-
Posts
39937 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Isadora7
-
[quote name='keakea']Duży powiedział, że bendom w łikend... - Rulon przepraszający[/QUOTE] No to żeby sie tak stało. Rambo (też mający zaległości)
-
[quote name='keakea']A mnie dziś brzuszek bolał. Poszedłem na spacerek, oczyściłem się, wróciłem i mówię do Dużej, daj co zjeść, bo nic nie mam w brzuszku. A łona na to, nie dam, bo znów Cię brzuszek będzie bolał. I nie dała, Znaczy się, dała malutko. I teraz jestem głodny :( Sopeluś, powiedz Jej coś do słuchu, niechże się nie wygłupia... :( A jeszcze do tego ratunku, nie działa mi tu w pisaniu w okienku Enter (mam Internet Explorera 10, cokolwiek to jest) i nie mogę się podpisać w nowej linijce... - Rulon[/QUOTE] Chopie ty się przerzuć na Firefoxa Rambo informatyk
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Isadora7 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
a przypomnienia Pan Jamnior niestety planowana operacja nie mogła sie odbyć [SIZE=4][FONT=arial black]Krótko mówiąc NIE JEST FAJNIE :-( [/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=arial black]Operacja się nie odbyła[/FONT][/SIZE], gdyż w czasie planowego badania przedoperacyjnego okazało się że [SIZE=4][FONT=arial black]Pan Jamnior ma niedomykające się zastawki[/FONT][/SIZE]. Cóż dopadła go jamnicza przypadłość. [SIZE=4][FONT=arial black]Ustalamy wizytę u dr. Niziołka. Wiecej jak otrzymam skan diagnozy.[/FONT][/SIZE] [COLOR=#ff0000][SIZE=4][FONT=arial black][B]BARDZO PROSIMY O WPŁATY, DEKLARACJE STAŁE, JAK WIDAĆ KOSZTY ROSNĄ.[/B][/FONT][/SIZE][/COLOR] [SIZE=3][SIZE=3][B]wątek na dogo:[/B][/SIZE][/SIZE] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241123-50-SZANSY-NA-%C5%BBYCIE-usypiamy-lub-walczymy-WIERZYMY-%C5%BBE-SI%C4%98-UDA!!!-POMO%C5%BBECIE[/url] [SIZE=3] [B]wydarzenie[/B] [/SIZE]https://www.facebook.com/events/579142942110900/ [IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/67907_483229428408929_1219633403_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/528339_483229525075586_531686677_n.jpg[/IMG] -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Isadora7 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3][SIZE=4][FONT=arial black]Drutka - szczenię, które żyło z bólem i strachem[/FONT][/SIZE] [SIZE=3][B]wątek na dogo:[/B] [/SIZE]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241958-DRUTKA-szczeni%C4%99-kt%C3%B3re-%C5%BCy%C5%82o-z-b%C3%B3lem-i-strachem-prosi-o-DOM [B]wydarzenie[/B] [url]https://www.facebook.com/events/628616323822253/[/url] Drutka - szczenię, które w swoim krótkim życiu przeszło wiele złego. Ból, stres, strach. Nie wiemy, jak to się stało, że taki maluch wpadł we wnyki. Została zgłoszona do schroniska w Dyminach - błąkała się z wystającym z szyi drutem. Po złapaniu jej, okazało się, ze bez operacji się nie obejdzie, drut wbił się w szyję mocno i wrósł. Malutka dochodzi teraz do normy, ale wciąż jeszcze nie odzyskała zaufania do ludzi. Wciąż zamiast przytulić się do człowieka, szukać w nim oparcia, przytula się do ściany. Nie cieszy się ze spacerów, z głaskania. Lekarstwem będzie dla niej nowy dom, choćby tymczasowy. Drutka ma obecnie około 5-ciu miesięcy.[/SIZE] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3835/5f9d36a621b2bc56med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3835/6b547a2c364ebd34med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3835/72b75b4e450318bdmed.jpg[/IMG][/URL] -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Isadora7 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[B]Pamiętacie Ritę? Oto Rita 2[/B] [url]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/1293[/url] ✔ [B]WYDARZENIE SUNIECZKI:[/B] [url]https://www.facebook.com/events/524824294234721/[/url] ✔ [B]z opisu na wydarzeniu:[/B] Szczęściarzowi się poszczęściło. Ale niestety mam kolejny problem. Niedaleko mnie w krzakach spała od dwóch dni sunia. Pierwszego dnia wysypałam jedzonko