Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. tak sie ciesze, ze maluch już na swoim :D na pewno czeka go lepsze życie szczesciarz, że tak szybko znalazł domek! brawa :)
  2. haha moja nauczycielka polskiego z liceum zawsze była na mnie wściekła, bo praktycznie nie chodziłam na lekcje...:diabloti: ale jak coś pisałam to dostawałam 5 ;) ostatnio mało piszę... :( w gimnazjum to szalałam (o matko, kiedy to było...) życie ;)
  3. to ładnie, że smutnym pysiem zdobył :D a fotki są zawsze mile tu widziane nie żeby sprawdzać :eviltong: tylko żeby się cieszyć! :multi:
  4. hehe :D ale fajnie, ze Chap trafi właśnie do was aż normalnie :placz:
  5. on tak patrzy jakby wszystko rozumiał.
  6. a mi szef zapowiedzial, ze dluzej zostane :(:placz::angryy::mad::shake: itd.!
  7. też bym nie umiała :D a moze to była taka specjalna impreza, że trzeba było przyjść w kartonie na głowie? ;) i Ty to wymysliłaś i jako jedyna nie przyszłaś w kartonie, bo jesteś podstępna :eviltong:
  8. no, powinnaś była taką mgłę na twarze rzucić lub pikselozę ;) albo takie przepaski czarne na oczy :diabloti: (i Niyi też taka dać na tą fotę co lezy)
  9. [quote name='ciapuś'] to będzie jeden z piękniejszych psów jakie widziałam a i charakter ma cudowny więc mam nadzieje że znajdzie się szybko ktoś kto to doceni i zakocha sie w nim tak jak ja .[/quote] no na pewno :D piękny już jest, taki misiek :loveu: cudo... no i charakter musi mieć faktycznie wspaniały troche nadal przestraszony, ale główka w górze :)
  10. aaa :D no ładnie, haszczak na imprezie spiła i padł w pijackim widzie trupem :D
  11. niefajnie, że się nie odzywa :(
  12. odjazdowe to to nie jest, bo piszę "pod ludzi" ;) a to trudno... szczególnie jak sie jest zwiazanym z psem :eviltong: nie obraze sie, jesli tekstu nie uzyjecie ja wiem jakie są prawa rynku :cool3: hehe możecie też skracac/modyfikować itd. :)
  13. ale co byście zostawiły z tekstu o Tosi? Loli nikt nie wybił oczek jej historia nie jest tak tragiczna i co za tym idzie mniej przyciaga ludzi ;/ tekst mi tez sie podoba ;) można napisać też coś w stylu: *** Że śliczna? No, może i jestem Zadbana? Już tak... Mała? Co z tego, skoro i tak mnie nikt nie chce? Co było kiedyś? Nie chcę pamiętać. Że nie widzę? Kiedyś widziałam, ale nikomu nie chciało się mnie ratować. W schronisku było ciężko - bo byłam najsłabsza. Przeczuwałam zbliżającą się tragedię. I wtedy przyszła ta dziewczyna i nie pytając o nic zabrała z tego piekła. Kiedy mnie wyprowadziła długo lizałam ją po twarzy. Wiem, że była wzruszona, ale to mojego szczęścia nie dało się opisać. Zaraz zabrał mnie jednak ktoś inny - noc spędziłam już w domu... błędnie myślałam, że to już tu... Potem znów zmiana, nie chciałam iść z tą nową dziewczyną. Wokół było bardzo głośno... Dotarliśmy jednak do domku. Pokochałam ich tam wszystkich, przestałam bac się mężczyzn. [I]Mała [/I]- mówili i czułam sie bezpiecznie. Poszliśmy do lekarza - czułam, że patrzy na mnie i kręci głową. [I]Nie będzie juz widziała - [/I]usłyszałam. Ja juz nawet na to nie liczyłam... Po paru dniach znów przekazano mnie komu innemu... Która to już osoba na mojej drodze? I która z kolei mnie zostawia? Zrobiono mi zabieg i oczka przestały mnie boleć. Jestem radośniejsza, teraz dopiero widzę, jaka to ogromna różnica. Odkąd wyszłam ze schroniska nauczyłam się wielu rzeczy - staram się być posłuszna, mówią, że jestem kochana... tylko wciąż nie mam dla kogo... Byłabym Twoim najlepszym przyjacielem bylibyśmy zawsze razem - lubię spacery i zabawę piłeczką byłabym tą jedyną w Twoim sercu - no dobrze, mogłabym byc ta drugą, bo z innymi pieskami się zgadzam tylko... nie bój się mojej ślepoty, zapomnisz o niej równie szybko, jak zapomniałam ja. *** tylko nie wiem czy to ludziom sie podoba luzie szukaja sensacji, a Lola nia nie jest ;) no, bo co jest tragicznego w jej historii? no właśnie to...
  14. hmmm... nie wiem, trzeba by mocno zmienić... może napisać coś w podobnym stylu? czekajcie, może coś napiszę i wtedy zapostuję :eviltong:
  15. no nic nie odpisali :( a ja nie mam jak zadzwonić... i nie wiem czy do 13 będę miała :(:(:( szef wrócił z urlopu i duzo jest roboty... edit: napisałam do tej pani, tyle moge zrobic :) moze odczyta pocztę
  16. [quote name='ciapuś'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/268/6da9f9cd1d9c4e42.jpg[/IMG][/URL] [/quote] co za bida :(
  17. hehehe ale pocieszna psina :loveu::loveu: więcej!
  18. ja tam odpłatnie sama przetransportowałam Gacka, bo nie mogłam się doczekać ;)
  19. no dam dam :) a szkoda, że nie Wawa ale wspaniele, że domek!!!!!
  20. no dwa skarby :) małe kochane i spokojne...
  21. do Warszawy Chap jedzie? :D aaaaaaaa serio? :D:D:D to ja się zapisuję na spotkanie z nim :roll: kurcze, obaj panowie są super... no nie da sie spojrzeć i nie usmiechnąć...
  22. o Ty :mad::mad::mad: wybaczamy, jako że jest poniedziałek ja zapomniałam się wyspać :razz: i empetrójki i książki (wiecie jak sie wynudziłam w metrze i tramwaju...:shake:)
  23. a kiedy Xant do domu dojedzie? :eviltong:
×
×
  • Create New...