Jump to content
Dogomania

Isadora7

Members
  • Posts

    39937
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isadora7

  1. Pozdrowienia dla metrowych chłopaków i ich pupilki Danusi
  2. Zaglądam dzień doberek robię i o zdrowie Atosika odpytuję:loveu:
  3. [quote name='iwa77']Brylanciku wierze ,ze i ty znajdziesz domek![/quote] Oczywiście że znajdzie:p
  4. [SIZE=3][B]No panienki, makijaż, czesanie i po domek bieganie[/B][/SIZE]:loveu::loveu::loveu:
  5. Cześć dredowy kołtunku - pobiegusiamy sobie [quote name='Isadora7']Banerki Dymkowe. Banerki są podlinkowane.
  6. [SIZE=5]Witaj Zenek :)[/SIZE] [IMG]http://img115.imageshack.us/img115/4216/13461196oa9.jpg[/IMG]
  7. [quote name='Reksiu21']uwierzcie mi, ze ja bym je wszystkie najchetniej wziela, lecz naprawde niemoge:placz:. Oprocz ziutka biore juz 10letnia psine, a te staruszki to naprawde ciezko wyadoptowac, nawet tutaj. Tak bardzo chcialabym zrobic cos wiecej, pomoc wiecej psiakom,:placz: a niema jak. Ale ten problem to chyba kazdy z was ma.:-( Czekam na odpowiedz od tej dziewczyny od transportu. Zeby sie tylko udalo...:modla: W nerwach jestem, bo czas Ziutka na godziny już niemal sie liczy. Trzymam kciuki aby plan się powiódł.
  8. [quote name='Celina12']Nawet wet był wzruszony....a ja płakałam...moje Słonko śpi smacznie...wtulone w Dumcię i z pycholkiem Hektorka wciśniętym pod kocyk.......a mnie baterie siady w aparacie...:shake:. Pies i bezmyślny....:shake:...a wszystko rozumieją i przeczuwają....mądre, kochane i takie bezbronne Istotki...[/quote] Wszystko rozumieją i można z nimi świetnie porozmawiać. Na pewno lepiej niż z niejednym człowiekiem. Cudnie masz patząc na takie "pornograficzne" sceny jak ta: [QUOTE]moje Słonko śpi smacznie...wtulone w Dumcię i z pycholkiem Hektorka wciśniętym pod kocyk[/QUOTE] Miziania i smyrdki dla wszystkich
  9. Duduś wieczorny spacerek i spać dzieciaku
  10. [QUOTE]Hektorek po wszystkim położył sie obok Niego i lizał po buzi.....[/QUOTE] I jak można powiedzieć (a takich znam) że pies jest bezmyślny. Celinko ten widok musiał wziąć za serce prawda?
  11. [quote name='haank']Wieści mam na bieżąco na gg :) ... maluch zaskarbił sobie serca nowych właścicieli :) ... jest doleczany ketokonazolem. Domek super :) A zdjęcia już są tylko jeszcze nie zrzucone na kompa. Ale jak tylko coś będę miała to oczywiście wkleję.[/quote] No do zaskarbiania serc to on miał talent od początku:loveu:. A teraz ... czekamy spokojnie na zdjęcia
  12. Owszem bo obserwuję ten wątek, od początku a mam taką wadę że się bardzo angażuję uczuciowo w psiaki w tematach które czytam:mad:
  13. [quote name='Koperek']stało się to = starość + samotność :-( To wiem ale się zdenerwowałam ze go jeszcze jakoś życie kopnęło
  14. Ty to chyba prowokacje tymi "uchami" robisz. Nawet nie wiesz na co Tobiasza narażasz. Któregoś dnia wlece tam i poogryzam, bo tak na mnie te jamnicze "uchi" działają. Spytaj mojego jamola to będziesz wiedział :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  15. Ja już napisałam w innym wątku, że leżę przed Danką plackiem.
  16. [quote name='Erazm']Próby będą podejmowane:evil_lol:[/quote] Ani chwili w to nie wątpie
  17. [quote name='GoniaP']basiaap mówiła, że są, ale ja ich nie widzę...[/quote] Potrzebowałabym potwierdzenie czy jest allegro. Mam zleconko i nie bardzo czas aby wątek przeglądać. A mam od dzisiaj aktywne już konto na allegro, które zresztą zrobiłam dokładnie po to aby psiakom pomagać więc mogę Muszkę puścić jak nie ma.
  18. [quote name='GoniaP']Cudo bez szans....:-([/quote] Może nie jest tak źle. Ja mam pytanie jak jest z jej ogłoszeniami?
  19. [quote name='Erazm']Pomyrdała jego ego:cool3:.Teraz Sisi czyta z Krzysiem gazetę, oczywiście Wyborczą[/quote] Dokładnie. No dzisiaj pierwsza noc w swoim domu ma :). Jestem bardzo ciekawa jak z pchaniem się do łóżka będzie.
  20. [quote name='danka1234']Iwonko u nas wszystko dobrze.Poradzimy sobie ze wszystkim nie martw się bo masz teraz na głowie inną bide w potrzebie.Zajmij się tą bidulą a jak będzie bezpieczna to na spokojno o wszystkim Ci opowiem.[/quote] Danusiu leże przed Tobą plackiem. Szacun i Respect z najwyższej półki. Za to co robisz (boksia, Lutek), mając na głowie inne sprawy [SIZE=1](przeczytałam na innym wątku)[/SIZE] nie zapominasz zauważać innych biedul. Musisz być fantastycznie wrażliwą i kochaną osobą. Pozdrowienia dla Tofika i Lutka. Tak patrzę na zdjęcia - Lutek ma bardzo ładne umaszczenie.
  21. Sisi go kupiła już u mnie. Widziałam. Tylko wiesz jak typowy facet nie okazuje tego na zewnątrz, ale wystarczyły mi ukradkowe spojrzenia jak patrzył na Sisi. Jestem spokojna zupełnie o ten dom
×
×
  • Create New...