-
Posts
39937 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Isadora7
-
Rollo-wyruszył po lepsze życie. Od dziś w nowym domu! :)
Isadora7 replied to Ewelinaaa's topic in Już w nowym domu
o kurczątko ale się ciesze, wierzyłam kurcze że się znajdzie dom. Jak potwierdzisz to przeniosę do adoptowanych. Trzymam kciuki. -
[quote name='Mika31']jeszcze trochę i zacznę latać z nerwów;)[/QUOTE] Ja tam się wcale nie dziwię, ćwiczyłam jak miałam adoptować Rudą. Z Gangą trochę inaczej juz bo przecież Ganga to TYMCZAS.
-
W nadchodzącym tygodniu zaprezentowane zostaną nowe informacje o innej rezydentce Jamniczej Skarpety - Zuzi. Zuzia przeszła do kolejnego etapu leczenia. [HR][/HR] [SIZE=5][FONT=verdana][SIZE=4][B]ZUZIA[/B] (w schronisku Balbinka) ☞ [URL]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/1252[/URL][/SIZE] [/FONT][/SIZE][FONT=verdana][IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/226407_474700645928474_1659120167_n.jpg[/IMG][/FONT][SIZE=5][FONT=verdana] [/FONT][/SIZE]
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Isadora7 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
W nadchodzącym tygodniu zaprezentowane zostaną nowe informacje o innej rezydentce Jamniczej Skarpety - Zuzi. Zuzia przeszła do kolejnego etapu leczenia. [HR][/HR] [SIZE=5][FONT=verdana][SIZE=4][B]ZUZIA[/B] (w schronisku Balbinka) ☞ [URL]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/1252[/URL][/SIZE] [/FONT][/SIZE][FONT=verdana][IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/226407_474700645928474_1659120167_n.jpg[/IMG][/FONT][SIZE=5][FONT=verdana] [/FONT][/SIZE] -
[INDENT] [FONT=arial black][COLOR=#0000CD][SIZE=4][B]ZAJAWKA DLA DWÓCH REZYDENTEK REAKTYWOWANEJ JAMNICZEJ SKARPETY.[/B][/SIZE][/COLOR][/FONT] [B]wątki skarpetkowe"[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240920-%E2%9C%BF-JAMNICZA-SKARPETA-REAKTYWACJA-Jamniki-Jamnikom-z-prawdziw%C4%85-pomoc%C4%85-%E2%9C%BF?p=20661871#post20661871"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...1#post20661871[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240680-%E2%9C%BF-JAMNICZA-SKARPETA-REAKTYWACJA-pod-egid%C4%85-Fundacji-SOS-dla-Jamnik%C3%B3w-%E2%9C%BF"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...-Jamników-✿[/URL] [SIZE=4][B]Dwie jamniczki, Panny M&M obie z problemami "guzkowymi" a jedna dodatkowo skórnymi. Szczegóły w najbliższych dniach na JAMNICZEJ SKARPECIE[/B][/SIZE].[B][SIZE=4] Dziewczynki są już w trakcie leczenia.[/SIZE][/B] [URL="http://img255.imageshack.us/i/jam016.jpg/"][IMG]http://img255.imageshack.us/img255/4645/jam016.jpg[/IMG][/URL][IMG]http://img94.imageshack.us/img94/6631/jam011h.jpg[/IMG] [URL="http://img10.imageshack.us/i/jam018.jpg/"][IMG]http://img10.imageshack.us/img10/952/jam018.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img14.imageshack.us/i/jam002.jpg/"][IMG]http://img14.imageshack.us/img14/1773/jam002.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img706.imageshack.us/i/jam003.jpg/"][IMG]http://img706.imageshack.us/img706/402/jam003.jpg[/IMG][/URL] [/INDENT]
