Jump to content
Dogomania

Isadora7

Members
  • Posts

    39937
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isadora7

  1. [quote name='Lulka']no teraz juz moge ozłocic :loveu:[/quote] Ale się cieszę, bardzo się cieszę.
  2. [SIZE=4]Zdjęcia jamnisi część 2: [IMG]http://img245.imageshack.us/img245/9509/p3140012ds0.jpg[/IMG] [IMG]http://img219.imageshack.us/img219/2503/p3140014jv5.jpg[/IMG] [IMG]http://img72.imageshack.us/img72/1324/p3140016pa1.jpg[/IMG] [/SIZE]
  3. [SIZE=4]Zdjęcia jamnisi - część I [IMG]http://img245.imageshack.us/img245/5563/p3140003tp3.jpg[/IMG] [IMG]http://img245.imageshack.us/img245/1152/p3140006lv0.jpg[/IMG] [IMG]http://img219.imageshack.us/img219/8467/p3140011qv8.jpg[/IMG] [/SIZE]
  4. Dif masz priva :), małe pytanko w temacie ogłoszeń.
  5. [quote name='Rybc!a']Jako założycielka wątku, chciałabym serdecznie podziękować Isadorze, Erazm, pani Krysi i panu Krzyśkowi, którzy małą zaadoptowali , oraz osobom odwiedzającym wątek za wsparcie i pomoc :)[/quote] Ja też dziękuję, bo zawsze uwazałam że mam małe łózko. A od kiedy Sisi je zaanektowała, łaskawie ustępując nieco miejsca Rambiemu i mnie - to teraz twierdzę, że mam łoże królewskie. Bez Sisi nie doszłabym do takiego wniosku :megagrin::laugh2_2::sweetCyb::roflt: :megagrin::laugh2_2::sweetCyb::roflt: :megagrin::laugh2_2::sweetCyb::roflt:
  6. [quote name='iwa77']Luteczku mam nadzieję , że wszystko poszło dobrze i już niedługo będziesz odpoczywał po zabiegu w domku u kochanej Danusi.[/quote] Też czekam z nadzieją że wszystko OK
  7. [quote name='iwa77']Brylancik dzisiaj w schronie taki wesoły był , hasał sobie z innymi psiakami. Szkoda , żeby młodość mijała mu w schronie.[/quote] No racja, jedyna pociecha ze jest w nieco lepszej sytuacji niż te dwa staruszki. Samo życie cholera.
  8. [quote name='Erazm']Ale mnie robawiły Twoje ikonki, a geba mi się tez śmieje jak pomyślę o Sisulku w piernatach[/quote] To ja dzisiaj ryłam w pracy, aż kolega patrzył na mnie dziwnie jak czytałam GameBoy tutaj: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=107375[/url]
  9. [quote name='Erazm']Wyobraź sobie, nie ma problemów z maścią Krzyś karmi małą czułymi słówkami, a Krysia myk po ślepiach. Tą noc znów spędzili (Sisi i Krzyś) trzymając się za łapki, to warunek, żeby nie włazić do łóżka, a grzecznie spać w koszyczku:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] :megagrin::laugh2_2::sweetCyb::roflt:
  10. Olu załużyłaś na takie słowa... całokształtem Twojego zachowania, Twoim stosunkiem doi zwierzaków, Twoją miłością do Hapiczki... proste :)
  11. [quote name='Erazm']Ja też, czy mogę się wprosić do Ciebie z fotkami jeszcze przed swiętami?[/quote] No jakoś będzie trzeba to wcisnąć :)
  12. [quote name='Lulka']ozłoce Cie dobra kobieto:loveu:[/quote] Dobra będziemy o złoceniu mówić jak się domek trafi:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  13. dobra ja go jeszcze wieczorkiem poumieszczam na metrze i super expressie.
  14. Stare dobre małżeństwo: [URL="http://images31.fotosik.pl/178/a78d58a98963b13amed.jpg"]http://images31.fotosik.pl/178/a78d58a98963b13amed.jpgb[/URL] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  15. [quote name='Erazm']Dzwoniła do mnie jakaś wrocławianka, wygląda na to, że wybierze się do schronu po drugiego malucha, trzymać kciuki[/quote] Trzymam :)
  16. I znowu chora z dogo wychodzę i łzy w oczach, kuźwa że człowiek nie może pomóc
  17. GameBoy litości wykupiłam cały zapas pieluch na Marymoncie :lol::lol::lol::lol:
  18. [quote name='majqa']Właśnie wycieram łzy...Dzięki GameBoy, poprawiłaś mi nastrój na resztę dnia...:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Powinnam wyrazić współczucie no ale nie sposób, poprostu nie sposób...:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] No to witaj w klubie:evil_lol::evil_lol::evil_lol: GameBoy może ja ci mojego jamola podrzucę:lol::lol::lol:
  19. Poleciało jeszcze tutaj: [url]http://www.mojpupil.pl/psy-znaleziono.html[/url] i tutaj: [url]http://www.kupsprzedaj.pl/zwierzeta/psy/pozostale/[/url] [SIZE=1](tu czeka na aktywacje)[/SIZE]
  20. [SIZE=7]MUSZEŃKO:loveu::loveu::loveu::loveu:[/SIZE][IMG]http://fotozrzut.pl/zdjecia/edc8a8b1a5.jpg[/IMG][/quote]
  21. [CENTER] [SIZE=6]Zenek pobiegaj[/SIZE] [IMG]http://img183.imageshack.us/img183/1987/zenek1zy9.jpg[/IMG] [IMG]http://img115.imageshack.us/img115/9454/26565416ud4.jpg[/IMG] [/CENTER]
  22. rewelacyjne ujęcie: [url]http://images2.fotosik.pl/38/h5a3dlovtlpxkqy8.jpg[/url]
×
×
  • Create New...