Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. pomóżmy malutkiemu! :(:(
  2. [SIZE=1]ale to paradoks, bo Isadora napisala, ze zdjecia sa drastyczne - jak sie nie niechce to mozna nie patrzec :eviltong: ale wiadomo, ze sie patrzy bo każdy jest ciekawski :cool3: i chce sensacji! a to jest sensacja trupy psów na słomie! a potem - o fe... [/SIZE] [SIZE=1] no. albo złośliwośc i już [/SIZE][QUOTE]Ostatnio spotkałam się z opinią,że to wszystko jest przejaskarwione...[/QUOTE] pewnie, przecież Isadora trupy dodała w photoshopie...! ;) (oczywiście, żeby nie było wątpliwośći - to żart)
  3. [quote name='Charly'] Oczywiscie TZ nie wytrzymał i zazdrosnie go obudzil zeby przestal chrapac. Filip przestal..na moment:evil_lol:[/quote] ale zły TZ :diabloti::evil:
  4. [quote]Jednakże część zdjęć w opisie usuniętej aukcji była zbyt drastyczna (zwłoki psów) i urażała uczucia innych Użytkowników, którzy nam to zgłosili.[/quote]no kur#@**&^&$... :shake: aż się tego komentować nie chce ludzie się boja prawdy i tyle :eviltong: biedacy, ktoś rani ich uczucia pokazując takie zdjęcia... no proooszę... :razz: delikatni się znaleźli. (przepraszam, musiałam przeżyć)
  5. Cyganek! :loveu: sliczności... skaczemy! ale Ty masz fajne uszy :cool3::cool3::cool3:
  6. [quote name='agnieszkal2'] [IMG]http://img142.imageshack.us/img142/9986/rotationofdsc00833jj2.jpg[/IMG][/quote] (nie widziałam jeszcze tych fotek więc się cieszę :eviltong:) i co z maleństwem? udało się...? :oops::roll::oops:
  7. [quote name='Isadora7'] [IMG]http://images47.fotosik.pl/3/cf838ff78db1d8dd.jpg[/IMG] [/quote] może jednak ktoś może uratować to cudeńko...? :(
  8. Amonku, a ja pewnie we wrześniu udam się do Amsterdamu na parę dni :) a gdzie Amonek dokładniej mieszka? :roll:
  9. hehe, a propos rozmowy sprzed paru postów: chciałam to kupić na urodziny mojemu ex-TZowi :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://www.prezenty.malutki.pl/smieszne_5.html[/url] ale kurcze za późno się zainteresowałam ;););)
  10. [quote name='sleepingbyday'] była u mnie koleżanka z dziećmi (2 i 5 lat około), zdeptały śliwkę, klepały po głowie, po ogonie przeszły, młody stefek nawet na nią wlazł... śliwka nic, luzik....:loveu:[/quote] uuu... podziwiam... :-o
  11. śliczniasty i wcale nie taki stary Bąbelek w góre! :loveu:
  12. :eviltong: no wiem, zawsze mówicie, że warunki są ok :p tak, jak i Ty ;)
  13. to czekamy... :)
  14. hmm... nie denerwujcie się ;) poradzi sobie na pewno! trzeba zaznaczyć banerek (trzymając lewy przycisk myszy) i potem prawym i kopiuj a potem w podpis - wklej :)
  15. :-? wtf...
  16. :cool3: ale Ci siekowa walnęła fotogalerię na pierwszej, Noggerku! :loveu: ślicznie no świetny :) i bardzo ładny...!
  17. przeczytałam trzy razy post Karme zanim uwierzyłam :placz::placz::placz: aż brak mi słów ze wzruszenia... :loveu:
  18. mówiłam, że potwór ;) wielki taki, to potwór :D:D co u niego?
  19. mama wczoraj robiła konfrontacje kota z Gackiem ;) bo jak dotąd było tylko ganianie no i było nieźle ;) Gacek się boi Łaty więc nie zaczepiał jej siedział z nami w pokoju, gdzie zwykle mieszka sobie Łata ona siedziała sobie na łóżku jak gdyby nigdy nic nawet nie zawsze go obserwowała ona generalnie jest przestraszona, bo jak psy przyjechały to był krzyk - wiadomo, że się tłukły no i jak dziki jeszcze wtedy zupełnie Gacek ą zobaczył ;) to była biedna... muszę jej kupić feromony :) wszystko małymi kroczkami... :roll: ja się przy tych przebrzydłych zwierzakach jeszcze cierpliwości nauczę...:diabloti::razz: czy coś... :evil_lol:
  20. :( staruszki są wspaniałe... dajcie kochanej Abi szansę :(
  21. i hop teraz :)
  22. a jak sie wysle na adres podany w pierwszym poście to dojdzie na Reksia? ;)
×
×
  • Create New...