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Isadora7 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[FONT=arial black][COLOR=#0000CD][SIZE=4][B]ZAJAWKA DLA DWÓCH REZYDENTEK REAKTYWOWANEJ JAMNICZEJ SKARPETY.[/B][/SIZE][/COLOR][/FONT] [B]wątki skarpetkowe"[/B] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240920-✿-JAMNICZA-SKARPETA-REAKTYWACJA-Jamniki-Jamnikom-z-prawdziwą-pomocą-✿?p=20661871#post20661871[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240680-✿-JAMNICZA-SKARPETA-REAKTYWACJA-pod-egidą-Fundacji-SOS-dla-Jamników-✿[/URL] [SIZE=4][B]Dwie jamniczki, Panny M&M obie z problemami "guzkowymi" a jedna dodatkowo skórnymi. Szczegóły w najbliższych dniach na JAMNICZEJ SKARPECIE[/B][/SIZE].[B][SIZE=4] Dziewczynki są już w trakcie leczenia.[/SIZE][/B] [URL="http://img255.imageshack.us/i/jam016.jpg/"][IMG]http://img255.imageshack.us/img255/4645/jam016.jpg[/IMG][/URL][IMG]http://img94.imageshack.us/img94/6631/jam011h.jpg[/IMG] [URL="http://img10.imageshack.us/i/jam018.jpg/"][IMG]http://img10.imageshack.us/img10/952/jam018.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img14.imageshack.us/i/jam002.jpg/"][IMG]http://img14.imageshack.us/img14/1773/jam002.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img706.imageshack.us/i/jam003.jpg/"][IMG]http://img706.imageshack.us/img706/402/jam003.jpg[/IMG][/URL] -
-ZAPOMNIANY TROTYLEK W SWOIM DOMU już nikt go nie wyroluje
Isadora7 replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
Zdjęcie nie wymaga komentarza, jest piekne i wzruszające. Sylwia mam nadzieję że doszła ankieta? -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Isadora7 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[SIZE=4][B]Chwila czasu, zatem zaproszę na wątek i event kolejnego jamniczka[/B][/SIZE] [SIZE=5][FONT=arial black][B]Oto PAKO:[/B][/FONT][/SIZE] Więcej informacji na wątkach, zapraszam. [h=2][/h] [IMG]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/483829_485666934831845_1660148975_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/164966_485671741498031_978464891_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/58553_485671738164698_574449552_n.jpg[/IMG] [FONT=arial black][B][SIZE=4]WĄTEK NA DOGO:[/SIZE][/B][/FONT] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241981-Jestem-PARYS-JAMNIK-PARYS-szukam-DOMU-szukam-swego-Ludzia[/url] [COLOR=#0000ff][SIZE=4][B][FONT=arial black]EVENT NA FEJSIE:[/FONT][/B][/SIZE][/COLOR] [url]https://www.facebook.com/events/447941738619877/[/url] [URL="https://www.facebook.com/events/447941738619877/"][IMG]http://img801.imageshack.us/img801/7002/pakoavek1copy3copy.jpg[/IMG][/URL] -
Rollo-wyruszył po lepsze życie. Od dziś w nowym domu! :)
Isadora7 replied to Ewelinaaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='terra']Dziękuję Isadora :) Całe życie człowiek się uczy i chociaż to forum psie, z informatyki lekcję dostałam :Rose:[/QUOTE] To taka informatyka z poligrafią :) ale akurat to mój zawód. Strałam sie jak najprościej wytłumaczyć [quote name='taks']Dzięki Isadora na razie zmieniłam na jpga a w nocy spróbuję "rozgryść" to co napisałaś [URL]http://img4.imageshack.us/img4/2219/ulotkapp.jpg[/URL][/QUOTE] [quote name='terra']Ładna, kolorki Rollka takie jak na foto.[/QUOTE] Tak kolorki ma jak na foto ma w RGB w druku wyjda inaczej, nie będą takie ładne. No i jeszcze jedno to jak widzimy kolory zależy od monitora. Najczęściej przeciętny uzytkownik ma monitor niekalibrowany. Wydaje sie ze jest git a potem po druku łapie sie za głowe. [URL="http://img541.imageshack.us/i/ulotkacmyk.jpg/"][IMG]http://img541.imageshack.us/img541/528/ulotkacmyk.jpg[/IMG][/URL] -
