-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
Mały, uroczy Kostek już na własnych śmieciach :)
mru replied to Anonimowy Anonim's topic in Już w nowym domu
tak sie ciesze, ze maluch już na swoim :D na pewno czeka go lepsze życie szczesciarz, że tak szybko znalazł domek! brawa :) -
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
haha moja nauczycielka polskiego z liceum zawsze była na mnie wściekła, bo praktycznie nie chodziłam na lekcje...:diabloti: ale jak coś pisałam to dostawałam 5 ;) ostatnio mało piszę... :( w gimnazjum to szalałam (o matko, kiedy to było...) życie ;) -
Chaplin odszedł. Spokojnie, podczas snu. Przy elmirze.
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
to ładnie, że smutnym pysiem zdobył :D a fotki są zawsze mile tu widziane nie żeby sprawdzać :eviltong: tylko żeby się cieszyć! :multi: -
Chaplin odszedł. Spokojnie, podczas snu. Przy elmirze.
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
hehe :D ale fajnie, ze Chap trafi właśnie do was aż normalnie :placz: -
niewidomy Zeniu nie doczekał domku. Dzielny psiak za TM....
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
on tak patrzy jakby wszystko rozumiał. -
[quote name='ciapuś'] to będzie jeden z piękniejszych psów jakie widziałam a i charakter ma cudowny więc mam nadzieje że znajdzie się szybko ktoś kto to doceni i zakocha sie w nim tak jak ja .[/quote] no na pewno :D piękny już jest, taki misiek :loveu: cudo... no i charakter musi mieć faktycznie wspaniały troche nadal przestraszony, ale główka w górze :)
-
niefajnie, że się nie odzywa :(
-
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
odjazdowe to to nie jest, bo piszę "pod ludzi" ;) a to trudno... szczególnie jak sie jest zwiazanym z psem :eviltong: nie obraze sie, jesli tekstu nie uzyjecie ja wiem jakie są prawa rynku :cool3: hehe możecie też skracac/modyfikować itd. :) -
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
ale co byście zostawiły z tekstu o Tosi? Loli nikt nie wybił oczek jej historia nie jest tak tragiczna i co za tym idzie mniej przyciaga ludzi ;/ tekst mi tez sie podoba ;) można napisać też coś w stylu: *** Że śliczna? No, może i jestem Zadbana? Już tak... Mała? Co z tego, skoro i tak mnie nikt nie chce? Co było kiedyś? Nie chcę pamiętać. Że nie widzę? Kiedyś widziałam, ale nikomu nie chciało się mnie ratować. W schronisku było ciężko - bo byłam najsłabsza. Przeczuwałam zbliżającą się tragedię. I wtedy przyszła ta dziewczyna i nie pytając o nic zabrała z tego piekła. Kiedy mnie wyprowadziła długo lizałam ją po twarzy. Wiem, że była wzruszona, ale to mojego szczęścia nie dało się opisać. Zaraz zabrał mnie jednak ktoś inny - noc spędziłam już w domu... błędnie myślałam, że to już tu... Potem znów zmiana, nie chciałam iść z tą nową dziewczyną. Wokół było bardzo głośno... Dotarliśmy jednak do domku. Pokochałam ich tam wszystkich, przestałam bac się mężczyzn. [I]Mała [/I]- mówili i czułam sie bezpiecznie. Poszliśmy do lekarza - czułam, że patrzy na mnie i kręci głową. [I]Nie będzie juz widziała - [/I]usłyszałam. Ja juz nawet na to nie liczyłam... Po paru dniach znów przekazano mnie komu innemu... Która to już osoba na mojej drodze? I która z kolei mnie zostawia? Zrobiono mi zabieg i oczka przestały mnie boleć. Jestem radośniejsza, teraz dopiero widzę, jaka to ogromna różnica. Odkąd wyszłam ze schroniska nauczyłam się wielu rzeczy - staram się być posłuszna, mówią, że jestem kochana... tylko wciąż nie mam dla kogo... Byłabym Twoim najlepszym przyjacielem bylibyśmy zawsze razem - lubię spacery i zabawę piłeczką byłabym tą jedyną w Twoim sercu - no dobrze, mogłabym byc ta drugą, bo z innymi pieskami się zgadzam tylko... nie bój się mojej ślepoty, zapomnisz o niej równie szybko, jak zapomniałam ja. *** tylko nie wiem czy to ludziom sie podoba luzie szukaja sensacji, a Lola nia nie jest ;) no, bo co jest tragicznego w jej historii? no właśnie to... -
może gdybym był ślepy...ktoś pokochałby mnie.... W NOWYM DOMKU!
mru replied to kikou's topic in Już w nowym domu
skaczmy... -
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
hmmm... nie wiem, trzeba by mocno zmienić... może napisać coś w podobnym stylu? czekajcie, może coś napiszę i wtedy zapostuję :eviltong: -
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
pokaaaa ;) -
[quote name='ciapuś'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/268/6da9f9cd1d9c4e42.jpg[/IMG][/URL] [/quote] co za bida :(
-
hehehe ale pocieszna psina :loveu::loveu: więcej!
-
Chaplin odszedł. Spokojnie, podczas snu. Przy elmirze.
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ja tam odpłatnie sama przetransportowałam Gacka, bo nie mogłam się doczekać ;) -
Chaplin odszedł. Spokojnie, podczas snu. Przy elmirze.
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
no dam dam :) a szkoda, że nie Wawa ale wspaniele, że domek!!!!! -
Chaplin odszedł. Spokojnie, podczas snu. Przy elmirze.
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
do Warszawy Chap jedzie? :D aaaaaaaa serio? :D:D:D to ja się zapisuję na spotkanie z nim :roll: kurcze, obaj panowie są super... no nie da sie spojrzeć i nie usmiechnąć... -
a kiedy Xant do domu dojedzie? :eviltong: