Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. czewmu nie mowią prawy? serio z niedoinformowania? maja taka szanse uswiadomić tyle osób :shake: zdjecia są mocne co z terierkiem (o ile dobrze widze)? http://picasaweb.google.pl/psia.szajka/KrEl/photo#5239583537244447330 ona czy on?
  2. ojej :-( o nic nie pytam, czekam... nie zauwazyłam wczoraj Twojej wiadomości o tym, że nagrałaś jak Lola podaje łapkę łaaaaaał :D wspaniale...
  3. ale to wy mialiście/miałyście się bic ;) :evil_lol:
  4. najbardziej podobało mi się wystawienie Atoskowi cenzurki :D cudowne to było :D śmiałam się z radości, że ktoś potrafi tak podejść do psa że mu się chce :) Atosek się na pewno wszystkiego nauczy...! no u tej straszej pani... to pewnie długo by nie pobył :( nawet jesli uszka by mu stały i ogonek był podniesiony
  5. ahahahahaha :evil_lol::evil_lol::evil_lol: koniecznie trzeba druknąć!
  6. aaa to macie szczęście :loveu:
  7. to już było 5 lat temu jakieś :( więc sensu nie ma ale tak, za taki tekst to normalnie :angryy: on był szczerze zdziwiony, ze nie robimy, jak mowi... to mnie przeraża... no i tak. tam w lesie nie ma kasy ;) z reszta w warszawie na stadionie tez czesto w kasie nie daja biletów tylko u kierowcy dopiero (bo to prywanty zdaje sie tak działa)
  8. faktycznie... Czaruś, skaczemy - dawno u Ciebie nie byłam :(
  9. aaahahahaha :evil_lol::evil_lol::evil_lol: film rzadzi ;) Xant tak patrzy to tu to tam :D świetne!
  10. eeee :siara: : Mój Dymek matołek????:mad::mad::mad: :scared:
  11. troche matoł(ki)y... :watpliwy::icon_roc: :megagrin:
  12. no u mnie w lecznicy wisi - zapomniałam napisać ;) gdzie sie rozwiesza jeszcze takie plakaty? :) jakieś szczególne miejsca?
  13. :hmmmm: dziwne dziwne "nie jakies luksusy" hmm mysle, ze to tymczas no, bo nie chcemy go upchnąć gdzie bądź tylko domek znaleźć i byłoby super gdyby zabrała go ta pani! oddawać Pysia :eviltong:
  14. Zeniu pewnie doczekać sie nie może!
  15. wczorajszy http://ww6.tvp.pl/video/2008/08/27/173892/film.asf
  16. jak zwykle piekny i uroczy a przede wszystkim smutny... :(:(:(
  17. Velvet na górę piesku
  18. [quote name='EVA2406']Tak Mru, masz rację, ale jak sobie to wszystko przypominam to łzy mam w oczach :-(. [/quote] tak... a mną trzęsie jeszcze :angryy::mad::lmaa::pissed::talker::onfire::madgo::motz::no-no-no:
  19. Isadorka, dobre :D a nie dałoby się tam jakiejś wiadomości wcisnąć? może jak pomóc można co się stało żeby ludzi uświadomić...
  20. [quote name='EVA2406'] Xantuś jest teraz taki szczęśliwy i nie ucieka, nawet bez smyczy ;)[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: całe szczescie, ze juz teraz mozemy sie z tego smiac...:p
  21. ** to jakby ktoś miał gdzieś fotki tego starszego niewidomego (emir?) to ja poproszę! ([email protected]) tylko on jest niewidomy? ogarnijcie :) nie chce Wam wszytskim pw wysylac, bo wiem, ze macie co robić :roll: **
×
×
  • Create New...