[SIZE=1]ale to paradoks, bo Isadora napisala, ze zdjecia sa drastyczne - jak sie nie niechce to mozna nie patrzec :eviltong:
ale wiadomo, ze sie patrzy bo każdy jest ciekawski :cool3: i chce sensacji! a to jest sensacja trupy psów na słomie!
a potem - o fe... [/SIZE]
[SIZE=1]
no. albo złośliwośc i już
[/SIZE][QUOTE]Ostatnio spotkałam się z opinią,że to wszystko jest przejaskarwione...[/QUOTE]
pewnie, przecież Isadora trupy dodała w photoshopie...!
;)
(oczywiście, żeby nie było wątpliwośći - to żart)