ale wieczorem będe wiedzieć kiedy się ukaże zaraz będe dodawać w innych miejscach -
Znalazłam szczeniaka na ulicy- Wawa - wrócił do swjego domu :)
Isadora7 replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
Nie ma sprawy jak porobię to powrzucam sznureczki :loveu: -
Brylant koniec opierniczania, prezentacja - marsz :)
-
Znalazłam szczeniaka na ulicy- Wawa - wrócił do swjego domu :)
Isadora7 replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
Widziałam już na jamnikach. Śliczniusi. Jakby trzeba było to mogę poogłaszać (również allegro). Daj znać i jakieś namiary ewentualnie jak zechcesz. Na priv, albo na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] -
śliczna, 4m-czna czarna suczka znalazła nowy domek :-)
Isadora7 replied to zucchini's topic in Już w nowym domu
No to super. Heh te rozstania .. wiem coś o tym. Nawet jak sie psiaka ma na kilka dni. -
JUŻ W SWOIM DOMKU :) Wrocław.8 letni jamnik. JUŻ W SWOIM DOMKU :)
Isadora7 replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
[SIZE=4]Witanko Luteczkowi i Tofikowi i opiekunom. [SIZE=2]I mały off. Iwonko na jamnikach dziewczyna pyta o tą sunię. Czy wiesz coś o tym: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=9686866&postcount=355[/url] [/SIZE][/SIZE] -
Brylant dość spania - poooooobudka!!!
-
W-WA - 6,5 tyg szczeniak -nie pojechał na Paluch-MA DOM!!
Isadora7 replied to gagucia's topic in Już w nowym domu
[quote name='GameBoy']jakie prawo??ale on sobie je rosci - nawet jak mu sie nie nalezy :evil_lol: [SIZE=4][B]on nie ma imienia [/B][/SIZE][/quote] To może Binladen jak taki terrorysta:evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
W-WA - 6,5 tyg szczeniak -nie pojechał na Paluch-MA DOM!!
Isadora7 replied to gagucia's topic in Już w nowym domu
[quote name='GameBoy']kurcze ja nie cierpie takich malizn - docelowych ciagle sie dra i wymuszaja :evil_lol: Mały pcha się na łóżko i fotele ale sika mi po nich...znowu jak go zostawię na podłodze drze się jak obdzierany ze skóry:roll: - chciałam mam :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] To jakiegoś niefarta miałaś z maliznami. Moje malizny nie stosowały terroru i mobbingu:loveu:. No z łóżkiem to owszem, ale to jamniki więc wiadomo ze śpią w łóżku -
W-WA - 6,5 tyg szczeniak -nie pojechał na Paluch-MA DOM!!
Isadora7 replied to gagucia's topic in Już w nowym domu
cudne takie maleństwa, uwielbiam malutkie psiaki (niekoniecznie w sensie wieku, mój jamol ten i poprzedni też mini) -
Maleńka, przekochana TOLA, teraz JULKA- po operacji- W NOWYM DOMU!
Isadora7 replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
No to Krzysiek jest załatwiony. Sisi jest jego, nie ma innej opcji. Tak myślałam ze będzie z łóżkiem kombinować. A to szczekanie to chyba z wrażenia, bo u mnie nie nadużywała dźwięków. No ale i tak wygląda że świetnie trafiła. -
A może to ci pomoże: telefon do mrówy http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=9381618&postcount=117 ewentualnie: maila [email protected] badz gg3267175