-
Posts
39937 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Isadora7
-
Znalazłam szczeniaka na ulicy- Wawa - wrócił do swjego domu :)
Isadora7 replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lulka']no teraz juz moge ozłocic :loveu:[/quote] Ale się cieszę, bardzo się cieszę. -
[SIZE=4]Zdjęcia jamnisi część 2: [IMG]http://img245.imageshack.us/img245/9509/p3140012ds0.jpg[/IMG] [IMG]http://img219.imageshack.us/img219/2503/p3140014jv5.jpg[/IMG] [IMG]http://img72.imageshack.us/img72/1324/p3140016pa1.jpg[/IMG] [/SIZE]
-
[SIZE=4]Zdjęcia jamnisi - część I [IMG]http://img245.imageshack.us/img245/5563/p3140003tp3.jpg[/IMG] [IMG]http://img245.imageshack.us/img245/1152/p3140006lv0.jpg[/IMG] [IMG]http://img219.imageshack.us/img219/8467/p3140011qv8.jpg[/IMG] [/SIZE]
-
Maleńka, przekochana TOLA, teraz JULKA- po operacji- W NOWYM DOMU!
Isadora7 replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Rybc!a']Jako założycielka wątku, chciałabym serdecznie podziękować Isadorze, Erazm, pani Krysi i panu Krzyśkowi, którzy małą zaadoptowali , oraz osobom odwiedzającym wątek za wsparcie i pomoc :)[/quote] Ja też dziękuję, bo zawsze uwazałam że mam małe łózko. A od kiedy Sisi je zaanektowała, łaskawie ustępując nieco miejsca Rambiemu i mnie - to teraz twierdzę, że mam łoże królewskie. Bez Sisi nie doszłabym do takiego wniosku :megagrin::laugh2_2::sweetCyb::roflt: :megagrin::laugh2_2::sweetCyb::roflt: :megagrin::laugh2_2::sweetCyb::roflt: -
JUŻ W SWOIM DOMKU :) Wrocław.8 letni jamnik. JUŻ W SWOIM DOMKU :)
Isadora7 replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwa77']Luteczku mam nadzieję , że wszystko poszło dobrze i już niedługo będziesz odpoczywał po zabiegu w domku u kochanej Danusi.[/quote] Też czekam z nadzieją że wszystko OK -
[quote name='iwa77']Brylancik dzisiaj w schronie taki wesoły był , hasał sobie z innymi psiakami. Szkoda , żeby młodość mijała mu w schronie.[/quote] No racja, jedyna pociecha ze jest w nieco lepszej sytuacji niż te dwa staruszki. Samo życie cholera.
-
Maleńka, przekochana TOLA, teraz JULKA- po operacji- W NOWYM DOMU!
Isadora7 replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Erazm']Ale mnie robawiły Twoje ikonki, a geba mi się tez śmieje jak pomyślę o Sisulku w piernatach[/quote] To ja dzisiaj ryłam w pracy, aż kolega patrzył na mnie dziwnie jak czytałam GameBoy tutaj: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=107375[/url] -
Maleńka, przekochana TOLA, teraz JULKA- po operacji- W NOWYM DOMU!
Isadora7 replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Erazm']Wyobraź sobie, nie ma problemów z maścią Krzyś karmi małą czułymi słówkami, a Krysia myk po ślepiach. Tą noc znów spędzili (Sisi i Krzyś) trzymając się za łapki, to warunek, żeby nie włazić do łóżka, a grzecznie spać w koszyczku:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] :megagrin::laugh2_2::sweetCyb::roflt: -
Hapiczko, na zawsze pozostaniesz w moim sercu...
Isadora7 replied to Ola164's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Olu załużyłaś na takie słowa... całokształtem Twojego zachowania, Twoim stosunkiem doi zwierzaków, Twoją miłością do Hapiczki... proste :) -
Dwie urocze wrocławianki poszukują ... i znalazły.OBIE W DOMACH!!!
Isadora7 replied to iwa77's topic in Już w nowym domu
[quote name='Erazm']Ja też, czy mogę się wprosić do Ciebie z fotkami jeszcze przed swiętami?[/quote] No jakoś będzie trzeba to wcisnąć :) -
Znalazłam szczeniaka na ulicy- Wawa - wrócił do swjego domu :)
Isadora7 replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lulka']ozłoce Cie dobra kobieto:loveu:[/quote] Dobra będziemy o złoceniu mówić jak się domek trafi:evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Dwie urocze wrocławianki poszukują ... i znalazły.OBIE W DOMACH!!!
Isadora7 replied to iwa77's topic in Już w nowym domu
[quote name='Erazm']Dzwoniła do mnie jakaś wrocławianka, wygląda na to, że wybierze się do schronu po drugiego malucha, trzymać kciuki[/quote] Trzymam :) -
W-WA - 6,5 tyg szczeniak -nie pojechał na Paluch-MA DOM!!
Isadora7 replied to gagucia's topic in Już w nowym domu
GameBoy litości wykupiłam cały zapas pieluch na Marymoncie :lol::lol::lol::lol: -
W-WA - 6,5 tyg szczeniak -nie pojechał na Paluch-MA DOM!!
Isadora7 replied to gagucia's topic in Już w nowym domu
[quote name='majqa']Właśnie wycieram łzy...Dzięki GameBoy, poprawiłaś mi nastrój na resztę dnia...:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Powinnam wyrazić współczucie no ale nie sposób, poprostu nie sposób...:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] No to witaj w klubie:evil_lol::evil_lol::evil_lol: GameBoy może ja ci mojego jamola podrzucę:lol::lol::lol: -
Znalazłam szczeniaka na ulicy- Wawa - wrócił do swjego domu :)
Isadora7 replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
Poleciało jeszcze tutaj: [url]http://www.mojpupil.pl/psy-znaleziono.html[/url] i tutaj: [url]http://www.kupsprzedaj.pl/zwierzeta/psy/pozostale/[/url] [SIZE=1](tu czeka na aktywacje)[/SIZE] -
rewelacyjne ujęcie: [url]http://images2.fotosik.pl/38/h5a3dlovtlpxkqy8.jpg[/url]