ale w nadziei, że to czyjś piesek i jutro go tu nie będzie. Podeszła dopiero jak odjechałam. Ale jadąc kolejnego dnia do pracy, ponownie ją tam zobaczyłam i to już mnie zainteresowało. Ponieważ spieszyłam się do pracy zostawiłam tylko jedzenie i obiecałam sobie, że kiedy będę wracać a ona tam będzie to ją zabiorę. Była, i już troche mniej oporna. Podchodziła niepewnie, co raz bliżej i bliżej. kiedy wzięła jedzenie z ręki, udało mi się ją dotknąc, nastepnie pogłaskac. Kiedy poczuła mój przyjazny dotyk połozyła się na grzbiecie i wystawiła brzuszek do głaskania. Wzięłam ja na ręce i zaniosłam do samochodu. Była zmarznieta i potwornie śmierdziała obornikiem.Pojechałyśmy do lecznicy MARVET. Sunię zbadano i pozostała do sterylizacji. gmina pokryje koszty. Problem jest bo za trzy dni będę musiała ją zabrac a nie mam gdzie. Sunia nie ma dwóch lat. Jest maleńka i przytulaśna. Będzie wysterylizowana. Proszę POMOCY!!! ✔ [B]Proszę pytajcie o domek dla niej, nawet tymczas. Suńka jest wysterylizowana, na koty nie reaguje. Jest ja magnez. Cały czas pzzyklejona. pracuję nad sygnalizowaniem potrzeb. Tego chyba nie zna. Nie miała lekko.[/B] [IMG]http://jamniki.eadopcje.org/galeria/1293/1.jpg[/IMG] [IMG]http://jamniki.eadopcje.org/galeria/1293/5.jpg[/IMG] -
[quote name='Celina12']Tak spotkałem....to szalenie mądry ale i szalony jamnik.....taki dwa-w jednym. Czasem se siadamy nad wodospadem-i śpiewamy sobie.....no i mamy ubaw ,bo Edi zna takie warszawskie przyśpiewki...:evil_lol:.Potem rozstać się nie potrafimy....no i załatwiamy sobie wspólną kwaterę.Ja chcę na Fioletowej ulicy pod numerem 10...Edi coś woli 18...ale dogadamy się...może weżmiem numer pośrodku czyli 14. Jamniki wszystkich Krajów i Mostów-łączcie się Sopeluś[/QUOTE] Sie wzruszyłem, nie wiem co powie... zaszczekać Rambo wzruszony
-
Chora, cierpiąca jamniczka szczęśliwa we własnym domu! Dziękujemy!
Isadora7 replied to caromina's topic in Już w nowym domu
[quote name='Celina12']Jasiu co u co u Ciebie???Dałabyś jakoweś fotki....PIRAT[/QUOTE] jestem za, a nawet bardzo za - Rambo -
Malusia,połamana Alexis prosi o POMOC!! JUŻ W DOMU STAŁYM :)
Isadora7 replied to Celina12's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']Alexis bardzo potrzebuje człowieka, piszczy wrecz za nim, jak tylko może to wdrapuje sie łapkami na moje kolana i w ten sposób nieśmiały prosi o zajęcie sie nią, jak już jest na rękach to sie wtula w człowieka i może tak leżeć przytulona i leżeć. Dzisiaj gdy została sama zajęła się tapetą, dziwie sie jak taka malutka drobinka potrafi zrobić taki przemiał. Ciągle mam nadzieję że to tylko takie początkowe, żeby potem nie było problemu ze znalezieniem jej domku stałego. Aha, dzisiaj doszły piękne stylowe szeleczki żółto - rude wraz z brązową smyczką, od taks, bardzo dziękuję :). Zrobię jutro zdjęcie. Karmy nadal nie ma, mała je już te większe granulki karmy dla dorosłych psów ale dla ras duzych. Nie wiem jak jamniczki mają jeśli chodzi o ogonki, czy im też tak zwisają ale to zapytam na wizyce u pani wet jutro jak pojdziemy. A potem pewnie trzeba będzie zrobić prześwietlenie, to nam pewnie wet już powie na wizycie. Jeszcze jedna rzecz, zauważyłam na łapce piaty pazurek, tylko taki dziwnie zwisający. Zastanawiam sie czy ktoś jej jakoś specjalnie nie zrobił krzywdy bo ona bardzo sie boi i ucieka jak ktoś sie nad nią pochyla czy wyciąga ręce. I jeszcze jedno, zrobie jej jedno ogłoszenie, żeby sie nie dziwić, z Twoim nr tel jeśli moge Isadora. A to dlatego że miałam dzisiaj tel. o Gonza.[/QUOTE] karma wyszła wczoraj z firmy trochę się bałam ze kurier nie wydoli dzisiaj i tak sie stało. Musicie jakoś dać rade do poniedziałku. Tak ogłoszenia oczywiście mogą być z moim telefonem (na stronie tez tak jest) prośba tylko aby jak to możliwe zaznaczyć ze telefony po godzin ie 19. Kup jej moze w jakimś szmateksie nawet kilkanaście maskotek wszelakich niech rzeźbi. Ogonki.... jedna z moich jamniś miała kilka miesiecy zwisajacy ogonek, dopiero jak oadly z niej fobie, stresy to się zmieniło. -
