-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
ja bym mogła filmik na mojego photobucketa wrzucić tylko czy Weronia da rade go mi przesłać pocztą chyba nie ma sensu wrzucić go gdzieś na jakieś sendspace czy yousendit można :)
-
Niewidome pieski tak okazują strach to samo było z Lolką - póki nie poznała czasem pokazywała nam ząbki to nie to, że ona jest agresywna :) to strach, bo przecież ona nie widziała co do niej podchodzi Weroniu, na youtube trzeba się tylko zarejestrować z tego, co wiem :)
-
no Czarek to fenomen! :D cudny ja to może nie w środku, bo pod Lasem Kabackim ale tak to tylko tabuny pielgrzymek ludzi z wózkami i na rowerach ;) bardziej jak park niestety ale grzyby od małego zbieram jak jestem na wakacjach na wsi :)
-
PIĘKNE owczarki i mixy z Psiego Anioła (Warszawa)
mru replied to siekowa's topic in Już w nowym domu
a oto i Falon: [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Falonek/Falon1.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Falonek/Falon2.jpg[/IMG] [CENTER]:p:p:p [/CENTER] -
Rafi starszy mix onka i wilczarza. JUŻ JEST ZA TM... [*]
mru replied to pumcia02's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ja nie wiem jeszcze osobiście :) dziś przed wylotem na urlop spróbuję dorwać MP ! szkoda, że oni na okładce nie piszą, że to pies ze schronu bo tak można by pomyśleć, że to pies Prokopa... no ale zawsze Rafi karierę robi tylko żeby ktoś go przed zimą zabrał :( czy to w ogóle możliwe... -
Rafi starszy mix onka i wilczarza. JUŻ JEST ZA TM... [*]
mru replied to pumcia02's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
o matko :evil_lol::eviltong::eviltong::eviltong: :loveu::loveu: :multi:Rafi na moim psie!:multi: -
Pysiu, nie puszczam kciuków - wciąż zaciśnięte... :roll:
-
jeśli tu jeszcze zaglądacie... to wątek psiaka podobnego do Maksia... http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=120577
-
oooh :( spij spokojnie, mała [*] ktoś Cię kochał, ktoś płacze po Tobie... to bardzo dużo. [SIZE=1]zawsze mam wrażenie, że za TM jest jakoś smutno...[/SIZE]
-
[CENTER]:multi::multi::multi: hip hip hura! [/CENTER]
-
u mnie ta tablica jest w kuchni, ale za drzwiami (jak są otwarte to ją praktycznie zasłaniają...) ale widać nudzą się jak woda się gotuje :evil_lol: i się rozglądają (podałam adres rumboforall btw)
-
no, to mówię, że słodko :eviltong:
-
śliczności! zgadnij kto zrobi Ci plakacik :loveu::cool1: [quote name='Ra_dunia'] Ja od razu wyślę maile z tym numerem i prośbą o pomoc do ludzi, którzy do mnie pisali w sprawie Czarka ;)[/quote] i bardzo dobrze! [B]dziadziowej[/B] ostatnio nie widać :(
-
Szczęśliwy pieso w dobrym i kochającym domku:-)
mru replied to iskierkaaaa's topic in Już w nowym domu
to allegro on ma? ;););) -
łooo, plakat mistrz ! ja dziś rozwiesiłam plakat u siebie w pracy sądziłam, że raczej odzewu nie będzie ale rano dziś wchodzę do kuchni (gdzie jest tablica do ogłoszeń) i co? :-o wszyscy tam pod plakatem dyskutują ;) zaraz weszłam im w słowo :eviltong: mówię, że pomoc mile widziana, że psiaki kochane i potrzebują domów [CENTER][SIZE=3][B]prosili mnie o stronę internetową z psiakami do adopcji ;)[/B] [B] którą najlepiej podać?[/B][/SIZE][/CENTER]
-
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
zrobiłam podział na role :evil_lol: śpiewają p. Ela i Lola :eviltong::stupid: -
hmm no Gacek też swojego trymera nie lubi jak tylko go widzi to szczeka na mnie :eviltong: szczotka to jeszcze... (ale też nie zawsze...) - ale trymer to generalnie sobie mogę wsadzić wg niego gdzieś :razz: dzięki za radę, to ja tak zacznę robić :) twardo i do znudzenia (ale on słodko siedzi na tym zdjęciu..!) Gacek dla smakołyków zrobi wszystko, podejrzewam że nawet byłby w stanie oddać mnie i resztę rodziny :evil_lol:
-
to ja do niej jutro z pracy napiszę :D i wezmę pod uwagę Twoje uwagi :eviltong: no, mi się bardzo tez podoba to w kąpieli... :cool3: (goły Czarek!) dobranoc, słoneczko! (to do Czarka, ale reszcie tez dobranoc!)
-
[quote name='M@d'] wprowadzamy intensywne szkolenie zachowania w domu :diabloti: [/quote] napisz coś więcej o szkoleniu, bo dziś wracam z pracy a tu normalnie [I]wszystko [/I]leży na podłodze i jest radośnie porozrywane na strzępy a w tym wszystkim Gacek - patrzy na mnie z dumą :question: no i jeszcze kurcze... kto mi pomoże... Gacek nie lubi zakładania szelek jak widzi mnie z szelkami to zaraz w krzyk (na mnie) :shake: nie wiem co robić! na siłę nie będę, bo bez sensu :mad: czekam cierpliwie, potem próba - szczeka? więc jeszcze raz, czekam... znów szczeka... i ucieka z zębami na wierzchu czekam dalej... nie patrzę na niego, nie mówię nic on tam jęczy, że czego nie idziemy w końcu łamie się, podchodzi i daje sobie założyć ale ciągle jest to samo :( (jak jest śpiący lub mniej podekscytowany to daje sobie założyć - reaguje też trochę na "smycz", ale tylko jak zakładam obrożę)
-
może nieśmiało Isadorke poproszę... :roll: wiem, ona zapracowana ale może znajdzie chwileczkę dla Czarka :) dam jej mój tekst i wiersz Albiemu:loveu: i może ją natchnie :eviltong: ona jest pro plakat-makerem :cool1::cool1::cool1:
-
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
aha, siostrze przekazałam Wasze telefony i telefon do pani Eli :) RM, [B]606 985 566[/B] to jej numer! [B]powiedziała, że jutro 20 jej RACZEJ pasuje (tam miała się spotkać z jakimś panem z uczelni odnośnie magisterki, ale chyba nieaktualne) do kiedy mogę to potwierdzić, RM?[/B] no i chyba wsio bardzo się denerwuje tym, że ją z tym zostawiam ale wiem, że da radę :) z pomocą SP i w ogóle... [CENTER]i trzymajcie za nią kciuki 25. września, bo zostaje wtedy panią magister :eviltong: [/CENTER]