-
Posts
39937 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Isadora7
-
[quote name='ulvhedinn']Nie ma Słowisi ..... Wczoraj rano biegała jeszcze z patyczkiem, bawiła się piszczałką. Wieczorem na spacerze była nieco osowiała, wyglądało na to, że pobolewa ja kręgosłup (miała zwyrodnienia). Ale zrobiła co trzeba, bez problemu wróciła do domu. Nie chciała zjeść kolacji, nakryła miskę poduszką, ale czasem grymasiła.... Rano była apatyczna, ale kiedy do cioci przyszła sąsiadka, to wybiegła ją oszczekać jak zawsze. I nagle się przewróciła i..... :placz: Boże kochany :( Słowisiu Ulv dziekuje Ci serdecznie za opieke byłam cały czas ale malo pisałam bo i ćwierkać nie lubię. Slowisiu kochanie do zobaczenia dobrze że mialas ulv. [FONT=monotype corsiva] "...Bracie psie, bardziej ludzki niż ludzie, Na łańcuchu więziony przy budzie O głodzie, i o chłodzie, i w brudzie, A podczas lata, gdy szukasz ochłody, Często bez miski wody; Psie, który dajesz ludziom wierności przykłady, Odpuść ludziom, braciszku, wszystkie ludzkie zdrady!..." [/FONT] Artur Chojecki 1880-1951 HYMN ŚWIĘTEGO FRANCISZKA Z ASYŻU
-
[quote name='Mika31']jest widok na transport[/QUOTE] suuuuuuuuper
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Isadora7 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='tanitka']Bobik z Łomianek mnie dziś rozwalił :([/QUOTE] Nie jesteś w tym osamotniona -
Jestem PAKO -JAMNIK PAKO -szukam DOMU,szukam swego Ludzia!!
Isadora7 replied to Celina12's topic in Już w nowym domu
[quote name='danka1234']śliczniusi jest maluszek,jakby tzreba było pomocy z ogłoszeniami to czekam[/QUOTE] Dzięki Danusiu na Ciebie zawsze można liczyć, bokami robię ale chce wypuścić tekst Trotysiowi i będę nad Pakusiem siedzieć tylko że jeszcze wiecej informacji o nim muszę mieć. -
[quote name='Mika31']ja samochodowa ale jeździć nie wolno a kierowcy mi po wyjeżdżali do pracy , teraz czekam na odpowiedzi w sprawie płatnego transportu. Miłych snów życzymy.[/QUOTE] Trzymam kciuki i gratuluję decyzji, a jamniorowi gratuluje wspanialego domu
-
Jestem PAKO -JAMNIK PAKO -szukam DOMU,szukam swego Ludzia!!
Isadora7 replied to Celina12's topic in Już w nowym domu
[B]Jeszcze trochę naszego PAKO [/B] [URL=http://img441.imageshack.us/i/p4010582640.jpg/][IMG]http://img441.imageshack.us/img441/7196/p4010582640.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img33.imageshack.us/i/p4010553640.jpg/][IMG]http://img33.imageshack.us/img33/2786/p4010553640.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img35.imageshack.us/i/p4010555640.jpg/][IMG]http://img35.imageshack.us/img35/4672/p4010555640.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img22.imageshack.us/i/p4010559640.jpg/][IMG]http://img22.imageshack.us/img22/2444/p4010559640.jpg[/IMG][/URL] [B]a tu z hoteliku[/B] [URL=http://img442.imageshack.us/i/zdjcie00121c.jpg/][IMG]http://img442.imageshack.us/img442/6014/zdjcie00121c.jpg[/IMG][/URL] -
Jestem PAKO -JAMNIK PAKO -szukam DOMU,szukam swego Ludzia!!
