Jump to content
Dogomania

Isadora7

Members
  • Posts

    39937
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isadora7

  1. [CENTER][FONT=Verdana][SIZE=6][COLOR=Green][SIZE=7][COLOR=Red][B]PROSZĘ :placz::placz::placz:[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=7][COLOR=Red][I][FONT=Comic Sans MS] niech mnie KTOŚ przytuli!!![/FONT][/I][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/FONT] [/CENTER]
  2. [quote name='danka1234']Ja tez mam nadzieje że się pogodzą. Fotki jutro bo dzis stronka imageshuck nie działa.[/quote] No cóż jamole z nich wyszły, ale pogodzą się. Proszę Danusiu pomiziaj i posmyrdaj chłopaków ode mnie.
  3. [SIZE=4]Czy wiesz co to paniczny strach, cierpienie? Ja wiem. Ale tez wiem co to znaczy bezgraniczna miłość i wierność. Przekonaj się. [IMG]http://img245.imageshack.us/img245/5563/p3140003tp3.jpg[/IMG] [IMG]http://img245.imageshack.us/img245/1152/p3140006lv0.jpg[/IMG] [IMG]http://img219.imageshack.us/img219/8467/p3140011qv8.jpg[/IMG] [/SIZE]
  4. No cioteczki macie niezłe zadanie ale wierzę że dobrniecie z tym do dobrego zakończenia. Gdybym była we Wrocku sama też bym wam pomogła choćby tymczasu udzielając na tego 30 czy 31 marca. Ale pozostaje mi trzymacie kciuków.
  5. [quote name='haank']Czarna kotka ma dopiero 6 miesięcy :) Może dlatego zwierzaki sie zaprzyjaźniły szybciej :)[/quote] A to bardzo dobrze :), psiak ma o jedną więcej kumpelkę do zabawy
  6. Ładniusia ta Tinka oj bardzo ładniusia
  7. [quote name='haank']dowiedziałam się jeszcze, że Bono zaprzyjaźnił się z kotkami, a głownie z tą czarną :)[/quote] O właśnie, a ja miałam spytać o to zdjęcie z kotkami. Pewnie tego czarnego ze sobą kojarzy :):):)
  8. [SIZE=2][SIZE=4]Ale słodziak:[/SIZE] [url]http://img172.imageshack.us/img172/1456/bono1mq9.jpg[/url] A to jest tez świetne: [url]http://img412.imageshack.us/img412/5486/bonoiazaqw9.jpg[/url][/SIZE]
  9. [quote name='Kam'][...ciach...] Ponieważ Brylant ma teraz podwójne allegro, do końca mojego jest 10 dni, a obsługa allegro bywa czepliwa, więc na razie ryzyk-fizyk, niech będą dwie aukcje, a jak się moja skończy, to zdecydujecie, czy mam wznawiać czy nie, ok :)?[/quote] Pewnie że tak. Do końca mojej 9 dni. A może prześlizną sie obie aukcje ;). Niech będą trochę sie różnią w tytule m.in.
  10. Rany ja też już tuptam z przejęcia kopytkami :loveu::loveu::loveu:
  11. [quote name='iwa77']Dorotko nie dam rady pojechać dzisiaj do schronu więc nie wiem co u niej- ale mam nadzieję ,że staruszka jakoś sobie radzi - choć to dla niej na pewno bardzo trudne.Może się wyjaśni co z tym czipem -ja osobiście mam przeczucie , że ją jednak wyrzucono ale obym sie myliła![/quote] Czekam zatem. Jakie ona ma smutne te oczęta :(
  12. Negri jesteś boska. Brylancik ma już całkiem fajny pakiet :)
  13. o SUPER, kolejna garść ogłoszeń :loveu::loveu::loveu::loveu: Iwonka dorzuć je na pierwszą
  14. Potowarzyszę wam. Póki co dałam alegratke dla Lori: [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1090084_lori_bardzo_przestraszona_smutna.html[/url] jakby trzeba allegro [SIZE=1](chyba się skończyło)[/SIZE] dajcie znać. Tymczasem biorę ją na spacer
  15. Miłego dnia również Celinko z towarzystwem. Zapraszam do Warszawy - piękne słońce
  16. [CENTER][SIZE=5]Śliczna napisz co u ciebie? [IMG]http://img219.imageshack.us/img219/2503/p3140014jv5.jpg[/IMG] [/SIZE][/CENTER]
  17. [CENTER][SIZE=5]Ciocia Iwonka śpi to ja sobie z tobą laleczko pobiegam[/SIZE] [SIZE=5][IMG]http://images30.fotosik.pl/175/70214b60acc7fb41.jpg[/IMG][/SIZE] [/CENTER]
  18. [CENTER][SIZE=4][COLOR=Green]Brylancie nie lenić mi się tutaj[/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=Green][IMG]http://images29.fotosik.pl/167/6453dfa105354641.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE] [/CENTER]
  19. Witam ciebie Ziuteczku Szkoda i tego wariata:-(:-(:-(
  20. [CENTER] [SIZE=6]Zenek pobiegaj i pokaż się śliczny dzieciaku[/SIZE] [IMG]http://img183.imageshack.us/img183/1987/zenek1zy9.jpg[/IMG] [IMG]http://img115.imageshack.us/img115/9454/26565416ud4.jpg[/IMG] [/CENTER]
  21. [CENTER][FONT=Verdana][SIZE=6][COLOR=Green][SIZE=7][COLOR=Red][B]PROSZĘ :placz::placz::placz:[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=7][COLOR=Red][I][FONT=Comic Sans MS] niech mnie KTOŚ przytuli!!![/FONT][/I][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/FONT] [/CENTER]
×
×
  • Create New...