-
Posts
39937 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Isadora7
-
Toffik-zostaje na stałe i cieszy się życiem :)
Isadora7 replied to dagmara86's topic in Już w nowym domu
[quote name='dagmara86']dziękujemy bardzo, ale póki co nie potrzebujemy żadnej kasy, konto Toffika jest cały czas na plusie :)[/QUOTE] A to super nie spojrzałam na pierwsza stronę -
[quote name='keakea']Duża zarządziła mi GŁODÓWKĘ :( - tylko wodę dostaję i smectę :( Rulon[/QUOTE] Ziomek ty moNdry jesteś wiec nie rób takich fikołków. Rambo wiedzący.
-
[quote name='Mika31']Pozdrawiamy dziś tylko dwie fotki ;)[IMG]http://images41.fotosik.pl/2011/2324a39609c3e80bgen.jpg[/IMG][/QUOTE] Plejada jamniczych gwiazd :loveu:
-
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
Isadora7 replied to majqa's topic in Foto Blogi
[quote name='majqa']Zapomnij, przeca to nie wszystkie jeno te, co można je było zgrać bez krwawej jatki...[/QUOTE] iwem ale tak SE chciałam popyszczyć -
serce boli :(
-
W calości popieram mojego przeszczekacza Wielkiego Sopelusia. ja też pospałbym ale muszę rządzic i pilnować w domu bo dziewczyny coś chore. Rambo czuwający
-
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
Isadora7 replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
O super coś się dzieje można porozrabiać... Rambo szukający rozróby (Jamnik Rambo jakby ktoś miał wątpliwości) -
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
Isadora7 replied to majqa's topic in Foto Blogi
eee to tam luzik trzeba coś podrzucić -
Toffik-zostaje na stałe i cieszy się życiem :)
Isadora7 replied to dagmara86's topic in Już w nowym domu
[quote name='dagmara86']U Toffika wszystko ok, u weta jeszcze nie byliśmy bo my chorujemy i nie ma kiedy... Poza tym to mały agresor, żadnego psa na osiedlu nie przepuści bez obszczekania :diabloti: Doszła smycz Flexi 8m, płyn do czyszczenia uszu i smakołyki uszczupliło to stan konta o 85zł (faktura dla zainteresowanych na maila) Chłopak biega i się cieszy na długiej smyczy - pełnia szczęścia :evil_lol: porobię fotki jak pogoda pozwoli pozdrawiamy!![/QUOTE] Po niedzieli podeślę grosz od Fundacji SOS dla Jamników -
gdzie jego dom ? :(
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Isadora7 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3][FONT=verdana][SIZE=4][B]TRZYNASTEGO - WSZYSTKO ZDARZYĆ SIĘ MOŻE[/B][/SIZE] [B]i tak trzynastego do domów pojechały:[/B] [SIZE=4][FONT=arial black] KLARA[/FONT][/SIZE] [B]fotorelacja na wydarzeniu:[/B] [URL="https://www.facebook.com/events/463444603726774/"] https://www.facebook.com/events/463444603726774/[/URL] [IMG]http://img90.imageshack.us/img90/8779/58162488707624527776134.jpg[/IMG] [SIZE=4][FONT=arial black]KROPA[/FONT][/SIZE] [B]fotorelacja na wydarzeniu: [/B] [URL]https://www.facebook.com/events/505932406135786/[/URL] [IMG]http://img22.imageshack.us/img22/1857/53707948706215469232310.jpg[/IMG] [SIZE=4][FONT=arial black]BUMEL z Józefowa [/FONT][/SIZE][URL="http://jamniki.eadopcje.org/psiak/1296"] http://jamniki.eadopcje.org/psiak/1296[/URL] Dom był sprawdzony początkowo dla Trotylka, super dom, ale zaistniały przyczyny dla których uznałam, że dla tej Rodziny lepszy będzie inny jamnisiowaty - padło na Bumela z Józefowa. Państwo zdjęcia podeślą, ja nie dałam rady być w hoteliku i Józefowie [IMG]http://jamniki.eadopcje.org/galeria/1296/3.jpg[/IMG] [IMG]http://jamniki.eadopcje.org/galeria/1296/1.jpg[/IMG] [/FONT][/SIZE] -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Isadora7 