Rollo-wyruszył po lepsze życie. Od dziś w nowym domu! :)
Isadora7 replied to Ewelinaaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='terra']Chorobcia, nie wiem jak tu zapodac pdf-a :shake: A może spróbuj zapisać u siebie jako jpg i wstawić na serwer.[/QUOTE] Zmiana na jotpega niesie ryzyko "przegięcia"kolorów. Kolory do druku są w CMYK a kolory np do netu RGB i jak ktoś nie zna konwersji to może wyjść kaszana, a jeszcze jak będzie za mała rodzielczość to dojdzie pikselada. PDF jest plikiem który zddecydowanie wierniej oddaje kolory i szansa na poparawny druk jest więsza niż jotpega. -
Rollo-wyruszył po lepsze życie. Od dziś w nowym domu! :)
Isadora7 replied to Ewelinaaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='taks']Zrobiłam jednak od nowa ulotkę. Z trzema zdjęciami , pełniejszym tekstem a za to bez tych fragmentów wklejających się automatycznie z tablicy. Mam to w pdf . Dla siebie zdukowałam ale chciałam tez udostępnić tu na wątku bo może ktos skorzysta i niestety nie wiem jak to zrobić. [B]Jak pdf wrzucić na forum?[/B][/QUOTE] Najlepiej wrzucić plik przykładowo tu [url]http://www.sendspace.pl/[/url] i podać link który się pokaże - do ściągniecia danego pliku. Warto tam miec konto (aczkolwiek można bez rejestracji wrzucać) bo wtedy ma się możliwości zmiany, usunięcia itp. Są jeszcze inne hostingi plików oczywiście. -
Wielkie pokłady "osobistego" wdzięku że o urodzie nie wspomnę. Jest kapitalny [IMG]http://imageshack.us/a/img841/2338/dscf2386o.jpg[/IMG]
-
Malusia,połamana Alexis prosi o POMOC!! JUŻ W DOMU STAŁYM :)
Isadora7 replied to Celina12's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']Alexis coś ma nie fajne kupki. I dzisiaj jest jakaś taka spokojna, a szczeniaczek Koko nawet osowiały, a znowu duży wczoraj wymiotował, martwie sie o psiaki :(.[/QUOTE] Grzej do weta, bo jak nie daj.... tfu tfu liczy sie każda minuta -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Isadora7 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='JamniczaRodzina.']Fajnie ,że trafiają się jeszcze ludzie adoptujący staruszki.Bądz szczęśliwy Merlinku w nowym domku.[/QUOTE] [B][SIZE=4]Tak fajnie dlatego Bobik będzie uratowany, oczywiście szczegóły podam (i foty) post factum[/SIZE][/B]. [B][SIZE=4] Temat już dograny[/SIZE][/B]. [CENTER] [SIZE=5][FONT=arial black] [B] STARUSZEK... UMIERA POWOLI W SAMOTNOŚCI Nie pozwól by podzielił los Jasia[/B][/FONT][/SIZE] [URL]http://jamniki.eadopcje.org/[/URL] [/CENTER] [HR][/HR] [FONT=verdana][SIZE=3][B]Bobik[/B] jest starszy, niż ustawa przewiduje. To maleńki jamnikowaty kundelek, nieco przygłuchy, gorzej widzący, ale jednocześnie [B]rozbrajający swoim zachowaniem i wyglądem[/B]. Ma kompleks miski, dlatego zawsze jej pilnuje w sposób nie szkodliwy dla innych psów. [B]Pieszczoch to mało powiedziane – on może nie rozstawać się z człowiekiem i jego ręką![/B] Taka sobie stara skleroza, ale może jakimś wieeeelkim cudem będzie mógł [B]dożyć jeszcze ostatnich dni w SWOIM domku...