-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
wazne, ze Lola jedzoe do domku :) wszystkim dziekujemy! i mam nadzieje, ze p Ela bedzie nas informowala co i jak :D -
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
no siostra mi pisala, ze pozniej p. Ela bedzie i cieszyla sie, ze SP bedzie z nia mogl pojechac ;) bo wczesniej pracowal wiec zapewnen razem pojechali i lada chwila Lola spotka swoja pania, z ktora bedzie juz zawsze lezala na kanapie :multi: jak siostra mi cos napisze to albo tu sie odezwe albo napisze do Charlyego :) orajt? kto wie, moze Kasia sama do Charlyego napisze :D mam nadzieje, ze wszystko bedzie ok!:loveu: co ja gadam - musi fakt, Lola mogla juz nie zyc a tak - bedzie szczesliwa! dzieki RM :multi: no, Lola jest drobnym pieskiem :p [CENTER][SIZE=5][B] edit: breaking news![/B][/SIZE] [SIZE=5][B] Lola oddana :D siostra pisze, ze pani Ela bardzo fajna :D[/B][/SIZE] [SIZE=5][B] slyszycie, Lola POJECHALA do DOMU!!!!![/B][/SIZE][/CENTER] -
tak, niech po 10 latach cieszy sie pogodna staroscia na kanapie (czy szafce na buty) :) a nie siedzi w budzie...
-
no bazarek normalnie ekskluzywny :D Czarek, ja o Tobie nie zapominam a wiecie, jak tylko wroce to zakladam watek jedmu slicznemu orzeszkowi zakochacie sie jak nic Neczka przyslala mi wczoraj fotki odebralam... i ciagle o niej mysle... bo to suczka :) starsza suczka trzeba koniecznie koniecznie znalezc jej domek poki ma czas sama bym ja zgarnela, ale nie moge :eviltong::eviltong::eviltong::-(
-
jestem tak przelotem na dogo ile kasy brakuje? moja rodzina chce pomoc :) ile maja wplacic?
-
aaaaa bazarek! juz ogladam!
-
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
na pewno :) Lolka do domku jedzie, cieszmy sie! tak po fotach to tak strasznie chuda nie jest :) tzn. nie przytyla i chyba chudsza, ale nie tak tragicznie mysle, ze przytyje w domku :D -
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
wydaje mi sie, ze kiedy RM pisali, ze byla! dogo wyglada tak samo... tylko wiadomosci dzis lepsze czytam ;) no jak tylko sie rusze to porobie! :D kot jest super - gruby rudasek -
Gacek - młody terierek z Orzechowców. JUŻ W NOWYM DOMU !!!
mru replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
no wlasnie! ot co! :evil_lol: trzeba to troche zmienic... ;) -
Gacek - młody terierek z Orzechowców. JUŻ W NOWYM DOMU !!!
mru replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
kupilam Mojego Psa dla Rafiego na okladce :loveu: z Prokopem no... nvm :P w kazdym razie jest tam artykul o jagdterrierach :eviltong: napisali, ze trzeba krotko trzymac na poczatek jasne reguly mu postawic to wiele tlumaczy :) dla mnie Gacek potrafi byc... nie tyle agresywny co rozwydrzony napisali tez, ze szybko sie ucza i ze potem sa bardzo grzeczne i sie sluchaja :) "wymaga zdecydowanego prowadzenia, ale kiedy sie juz go ulozy, jest posluszny i nie sprawia wiekszych klopotow" :P nawet na dziki mozna z nim polowac :-o Gacek, szukaj dzika... -
amstaffka z poderżniętym gardłem!!! Tesla ma DOM!!!!
mru replied to mosii's topic in Już w nowym domu
widzialam Tesle w Moim Psie :loveu: -
Rafi starszy mix onka i wilczarza. JUŻ JEST ZA TM... [*]
mru replied to pumcia02's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
no dorwalam gazete w pore :) Rafi wyglada przeslicznie szkoda, ze tak o nim malo i faktycznie imie przekrecili ;/ bez sensu w pierwszym zdaniu dobre, a dwa zdania dalej juz inaczej :cool3: no wtf ale jest :) i jest sliczny :) -
no i ja napisalam tu i tam z prosba o wsparcie :) bedzie dobrze!
-
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
p Ela podobno moze do Warszawy wjechac :D do Centrum na pewno jej nie kaza jechac od nas autobus na Okecie jezdzi to pewnie tam sie spotkaja :D super super -
[quote name='pixie'] a propos Mapa juz na serwerze dogomanii!!! jeszcze chwillka i bedziemy mogli przez edyt wprowadzac sami zmiany we wlasnym wpisie![/quote] :multi: cieszy mnie to! czekajcie, zaraz pojde na zebry do rodziny i znajomych tzn. nie pojde, bo wyjechalam, ale zaraz do nich napisze!
-
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
no grubasem nigdy nasza Lola nie byla ale podobno jest strasznie chuda! -
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
ta ;) pospalam, wstalam, pije kawe (tu swieci slonce...) i z kotem kolegi przegladam dogo :cool3: on musial na chwile dzis wyjsc i sama uruchomilam kompa, bo no nie moglam wytrzymac... :diabloti: boje sie tego jutra! tzn. moja siostra da se rade ale to i tak wyzwanie, bo pani Ela nie chce wjezdzac do Warszawy i chce zeby Lole gdzies "pod" dostarczyc. my niestety nie mamy auta ani siostra ani SP nie maja prawka... ale na Okecie moga dostarczyc na ostatni przystanek autobusowy jak lotnisko... mam nadzieje, ze to pania Ele urzadzi :D oh, na pewno... o co ja sie martwie! jak juz 300 km nadrabia to chyba tyle nie zrobi jej roznicy ciesze sie, ze Lola juz na swoje jedzie... -
niewidomy Zeniu nie doczekał domku. Dzielny psiak za TM....
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dzis mija tydzien... to takie niesprawiedliwe Zeniu, dlaczego nie moglam Cie zabrac do domku :( -
ahahaha :eviltong: ej ale tam brakuje czegos na awatarku... gdzie Rambo? :-o tak, wystaw mu allegro wtedy po ogloszeniach wiele osob pisalo do Raduni moze chociaz znow go ktos zauwazy i nawet jesli nie domek to znajdzie sie wsparcie... mysle o Tobie, Czaruniu z kazdym dniem normalnie coraz bardziej Cie kocham! :loveu:
-
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
zdaje sie, ze jutro Lole zabierze od nas z Warszawy jej nowa pani :) wiec nie bedzie potrzebne ale to jeszcze jutro napisze :) Lola przekazana, Charly! ponoc zjadla i zadowolona byla :eviltong: tak napisala mi siostra (jestem przelotem na dogo, jak znikne zaraz to nie przejmujcie sie ;)) -
[quote name='Ra_dunia']Ja już od dzisiejszego wieczoru jestem na dogo i na necie niedostępna...[/quote] ja będę do Was wpadała :)
-
o nie :eviltong: to mnie wieczorem już nie będzie ;) aaa, Czaruniu, na pewno jesteś na tym filmiku :loveu: B O S K I :loveu: