-
Posts
39937 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Isadora7
-
JUŻ W SWOIM DOMKU :) Wrocław.8 letni jamnik. JUŻ W SWOIM DOMKU :)
Isadora7 replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
Pozdrowienia dla metrowych chłopaków i ich pupilki Danusi -
[quote name='iwa77']Brylanciku wierze ,ze i ty znajdziesz domek![/quote] Oczywiście że znajdzie:p
-
Dwie urocze wrocławianki poszukują ... i znalazły.OBIE W DOMACH!!!
Isadora7 replied to iwa77's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3][B]No panienki, makijaż, czesanie i po domek bieganie[/B][/SIZE]:loveu::loveu::loveu: -
W-WA - 6,5 tyg szczeniak -nie pojechał na Paluch-MA DOM!!
Isadora7 replied to gagucia's topic in Już w nowym domu
Jak maleństwo? -
[quote name='Reksiu21']uwierzcie mi, ze ja bym je wszystkie najchetniej wziela, lecz naprawde niemoge:placz:. Oprocz ziutka biore juz 10letnia psine, a te staruszki to naprawde ciezko wyadoptowac, nawet tutaj. Tak bardzo chcialabym zrobic cos wiecej, pomoc wiecej psiakom,:placz: a niema jak. Ale ten problem to chyba kazdy z was ma.:-( Czekam na odpowiedz od tej dziewczyny od transportu. Zeby sie tylko udalo...:modla: W nerwach jestem, bo czas Ziutka na godziny już niemal sie liczy. Trzymam kciuki aby plan się powiódł.
-
[quote name='Celina12']Nawet wet był wzruszony....a ja płakałam...moje Słonko śpi smacznie...wtulone w Dumcię i z pycholkiem Hektorka wciśniętym pod kocyk.......a mnie baterie siady w aparacie...:shake:. Pies i bezmyślny....:shake:...a wszystko rozumieją i przeczuwają....mądre, kochane i takie bezbronne Istotki...[/quote] Wszystko rozumieją i można z nimi świetnie porozmawiać. Na pewno lepiej niż z niejednym człowiekiem. Cudnie masz patząc na takie "pornograficzne" sceny jak ta: [QUOTE]moje Słonko śpi smacznie...wtulone w Dumcię i z pycholkiem Hektorka wciśniętym pod kocyk[/QUOTE] Miziania i smyrdki dla wszystkich
-
[quote name='haank']Wieści mam na bieżąco na gg :) ... maluch zaskarbił sobie serca nowych właścicieli :) ... jest doleczany ketokonazolem. Domek super :) A zdjęcia już są tylko jeszcze nie zrzucone na kompa. Ale jak tylko coś będę miała to oczywiście wkleję.[/quote] No do zaskarbiania serc to on miał talent od początku:loveu:. A teraz ... czekamy spokojnie na zdjęcia
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Isadora7 replied to Matusz's topic in Foto Blogi
Ty to chyba prowokacje tymi "uchami" robisz. Nawet nie wiesz na co Tobiasza narażasz. Któregoś dnia wlece tam i poogryzam, bo tak na mnie te jamnicze "uchi" działają. Spytaj mojego jamola to będziesz wiedział :evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Maleńka, przekochana TOLA, teraz JULKA- po operacji- W NOWYM DOMU!
Isadora7 replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Erazm']Próby będą podejmowane:evil_lol:[/quote] Ani chwili w to nie wątpie -
[quote name='GoniaP']basiaap mówiła, że są, ale ja ich nie widzę...[/quote] Potrzebowałabym potwierdzenie czy jest allegro. Mam zleconko i nie bardzo czas aby wątek przeglądać. A mam od dzisiaj aktywne już konto na allegro, które zresztą zrobiłam dokładnie po to aby psiakom pomagać więc mogę Muszkę puścić jak nie ma.
-
Maleńka, przekochana TOLA, teraz JULKA- po operacji- W NOWYM DOMU!
Isadora7 replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Erazm']Pomyrdała jego ego:cool3:.Teraz Sisi czyta z Krzysiem gazetę, oczywiście Wyborczą[/quote] Dokładnie. No dzisiaj pierwsza noc w swoim domu ma :). Jestem bardzo ciekawa jak z pchaniem się do łóżka będzie. -
JUŻ W SWOIM DOMKU :) Wrocław.8 letni jamnik. JUŻ W SWOIM DOMKU :)
Isadora7 replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
[quote name='danka1234']Iwonko u nas wszystko dobrze.Poradzimy sobie ze wszystkim nie martw się bo masz teraz na głowie inną bide w potrzebie.Zajmij się tą bidulą a jak będzie bezpieczna to na spokojno o wszystkim Ci opowiem.[/quote] Danusiu leże przed Tobą plackiem. Szacun i Respect z najwyższej półki. Za to co robisz (boksia, Lutek), mając na głowie inne sprawy [SIZE=1](przeczytałam na innym wątku)[/SIZE] nie zapominasz zauważać innych biedul. Musisz być fantastycznie wrażliwą i kochaną osobą. Pozdrowienia dla Tofika i Lutka. Tak patrzę na zdjęcia - Lutek ma bardzo ładne umaszczenie. -
Maleńka, przekochana TOLA, teraz JULKA- po operacji- W NOWYM DOMU!
Isadora7 replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Sisi go kupiła już u mnie. Widziałam. Tylko wiesz jak typowy facet nie okazuje tego na zewnątrz, ale wystarczyły mi ukradkowe spojrzenia jak patrzył na Sisi. Jestem spokojna zupełnie o ten dom