to już było 5 lat temu jakieś :( więc sensu nie ma
ale tak, za taki tekst to normalnie :angryy:
on był szczerze zdziwiony, ze nie robimy, jak mowi...
to mnie przeraża...
no i tak. tam w lesie nie ma kasy ;)
z reszta w warszawie na stadionie tez czesto w kasie nie daja biletów tylko u kierowcy dopiero (bo to prywanty zdaje sie tak działa)