Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. to już dwa miesiące :-o o matko... Lolcia szuka domku!
  2. melduję się :) podnoszę, może ktoś z Radomska obczai oby się tylko zgubiła...:roll:
  3. mru

    Zosioblog

    myslalam o blaszanym kubku jak w wojsku :D ale racja - z gwinta najlepiej!
  4. takie śliczności i same :shake:
  5. mru

    Zosioblog

    kubki jednorazowe są bardzo nieekologiczne :eviltong::eviltong::eviltong: a tradycję warto podtrzymywać chyba, że każdy z własną kanką :razz: przybędzie! :D (no może nie kanką, a mini kanką;))
  6. [quote name='sleepingbyday'][FONT=Tahoma][SIZE=3]słyszałam, ze na oddziale kardiologii instytutu hematologii jest net :p[/SIZE][/FONT][/quote] [CENTER][FONT=Comic Sans MS]:laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2: [/FONT] [/CENTER] [FONT=Comic Sans MS] aaa, to pozdrawiamy ;)[/FONT]
  7. mru

    Zosioblog

    weź weź, bo ja chyba z winem przyjade jakoś nie widzę piwa jadącego ze mną autobusem/tramwajem i metrem ;) a potem nie strzelającego a wino dobre!
  8. no u mnie na spacerze to jest tak, że jak Gacek się bawi, gania to Dym warczy i za nim łazi (zobaczycie:evil_lol:) ale ani nie zaatakuje ani nie pobawi się z nim - o nie!
  9. eh :shake: szkoda szkoda...
  10. ja też do Gacka nie mam cierpliwości czasem zobaczysz z resztą jaki to zje*ca :eviltong: wczoraj - przejście dla pieszych Gacek nagle na środku stwierdził, że on chce gryźć moja rękę w zabawowym widzie... musiałam stanąć na wysepce, uspokajać rozbawionego do czerwoności i gryzącego mnie boleśnie Gacka... oczywiście Gacek nie wiedział co woli - moją rękę, moją nogę czy pędzące samochody nagle się na mnie rozszczekał... no normalnie :mad: zacisnęłam zęby i policzyłam do dziesięciu mając płomienie w oczach no i potem Gacek uspokoił się i mogliśmy iść da razy tak wczoraj było (Gacek ma lepsze i gorsze dni, czasem nie dzieje się tak tygodniami) i oba razy na przejściu na środku... :shake: ja się go staram wychowywać ale on szybko zapomina :eviltong: a raczej... jak wpadnie w szał to trzeba sposobem bo inaczej - nie da się, bo można ręce stracić ;) rozpuszczony jest mój Gacek jak dziadowski bicz! ale potrafi być bardzo grzeczny :-o Śliwencja do domku! :)
  11. mru

    Zosioblog

    :D ja już sobie wyobrażam jak mnie Gacek na Ursynów prowadzi...
  12. no i co? jak tam? :)
  13. na pewno ktoś go doceni... no nie ma innej opcji... :roll:
  14. kochany Buziek w górę!
  15. cały czas sam :( eh tuliłabym się do Ciebie cały dzień, Zeniu, gdybym mogła :(
  16. dzień dobry, psi przyjaciele... czy ktoś Was pokocha? :roll:
  17. mru

    Zosioblog

    [quote name='sleepingbyday'] ale czyli, że mru to jets twoja zwyczajna ksywka w realu, a nie tylko nick? jak tak, to ja wolę mru. [/quote] dokładnie tak :)
  18. szczy bezczelności tak siedzieć pod parasolem... no, ale nieważne. Isadora, a kiedy będzie plakacik? :D wersja do druku?
  19. :multi: szykuj się, mały!
  20. [quote name='erka'] Szkoda,że nie mamy adresu niejakiej Beaty Sz., bo można by jej jakis filmik podesłać:cool3:.[/quote] no co Ty, w szpitalu nie ma netu :eviltong:
  21. Orzesiu, nowy dzionek znów szansa na dom... :roll:
  22. biedny Dziadzio :( dobrze, że nie jest sam... niestety nie wiem, co poradzić... mój Atosek tez tak miał pod koniec życia (tzn. nie tak pod sam koniec!;)) ale mniej kasłał z tego, co czytam dyszał - wiadomo. pokasływał. Dziadziu, trzymaj się :) będzie dobrze koniecznie wypytaj weta o wszystko :calus:
  23. mru

    Zosioblog

    ahahaa : no! dzięki to potwierdziło moje domniemania na temat miejsca położenia ;)
×
×
  • Create New...