[/B][/SIZE] [/FONT] [CENTER] [FONT=verdana][/FONT][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/1104/bobik1.jpg[/IMG] [/CENTER] [CENTER] [/CENTER] [HR][/HR] [SIZE=3][FONT=verdana][B]Ludziska kochajcie starsze jamniki, tak niewiele potrzebują, kącik, miseczkę, kanapę.[/B] W minionym tygodniu za Tęczowy Most pobiegł Jasio z Łodzi – jego błagalne spojrzenie to KRZYK, to wołanie o pomoc... nie zdążylismy... Tak bardzo nam przykro. Błagamy może Bobika zdążymy uratować z Państwa pomocą. Jamniorki / jamniorkowate w schroniskach, przytuliskach umierają. Odchodza zrozpaczone, pełne tęsknoty za człowiekiem - aż do bólu. Uratowane – dają nieograniczone pokłady miłości. Miłości wielkiej i szczerej ... PRAWDZIWEJ.[/FONT][/SIZE] -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Isadora7 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='JamniczaRodzina.'][IMG]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/tmpimg/99274707.jpg[/IMG] W Schronisku w Łodzi przebywa czarny jamnik. numer: 761 numer chip: 616093900033028 imię: Bartuś płeć: pies wiek: ok. 2 lat wielkość: mala rasa: jamnik data przyjęcia: 2013-03-13 przebywa w boksie: biuro (różowy pokój) opis: Bartuś to młodziutki, bardzo wystraszony jamniczek. Psiak bardzo źle znosi pobyt w schronisku. Czy ktoś go szuka?[/QUOTE] [quote name='elke']biedactwo...a jaki cudny...wrzuciłam na SOS dla JAMNIKÓW na FB[/QUOTE] [quote name='edytka850']ten piesek idzie już w poniedzialek do domu :)[/QUOTE] [COLOR=#ff0000][SIZE=4][B]To może informacje z pierwszej ręki teraz[/B][/SIZE][SIZE=5][B] Bartuś od TRZECH DNI jest w domu, [/B][/SIZE][/COLOR] z Rodziną która wyadoptowała Bartusia mam bezpośredni kontakt od wielu tygodni. na grupie SOS na fejsie wpisałam i wrzucilam jedno zdjęcie i wrzucam je i tutaj, więcej będzie w newsie na stronie Fundacji SOS dla Jamników. Od dwóch dni mam ważniejsze sprawy niż news bo przygotowanie zaplecza dla kolejnych jamników z Palucha i nie tylko. Ponieważ z "poprzedniej serii" Fiodor, Nugat-nużycowy) i Zenek (po operacji miednicy) są już w domach kolej na następne takie konkretne (a nie ze znaczków pocztowych). A że mam zwyczaj podawać informacje potwierdzone no to cóż taka moja natura. O adopcji Bartka, jak wspomniałam wiedziałam wcześniej, ale dla mnie fakt jest faktem jak mam potwierdzenie że jest w domu. Proste jak konstrukcja cepa. [IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/s480x480/561172_4682286131335_599498234_n.jpg[/IMG] -
Jestem PAKO -JAMNIK PAKO -szukam DOMU,szukam swego Ludzia!!
Isadora7 replied to Celina12's topic in Już w nowym domu
[quote name='magenka1']w schronisku był Parysem nie wiem skąd imię Pako :)[/QUOTE] zapytaj anetek :) -
[quote name='Mika31']więc tak pati przywiezie Pabla wstępny termin to czwartek .Do tego czasu umrę z nerwów[/QUOTE] Będziemy z Tobą ogryzać pazurki i tuptać z nerwów
-
Zdrówka dla Vikuni
-
Nasze psy i inne zwierzęta, które odeszły w 2013 roku...