Niestety nie mogłam wcześniej na dogo napisać (na wydarzeniu napisałam - na dogo nie wchodze w pracy). [SIZE=4][FONT=arial black]Krótko mówiąc NIE JEST FAJNIE :( [/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=arial black]Operacja się nie odbyła[/FONT][/SIZE], gdyż w czasie planowego badania przedoperacyjnego okazało się że [SIZE=4][FONT=arial black]Pan Jamnior ma niedomykające się zastawki[/FONT][/SIZE]. Cóż dopadła go jamnicza przypadłość. [SIZE=4][FONT=arial black]Ustalamy wizytę u dr. Niziołka. Wiecej jak otrzymam skan diagnozy.[/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=arial black][B]BARDZO PROSIMY O WPŁATY, DEKLARACJE STAŁE, JAK WIDAĆ KOSZTY ROSNĄ.[/B][/FONT][/SIZE]
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Isadora7 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='rita60']Dokładnie...przepraszam piesku.:-(..nie zdążyłyśmy...:-(niech piekło pochłonie tego co cię tak potraktował na starość... [IMG]http://elementarz2.blox.pl/resource/dowiersza.gif[/IMG][/QUOTE] Jestem potowornie rozżalona, jego oczy :( błagalnie patrzące -
Misiek w nowym domku, z domu tymczasowego zrobil sie staly
Isadora7 replied to playazka's topic in Już w nowym domu
To z patykiem jest fajne -
Malusia,połamana Alexis prosi o POMOC!! JUŻ W DOMU STAŁYM :)
Isadora7 replied to Celina12's topic in Już w nowym domu
Ja też leżę z zachwytu Ale łapka jest dziwna istotnie [IMG]http://images35.fotosik.pl/1867/0303cfa1c088d6ea.jpg[/IMG] -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Isadora7 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[B][SIZE=5]Jest piękna [/SIZE][/B] [SIZE=4]Na stronie Fundacji SOS dla Jamników:[/SIZE] [url]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/1298[/url] [quote name='_bubu_']Szukamy domu dla 8-letniej jamniczki. Podany powód oddania : alergia [SIZE=3][COLOR=red][B][FONT=Verdana][SIZE=4][SIZE=4][SIZE=4][SIZE=4][SIZE=4][SIZE=4][COLOR=Red][B][SIZE=3][SIZE=2][COLOR=darkgreen]Imię: Goldi[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/B][/COLOR] [COLOR=Red][B][SIZE=3][SIZE=2][COLOR=darkgreen] Płeć: suczka Wiek: 8 lat Miejsce: Bielsko-Biała [/COLOR][/SIZE][/SIZE][/B][/COLOR][COLOR=Red][B][SIZE=3][SIZE=2][COLOR=darkgreen]Kontakt: [/COLOR][/SIZE][/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/FONT][/B][/COLOR][/SIZE]695938446[SIZE=3][COLOR=red][B][FONT=Verdana][SIZE=4][SIZE=4][SIZE=4][SIZE=4][SIZE=4][SIZE=4] [COLOR=Red][B][SIZE=3][SIZE=2][COLOR=darkgreen]Sterylizacja: będzie przed wydaniem Wątek [SIZE=2][SIZE=2]:[/SIZE] brak Opis[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/FONT][/B][/COLOR][/SIZE]: Goldi to 8-letnia jamniczka, która szuka kochającego właściciela. Sunia jest domowym pieszczochem. Dobrze dogaduje się z innymi psiakami. Ma tez swój jamniczy charakterek. Bardzo lubi spacerki i towarzystwo człowieka. Nie przepada jednak za małymi dziećmi. Goldi pilnie szuka nowego domu i właściciela, który już nigdy jej nie odda. Może właśnie Ty ja pokochasz? Obowiązuje wizyta przedadopcyjna oraz podpisanie umowy. Kontakt w sprawie adopcji: Tel. 695938446 [URL]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=563557040343992&set=a.200843049948728.52430.194107150622318&type=1&theater[/URL] [IMG]http://www.zmienmylos.pl/images/zwierzaki/GoldiJamnik/2.jpg[/IMG] [/QOTE] -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Isadora7 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='tanitka']muszę napisać, choć to banalne i nic już nie zmieni..... żal, bardzo żal, serce płacze a bezsilność doprowadza mnie do szału!!![/QUOTE] Kurde codziennie na fejsie udostępniałam. Ręce mi opadły. I tak cholernie smutno. :( -
-ZAPOMNIANY TROTYLEK W SWOIM DOMU już nikt go nie wyroluje
Isadora7 replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
Jak on ładnie ciałka nabrał :) -
Nasze psy i inne zwierzęta, które odeszły w 2013 roku...