Isadora7 replied to Celina12's topic in Już w nowym domu
[quote name='tanitka']no to jestem :)[/QUOTE] [SIZE=4][B]A tu wydarzenie na facebooku[/B][/SIZE] [url]https://www.facebook.com/events/447941738619877/[/url] [URL="https://www.facebook.com/events/447941738619877/"][IMG]http://img801.imageshack.us/img801/7002/pakoavek1copy3copy.jpg[/IMG][/URL] -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Isadora7 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mika31']już pisała czekam na odpowiedz jak na szpilkach[/QUOTE] Może zadzwoń ona chyba nie wchodzi za często na DOGO -
[quote name='Mika31'][COLOR=#800080][SIZE=3][FONT=comic sans ms][B]PILNIE szukam transportu PIASECZNO pod Warszawą -SIERAKÓW WLKP 80 km od Poznania !!!! Dla jamnika Pabla [/B][/FONT][/SIZE][/COLOR][/QUOTE] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/131533-Oferuj%C4%99-transport[/url]
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Isadora7 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mika31'][B][COLOR=#0000cd][FONT=arial black]Pilnie szukam transportu trasa Piaseczno - Sieraków WLKP 80 km za Poznaniem dla jamnika[/FONT][/COLOR][/B][/QUOTE] Mika masz na transportowym pati-c puknij do niej -
Jestem PAKO -JAMNIK PAKO -szukam DOMU,szukam swego Ludzia!!
Isadora7 replied to Celina12's topic in Już w nowym domu
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ -
Jestem PAKO -JAMNIK PAKO -szukam DOMU,szukam swego Ludzia!!
Isadora7 replied to Celina12's topic in Już w nowym domu
///////////////////////// -
Jestem PAKO -JAMNIK PAKO -szukam DOMU,szukam swego Ludzia!!
Isadora7 replied to Celina12's topic in Już w nowym domu
....................................... -
Jestem PAKO -JAMNIK PAKO -szukam DOMU,szukam swego Ludzia!!
Isadora7 replied to Celina12's topic in Już w nowym domu
rezerwa................. -
Malusia,połamana Alexis prosi o POMOC!! JUŻ W DOMU STAŁYM :)
Isadora7 replied to Celina12's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']Założyłyśmy szelki, są jak szyte na miare :lol:. Nie mówiąć już że czułam sie tak stylowo , chyba nawet Alexis była bardziej ładnie kolorystycznie "ubrana" i elegancko wyglądała niż ja :).[IMG]http://images47.fotosik.pl/1780/87385ff2df0fdc52.jpg[/IMG][/QUOTE] [SIZE=3][B]Ja piórkuję ależ ona śliczna, a szelki istotnie dobrane do niej fantastycznie, rewelka.[/B][/SIZE] -
-ZAPOMNIANY TROTYLEK W SWOIM DOMU już nikt go nie wyroluje
Isadora7 replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
[quote name='danka1234']Pozdrowienia dla wszystkich odwiedzających Trotysia oraz dla mieszkańców Brzozowego Lasku Zagladam za tekstem do ogłoszeń Trotysia,jak sie pojawi propsze o powiadomienie.[/QUOTE] Tak DAnusiu dam znać dyndnę do Ciebie nawet -
Strasznie zabiedzony jamnikowaty staruszek ZA TM:(
Isadora7 replied to Zofija's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='stzw']anica, ten pies ma alzheimera. Jeżeli psy miewają. Nie wie, gdzie jest i co się z nim dzieje. Jedyne objawy aktywności wykazuje w kierunku jedzenia. Właśnie się zawiesił pod szafką... U niego nie ma "jednego miejsca". Normalnie sklerotyk.