Isadora7 replied to siekowa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
______________________________ [FONT=arial black][SIZE=5]SŁOWISIA ZA TĘCZOWYM MOSTEM [/FONT] Zamieszczone przez ulvhedinn Nie ma Słowisi ..... Wczoraj rano biegała jeszcze z patyczkiem, bawiła się piszczałką. Wieczorem na spacerze była nieco osowiała, wyglądało na to, że pobolewa ja kręgosłup (miała zwyrodnienia). Ale zrobiła co trzeba, bez problemu wróciła do domu. Nie chciała zjeść kolacji, nakryła miskę poduszką, ale czasem grymasiła.... Rano była apatyczna, ale kiedy do cioci przyszła sąsiadka, to wybiegła ją oszczekać jak zawsze. I nagle się przewróciła i..... :placz: [FONT=verdana]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/95[/FONT] wątek Słowisi na dogo: http://www.dogomania.pl/forum/thread...9#post20696589 ______________________________ [FONT=arial black]Ludziska kochajcie starsze jamniki, tak niewiele potrzebują, kącik, miseczkę, kanapę.[/FONT] ______________________________ Niestety nie zdążyliśmy pomóc. Przepraszamy piesku że się nie udało. Do zobaczenia. ______________________________ Sąd Ostateczny Święty Piotr u nieba wrót Stoi trzymając listę cnót A wszystkie dusze w milczeniu Przypatrują się jego skinieniu "Ten wejdzie pierwszy, kto był lekiem na cało zło; Kochał i służył ze wszystkich sił; Brzydził się złością, Dzielił radością, Na dobre I na złe. Kto jednego tylko chce: Kochać wiecznie jak szalony." Piotrowa dłoń otwiera drzwi- Lśnią oczy, merdają ogony... Pierwsze do raju wchodzą PSY! Millicent Bobleter ______________________________ -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Isadora7 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
______________________________ [SIZE=4][FONT=arial black][SIZE=5]SŁOWISIA ZA TĘCZOWYM MOSTEM[/SIZE] [/FONT][/SIZE] [quote name='ulvhedinn']Nie ma Słowisi ..... Wczoraj rano biegała jeszcze z patyczkiem, bawiła się piszczałką. Wieczorem na spacerze była nieco osowiała, wyglądało na to, że pobolewa ja kręgosłup (miała zwyrodnienia). Ale zrobiła co trzeba, bez problemu wróciła do domu. Nie chciała zjeść kolacji, nakryła miskę poduszką, ale czasem grymasiła.... Rano była apatyczna, ale kiedy do cioci przyszła sąsiadka, to wybiegła ją oszczekać jak zawsze. I nagle się przewróciła i..... :placz:[/QUOTE] [B][SIZE=4][FONT=verdana][URL]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/95[/URL][/FONT][/SIZE][/B] [SIZE=4][B]wątek Słowisi na dogo:[/B][/SIZE] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/194157-Jamniczka-BARDZO-chora-prosz%C4%99-o-wsparcie-bazarki-na-leczenie!?p=20696589#post20696589[/url] ______________________________ [SIZE=3][FONT=arial black]Ludziska kochajcie starsze jamniki, tak niewiele potrzebują, kącik, miseczkę, kanapę.[/FONT][/SIZE] ______________________________ Niestety nie zdążyliśmy pomóc. Przepraszamy piesku że się nie udało. Do zobaczenia. ______________________________ [B]Sąd Ostateczny[/B] [I]Święty Piotr u nieba wrót Stoi trzymając listę cnót A wszystkie dusze w milczeniu Przypatrują się jego skinieniu "Ten wejdzie pierwszy, kto był lekiem na cało zło; Kochał i służył ze wszystkich sił; Brzydził się złością, Dzielił radością, Na dobre I na złe. Kto jednego tylko chce: Kochać wiecznie jak szalony." Piotrowa dłoń otwiera drzwi- Lśnią oczy, merdają ogony... Pierwsze do raju wchodzą PSY![/I] [SIZE=1]Millicent Bobleter[/SIZE] ______________________________ [IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/s480x480/525302_4678280871206_169641593_n.jpg[/IMG]