-
Posts
39937 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Isadora7
-
JUŻ W SWOIM DOMKU :) Wrocław.8 letni jamnik. JUŻ W SWOIM DOMKU :)
Isadora7 replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
[quote name='danka1234']Ja tez mam nadzieje że się pogodzą. Fotki jutro bo dzis stronka imageshuck nie działa.[/quote] No cóż jamole z nich wyszły, ale pogodzą się. Proszę Danusiu pomiziaj i posmyrdaj chłopaków ode mnie. -
[SIZE=4]Czy wiesz co to paniczny strach, cierpienie? Ja wiem. Ale tez wiem co to znaczy bezgraniczna miłość i wierność. Przekonaj się. [IMG]http://img245.imageshack.us/img245/5563/p3140003tp3.jpg[/IMG] [IMG]http://img245.imageshack.us/img245/1152/p3140006lv0.jpg[/IMG] [IMG]http://img219.imageshack.us/img219/8467/p3140011qv8.jpg[/IMG] [/SIZE]
-
Szczęśliwa Lunka (zwana wcześniej Lenką) już w nowym domu.
Isadora7 replied to Rawa's topic in Już w nowym domu
Kolejny porzucony słodziak :( -
Ładniusia ta Tinka oj bardzo ładniusia
-
[quote name='Kam'][...ciach...] Ponieważ Brylant ma teraz podwójne allegro, do końca mojego jest 10 dni, a obsługa allegro bywa czepliwa, więc na razie ryzyk-fizyk, niech będą dwie aukcje, a jak się moja skończy, to zdecydujecie, czy mam wznawiać czy nie, ok :)?[/quote] Pewnie że tak. Do końca mojej 9 dni. A może prześlizną sie obie aukcje ;). Niech będą trochę sie różnią w tytule m.in.
-
[quote name='iwa77']Dorotko nie dam rady pojechać dzisiaj do schronu więc nie wiem co u niej- ale mam nadzieję ,że staruszka jakoś sobie radzi - choć to dla niej na pewno bardzo trudne.Może się wyjaśni co z tym czipem -ja osobiście mam przeczucie , że ją jednak wyrzucono ale obym sie myliła![/quote] Czekam zatem. Jakie ona ma smutne te oczęta :(
-
Negri jesteś boska. Brylancik ma już całkiem fajny pakiet :)
-
Lori-WYRWANA Z PIEKŁA-tymczas- A TERAZ WSPANIAŁY DOM W NIEMCZECH !
Isadora7 replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Potowarzyszę wam. Póki co dałam alegratke dla Lori: [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1090084_lori_bardzo_przestraszona_smutna.html[/url] jakby trzeba allegro [SIZE=1](chyba się skończyło)[/SIZE] dajcie znać. Tymczasem biorę ją na spacer -
[CENTER][SIZE=5]Śliczna napisz co u ciebie? [IMG]http://img219.imageshack.us/img219/2503/p3140014jv5.jpg[/IMG] [/SIZE][/CENTER]
-
Dwie urocze wrocławianki poszukują ... i znalazły.OBIE W DOMACH!!!
Isadora7 replied to iwa77's topic in Już w nowym domu
[CENTER][SIZE=5]Ciocia Iwonka śpi to ja sobie z tobą laleczko pobiegam[/SIZE] [SIZE=5][IMG]http://images30.fotosik.pl/175/70214b60acc7fb41.jpg[/IMG][/SIZE] [/CENTER] -
[CENTER][SIZE=4][COLOR=Green]Brylancie nie lenić mi się tutaj[/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=Green][IMG]http://images29.fotosik.pl/167/6453dfa105354641.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE] [/CENTER]