-
Posts
39937 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Isadora7
-
[quote name='haank']No co ty Twó[I]j też ?? Nie wiedziałam czy wspominać o ty deuterach co przemieszczały się po domku jak fala uderzeniowa:) Szkoda tylko ze Emil był z nami tylko 2 latka... w 3 tygodnie go białaczka załatwiła. :( No nic. A ruda ani w łożku nie śpi ani się w deutery nie bawi :) Co to za pies :) [/I][/quote] Mój poprzedni jamolek miewał fazy spania jako mój szalik. Czyli na mojej szyji. Nie dość że mam astmę to Edi jeszcze stosował odświeżacz powietrza. Uch ciężko bywało. Rambo natomiast uwielbia spać w zgięciu nogi, albo na stopach. Na szczęście póki co nie stosuje "usypiaczy".
-
W-WA - 6,5 tyg szczeniak -nie pojechał na Paluch-MA DOM!!
Isadora7 replied to gagucia's topic in Już w nowym domu
[quote name='GameBoy']kot moj GameBoy koty dwa nie moje Kowalski i Nowak - kornisze reksy :eviltong: Hexa moja CC Malutki piździulek bohater tego watku i jeszcze dwa na tymczasie :roll: tyle co nic a co?[/quote] Odleciałam, muszę szczękę pozbierać. Wypadła z wrażenia:loveu::loveu::loveu: -
Hapiczko, na zawsze pozostaniesz w moim sercu...
Isadora7 replied to Ola164's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Hapiczko ja też pamiętam, nie może być inaczej mając przy boku Olę. Twoim szczęściem było być z Olą. -
Śliczne są. Miejmy nadzieję że żadnej nigdy nie spotka konieczność oddania jak w tym wątku: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=107428[/url]
-
Iwonko ja nie wiem czy już nie podaj numeru konta. Niech już pieniążki jakie są będą w jednym miejscu. Być może, że będzie trzeba skorzystać z propozycji Danusi. Chodzi o czas. Wiem zę i tak trzeba jej zwrócić ale na spokojniej wtedy szukałoby sie i wierzę zę sie znajdzie (m.in. ja na koniec miesiąca mogę trzepnąć z 50). [SIZE=2]Żal by mi doope ścisnął gdyby na tym etapie nie udało się bieduli uratować.
-
śliczna, 4m-czna czarna suczka znalazła nowy domek :-)
Isadora7 replied to zucchini's topic in Już w nowym domu
[quote name='zucchini']mam nadzieje ze nie zapesze ale jest szansa ze sunia bedzie jutro w nowym domku :multi:[/quote] Sunia jest śliczna więc nie dziwne by było. Oby tylko to był dobry domek -
śliczna, 4m-czna czarna suczka znalazła nowy domek :-)
Isadora7 replied to zucchini's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3][B]Ja tez podrzucam i prz[/B][B]ypominam jaka jest ładniusia[/B][/SIZE] [IMG]http://img258.imageshack.us/img258/8850/suczka1anb5.jpg[/IMG] [IMG]http://img174.imageshack.us/img174/9783/suczka2adg8.jpg[/IMG] -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Isadora7 replied to Matusz's topic in Foto Blogi
Wcale nie skacze tylko przefruwa co widać dokładnie na tym zdjęciu::diabloti: [URL]http://img337.imageshack.us/img337/3177/img9217iw4.jpg[/URL] -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Isadora7 replied to Matusz's topic in Foto Blogi
Hehe Tobiasz się zbuntował. Albo zamienił w bazie - śliczne zresztą. -
Warszawa,Szczeniak pod szpitalem-znalazł dom u pracownicy szpitala.
Isadora7 replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
No to promujemy dzieciaka -
śliczna, 4m-czna czarna suczka znalazła nowy domek :-)
Isadora7 replied to zucchini's topic in Już w nowym domu
[quote name='beka']dopisz w tytule wątku że warszawa[/quote] Dopisz w tytule - Warszawa - to może tylko pomóc -
śliczna, 4m-czna czarna suczka znalazła nowy domek :-)
Isadora7 replied to zucchini's topic in Już w nowym domu
I jakbyś mogła dokładnie określic jej wielkość. Jamniki są standardowe i mini. -
śliczna, 4m-czna czarna suczka znalazła nowy domek :-)
Isadora7 replied to zucchini's topic in Już w nowym domu
Zdjęcia suni - śliczna jest. [IMG]http://img258.imageshack.us/img258/8850/suczka1anb5.jpg[/IMG] [IMG]http://img174.imageshack.us/img174/9783/suczka2adg8.jpg[/IMG] -
Dwie urocze wrocławianki poszukują ... i znalazły.OBIE W DOMACH!!!
Isadora7 replied to iwa77's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bella1']Jedna z dziewczynek wczoraj została adoptowana , to rzeczywiście piękne i bardzo malutkie sunie ich waga to ok. 4 kg[/quote] Hurrrraaaa Iwonko jesteś jak dobry duszek całkiem nieźle idą psiaki z twoich wątków. Wiem, wiem że jeszcze nie wszystkie ale statystycznie jest nieźle, a co za tym idzie dawka wiary. :loveu::loveu::loveu::loveu: -
śliczna, 4m-czna czarna suczka znalazła nowy domek :-)
Isadora7 replied to zucchini's topic in Już w nowym domu
wyslij fotki na [email][email protected][/email] wstawię -
Jamniki z łódzkiego schroniska nadal w potrzebie!
Isadora7 replied to saskia's topic in Już w nowym domu
[SIZE=4][COLOR=Green]Nie mogę sie nigdzie dopatrzeć informacji. Co z Tą sunieczką???[/COLOR][/SIZE] [quote name='katya']Sunia szczeniaczek: czas do jutra do 12... [B]tel. do Gusi 515516296[/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/169/39c5157fc8468bfd.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/167/78a789cf1fa6c9cf.jpg[/IMG][/URL][/quote]