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='tanitka']Proszę Was o dom tymczasowy dla tego jamnika. Przebywa w schronisku w Opolu, mogłabym go przywieźć 18 kwietnia do Warszawy! [CENTER][COLOR=#000000][FONT=times new roman][SIZE=4][COLOR=#000000][I][B]AREK[/B][/I] starszy, przemiły, juz wykastrowany, bezproblemowy do innych psów, posłuszny. Poluje na koty! Gotowy do adopcji. [/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/CENTER] [/QUOTE] [SIZE=4][B]AREK[/B][/SIZE] [URL]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/1306[/URL] Tymczasem [SIZE=3][FONT=verdana][COLOR=#008000][SIZE=5][B]KAJTEK z PALUCHA POJECHAŁ DO DOMU[/B][/SIZE][/COLOR] [/FONT][URL="http://jamniki.eadopcje.org/psiak/1174"][FONT=verdana]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/1174[/FONT][/URL][FONT=verdana] [IMG]http://123bloger.com/gify/zwierzaczki/obr/zwierzaczki_123bloger_com_59.gif[/IMG] [/FONT][FONT=verdana][B]Kajtek to bardzo ładny i młody jeszcze piesek w typie jamnika.[/B] Jest mały i ma ok 4 lat. Jest bardzo sympatyczny, żywiołowy i wyjątkowo radosny. Bardzo lubi się bawić i uwielbia piłki. Biega za nimi jak szalony. Bawi się ładnie i daje odebrać sobie zabawki.[/FONT][/SIZE] [IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/66886_488887434509795_549713736_n.png[/IMG] -
Jestem PAKO -JAMNIK PAKO -szukam DOMU,szukam swego Ludzia!!
Isadora7 replied to Celina12's topic in Już w nowym domu
[quote name='tanitka']to już dwa tygodnie w hotelu i nic.... :([/QUOTE] [quote name='danka1234']podpinam sie pod pytanie,jesli nie ma ogłoszeń to chętnie zrobię tylko potrzebuje tekstu[/QUOTE] Myślę że trzeba przystąpić do planowanej zresztą zmiany hoteliku. Tak naprawde ja osobiście nie wiem co mam napisać o nim. -
[quote name='Celina12']Dziś mija [SIZE=5][COLOR=#0000cd]2 miesią[SIZE=5]c [/SIZE][/COLOR][/SIZE]jak odszedłem za Tęczowy MOST, by powrócić ze zdwojoną siłą. Czując tak wiele miłości...tak wiele wzruszeń...pamięci...ŻYJĘ...TRWAM.... Kocham WAS...Selin-wiem jak Cię męczą smutki...wiem jak bardzo chciałabyś mnie przytulić.....ja Jestem w Twoim Sercu,Pamięci....zamknij oczy....widzisz mnie? Wtulam się całym SOBĄ..przechylam główkę by jak najbliżej być Twoich rąk..o właśnie podskoczyłem i skradłem całusa.Kocham Cię..i nie przestanę kochać... Ciocie będziemy dalej walczyć o godność,miłość-szczególnie dla tych staruszków,którym można podarować drugą młodość....drugie życie....PRAWDA??? Będziemy różnymi sposobami walczyć....o domki...o kasę......PRAWDA????[/QUOTE] Siemka chopie, dla mnie jesteś, byłeś, będziesz Tylko my Jamniki mamy zdolność widzenia się w różnych wymiarach. Chopie za tobą wszędzie pójde jesteś moim Guru. Co tylko zechcesz będe robił, nawet czasem ruskie odstapię i majonez. Twój fan Rambo uniżony
-
No to masz urozmaicenie. U mnie jak Ruda przyszła to goniła Rambusia równo
-
Malusia,połamana Alexis prosi o POMOC!! JUŻ W DOMU STAŁYM :)
Isadora7 replied to Celina12's topic in Już w nowym domu
[IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/s480x480/529268_488709357860936_101640599_n.jpg[/IMG] -
.....................................
-
Malusia,połamana Alexis prosi o POMOC!! JUŻ W DOMU STAŁYM :)
Isadora7 replied to Celina12's topic in Już w nowym domu
[IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/3642_488198777911994_427641566_n.jpg[/IMG] -
[quote name='anica']... tak sobie zaglądam....[/QUOTE] Ja tez i cały czas nie mam czasu popisac tekstu