Isadora7 replied to siekowa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
______________________________ [FONT=arial black][SIZE=5]JAŚ ZA TĘCZOWYM MOSTEM ZOSTAŁ ZNALEZIONY MARTWY W BOKSIE[/FONT] http://jamniki.eadopcje.org/psiak/1265 ______________________________ [FONT=arial black]Ludziska kochajcie starsze jamniki, tak niewiele potrzebują, kącik, miseczkę, kanapę.[/FONT] ______________________________ Niestety nie zdążyliśmy pomóc. Przepraszamy piesku że się nie udało. Do zobaczenia. ______________________________ Sąd Ostateczny Święty Piotr u nieba wrót Stoi trzymając listę cnót A wszystkie dusze w milczeniu Przypatrują się jego skinieniu "Ten wejdzie pierwszy, kto był lekiem na cało zło; Kochał i służył ze wszystkich sił; Brzydził się złością, Dzielił radością, Na dobre I na złe. Kto jednego tylko chce: Kochać wiecznie jak szalony." Piotrowa dłoń otwiera drzwi- Lśnią oczy, merdają ogony... Pierwsze do raju wchodzą PSY! Millicent Bobleter ______________________________ -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Isadora7 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
______________________________ [SIZE=4][FONT=arial black][SIZE=5]JAŚ ZA TĘCZOWYM MOSTEM[/SIZE] [SIZE=3]ZOSTAŁ ZNALEZIONY MARTWY W BOKSIE[/SIZE][/FONT][/SIZE] [url]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/1265[/url] ______________________________ [SIZE=3][FONT=arial black]Ludziska kochajcie starsze jamniki, tak niewiele potrzebują, kącik, miseczkę, kanapę.[/FONT][/SIZE] ______________________________ Niestety nie zdążyliśmy pomóc. Przepraszamy piesku że się nie udało. Do zobaczenia. ______________________________ [B]Sąd Ostateczny[/B] [I]Święty Piotr u nieba wrót Stoi trzymając listę cnót A wszystkie dusze w milczeniu Przypatrują się jego skinieniu "Ten wejdzie pierwszy, kto był lekiem na cało zło; Kochał i służył ze wszystkich sił; Brzydził się złością, Dzielił radością, Na dobre I na złe. Kto jednego tylko chce: Kochać wiecznie jak szalony." Piotrowa dłoń otwiera drzwi- Lśnią oczy, merdają ogony... Pierwsze do raju wchodzą PSY![/I] [SIZE=1]Millicent Bobleter[/SIZE] ______________________________ [IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/5484_482079351846406_338847333_n.jpg[/IMG] -
Malusia,połamana Alexis prosi o POMOC!! JUŻ W DOMU STAŁYM :)
Isadora7 replied to Celina12's topic in Już w nowym domu
[FONT=arial black][SIZE=4][B]AKTUALIZACJA SKARPETY ALEXIS 4.IV.2013[/B][/SIZE][/FONT] [TABLE="width: 500"] [TR] [TD][COLOR=#0000ff][SIZE=3][FONT=arial black]WPŁYWY[/FONT][/SIZE][/COLOR][/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [/TR] [TR] [TD]Maria N.[/TD] [TD="align: right"]40,00[/TD] [TD][/TD] [/TR] [TR] [TD]Leszek P.[/TD] [TD="align: right"]10,00[/TD] [TD][/TD] [/TR] [TR] [TD]Bartosz R.