Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. szuka nadal :( skaczemy...
  2. cieszymy się na nowe foty! :multi:
  3. tak trzymaj, piesku! :) będzie dobrze już teraz nie badz smutny przestanie boleć i będziesz szczesliwy...!
  4. a teraz to juz zdecydowanie dzien dobry :) Murzynku, kto Cie przygarnie? :(:(
  5. ojej :loveu: to mocno trzymamy!
  6. skaczemy sobie z rana maluszku :)
  7. :) no no no taki psiak w sam raz na jesienne spacery! i wszystkie inne też!
  8. szczęściarz :cool1: :D strasznie sie cieszę!
  9. znikam z dogo pamietajcie podesłać mi fotki slepego staruszka (wiem, nudzę) ani dobranoc ani spokojnej nocy nie powiem.
  10. to jak beda fotki to ja poprosze
  11. ja tez sie zegnam, do jutra! Gacek juz :sleep2: <--- dosłownie (na poduszce) Ty Zeniu tez tak będziesz spał... na pewno.
  12. bede jeszcze prosić po ludziach o fotki z nowego domu ;)
  13. [quote name='Ziutka']Nie...starego staruszka nie mamy zdjęć :shake: Arka robiła te zdjęcia, nie miała czasu na więcej fot a ja na kamerze siedziałam :roll: zdjęcia staruszka napewno ktoś ma i będą.[/quote] bo jakby jakieś niewidome były to dajcie na wątek ślepaczków może :roll: do mnie na pw z fotą lub do Charly
  14. [quote name='Ziutka'] http://images33.fotosik.pl/356/e65d726961c87134.jpg czy to jest ten staruszek ślepy?
  15. http://s326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/?action=view&current=film.flv
  16. znalazłam jakas kase ;) jutro zrobie przelew tylko niestety po pracy dopiero... ;/ czy lepiej cos kupic i wysłać?
  17. ojej, to świetna wiadomość!!
  18. i to jeszcze do tego z koleżanką? :D:D:D
  19. ojej no tak! przecież Benek tak nieoczekiwanie domek znalazł :D tak tak beciu to super pomysł!
  20. okruszku, na górę :) fajne! bo on jest taki czarno-biały a napis kolorowy :D
×
×
  • Create New...