[/QUOTE] [quote name='1izabelka1']wiem że nie ma tu nic do śmiechu , ale tak fajnie opisujesz chłopaka że zawsze uśmiecham się jak o nim czytam :) cieszę się że jest w dobrych rękach bo na to wychodzi że nie bardzo by sobie poradził sam[/QUOTE] [quote name='anica']:lol::loveu::lol: ja też, lubię styl Stzw;)[/QUOTE] Dokładnie tak, opis taki z "jajem", bez sztucznego przesładzania, słodzenia,. ciumciania, pierdzenia :) pisz stzw pisz, wpadam również po oddech gdzy naczytam się tu i tam miodziku rodem z uszu -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Isadora7 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[CENTER] [SIZE=5][FONT=arial black] [B]STARUSZEK... UMIERA POWOLI W SAMOTNOŚCI Nie pozwól by podzielił los Jasia[/B][/FONT][/SIZE] [URL]http://jamniki.eadopcje.org/[/URL] [/CENTER] [HR][/HR] [FONT=verdana][SIZE=3][B]Bobik[/B] jest starszy, niż ustawa przewiduje. To maleńki jamnikowaty kundelek, nieco przygłuchy, gorzej widzący, ale jednocześnie [B]rozbrajający swoim zachowaniem i wyglądem[/B]. Ma kompleks miski, dlatego zawsze jej pilnuje w sposób nie szkodliwy dla innych psów. [B]Pieszczoch to mało powiedziane – on może nie rozstawać się z człowiekiem i jego ręką![/B] Taka sobie stara skleroza, ale może jakimś wieeeelkim cudem będzie mógł [B]dożyć jeszcze ostatnich dni w SWOIM domku...[/B][/SIZE] [/FONT] [CENTER] [FONT=verdana][IMG]http://img27.imageshack.us/img27/5472/bobik2g.jpg[/IMG] [IMG]http://img18.imageshack.us/img18/1104/bobik1.jpg[/IMG][/FONT][/CENTER] [CENTER] [SIZE=3][FONT=verdana]Bobik jest w Łomiankach (Warszawa) [B]telefony kontaktowe:[/B] ☎ Ewa [B]501 147 350[/B] ☎ Ania [B]666 822 612[/B] ☎ Julia [B]692 498 937[/B][/FONT] [/SIZE] [/CENTER] [HR][/HR] [SIZE=3][FONT=verdana][B]Ludziska kochajcie starsze jamniki, tak niewiele potrzebują, kącik, miseczkę, kanapę.[/B] W minionym tygodniu za Tęczowy Most pobiegł Jasio z Łodzi – jego błagalne spojrzenie to KRZYK, to wołanie o pomoc... nie zdążylismy... Tak bardzo nam przykro. Błagamy może Bobika zdążymy uratować z Państwa pomocą. Jamniorki / jamniorkowate w schroniskach, przytuliskach umierają. Odchodza zrozpaczone, pełne tęsknoty za człowiekiem - aż do bólu. Uratowane – dają nieograniczone pokłady miłości. Miłości wielkiej i szczerej ... PRAWDZIWEJ.[/FONT][/SIZE] [HR][/HR] -
-ZAPOMNIANY TROTYLEK W SWOIM DOMU już nikt go nie wyroluje
Isadora7 replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
[quote name='anica']Dziękuję pięknie:loveu: muszę iść z Jasią obciąć pazurki, to od razu sprawdzę ten lek?... może też trzeba bardziej przyjrzeć się jej wynikom, zwłaszcza tym które mówią o pracy nerek, znowu jakby więcej pije(syn był u nas na Święta, też może tak reagować na każdą zmianę w domu? albo znowu zapalenia pęcherza? )może da się te jej nereczki jakoś wspomóc:lol: Zostawiam dla Was ciepłe Pozdrowionka i głaski dla futerek:lol:[/QUOTE] Jesteśmy wzajemnie pomocni i to jest fajne w tym wszystkim. Wymiana doświadczeń to bardzo cenne. -
Malusia,połamana Alexis prosi o POMOC!! JUŻ W DOMU STAŁYM :)
Isadora7 replied to Celina12's topic in Już w nowym domu
[quote name='taks']ten zwisający ogonek może byc objawem dyskopatii gdzies w dolnym odcinku lędźwiowego. Jesli jest taki miękki i nie wyczuwasz w nim napiecia mięsniowego to niestety może być własnie podłoże neurologiczne. Na wszelki wypadek , zanim wet ją zobaczy uważaj żeby nie skakała na meble, kolana. A jak ją podnosisz to postaraj sie oburącz ( pod mostek i pupę) żeby nie naciągać i nie wyginać grzbietu[/QUOTE] Taks - dzięki za sugestie cenne jak zwykle. To bardzo ważne co piszesz. -
Ludwik XVI w BDT. Potrzebne wsparcie na weta- ma chore serce :( !
Isadora7 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='kolejna kobietka']Wierszyk o Ludwisiu na fb umieszczony przez Pania Grazyne :loveu: Czemu Ludwik jest w schronisku? co zrobilo male psisko? ze w schronisku ma mieszkanie? czy dom nowy znow dostanie? taki maly rudy ptys chcialby domek miec juz dzis! wiec malenstwo oglaszajmy i na domek szanse dajmy![/QUOTE] fajny wierszyk