[/TD] [TD="align: right"]120,00[/TD] [TD][/TD] [/TR] [TR] [TD]Agnieszka K. [/TD] [TD="align: right"]20,79[/TD] [TD][/TD] [/TR] [TR] [TD]Katarzyna SCH. [/TD] [TD="align: right"]8,62[/TD] [TD][/TD] [/TR] [TR] [TD]Katarzyna K. [/TD] [TD="align: right"]20,00[/TD] [TD][/TD] [/TR] [TR] [TD]Edyta D. [/TD] [TD="align: right"]20,00[/TD] [TD][/TD] [/TR] [TR] [TD]Magdalena Z-O [/TD] [TD="align: right"]20,00[/TD] [TD]paypal[/TD] [/TR] [TR] [TD][/TD] [TD="align: right"][/TD] [TD][/TD] [/TR] [TR] [TD][SIZE=3][FONT=arial black][COLOR=#0000FF]Razem wpływy 4.IV. [/COLOR][/FONT][/SIZE][/TD] [TD="align: right"][SIZE=3][FONT=arial black][COLOR=#0000FF]239,41 [/COLOR][/FONT][/SIZE][/TD] [TD][/TD] [/TR] [TR] [TD][/TD] [TD="align: right"][/TD] [TD][/TD] [/TR] [TR] [TD][COLOR=#ff0000][SIZE=3][FONT=arial black]WYDATKI[/FONT][/SIZE][/COLOR][/TD] [TD="align: right"][/TD] [TD][/TD] [/TR] [TR] [TD]zaliczka DT[/TD] [TD="align: right"][SIZE=3][FONT=arial black][COLOR=#FF0000]200,00[/COLOR][/FONT][/SIZE][/TD] [TD][/TD] [/TR] [TR] [TD][/TD] [TD="align: right"][/TD] [TD][/TD] [/TR] [TR] [TD][/TD] [TD="align: right"][/TD] [TD][/TD] [/TR] [TR] [TD][COLOR=#008000][SIZE=3][FONT=arial black]SALDO[/FONT][/SIZE] [/COLOR][/TD] [TD="align: right"][COLOR=#008000][SIZE=3][FONT=arial black]+39,41[/FONT][/SIZE] [/COLOR][/TD] [TD][/TD] [/TR] [/TABLE] [SIZE=5] Serdecznie dziękujemy i prosimy o nawet najmniejsze wpłaty i o deklaracje stałe.[/SIZE] -
>>> ✿ڿڰڿ♥♥ڿڰڿ✿ॐ teodor nareszcie w domu - dziękujemy ✿ڿڰڿ♥♥ڿڰڿ✿ॐ
Isadora7 replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
[SIZE=4]Dobrze że Teodorek ma mniejsza traumę po "adopcjach".[/SIZE] zapraszam również na inne metamorfozy: [INDENT] [B][SIZE=4]Zapraszamy na[/SIZE][/B] [URL]http://jamniki.eadopcje.org/[/URL] [SIZE=4][B]METAMORFOZY JAMNICZE[/B][/SIZE] Pozdrowionka z domów Toffik, Sonia, Frotka vel Fredzia, Zara, Aza, Teodor i Puzzela (Orzeszek) [FONT=verdana][B]ZARA[/B] [/FONT]:bluepaw:[FONT=verdana] [I][URL]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/1089[/URL][/I][/FONT] [FONT=verdana][B]SONIA[/B][/FONT]:bluepaw:[FONT=verdana][I][URL]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/1280[/URL][/I][/FONT] [FONT=verdana][B]FREDZIA[/B] teraz [B]FROTKA[/B][/FONT]:bluepaw:[FONT=verdana][I][URL]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/222[/URL] [/I][/FONT][FONT=verdana][B]TOFFIK[/B][/FONT]:bluepaw:[FONT=verdana][I][URL]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/795[/URL] [/I][/FONT][FONT=verdana][B]AZA[/B][/FONT]:bluepaw:[FONT=verdana][I][URL]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/1247[/URL] [/I][/FONT][FONT=verdana][B]TEODOR[/B][/FONT]:bluepaw:[FONT=verdana][I][URL]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/655[/URL] [/I][/FONT][FONT=verdana][B]ORZESZEK[/B] teraz [B]PUZELKA[/B][/FONT]:bluepaw:[FONT=verdana][I][URL]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/895[/URL][/I][/FONT] [/INDENT]