[quote name='Charly']I tu się zgodzę. Niechęc wydania psa to dobrze swiadczy. Tzn. ze dbaja o niego. Co takze oznacza,ze jesli zjawi sie odpowiedzialna osoba, pies raczej powinnien zostac wydany.
Ale nijak ma to sie do tego, co mi napisalas na pw.[/quote]
dokładnie
niechęć i brak zaufania tak
ale nie skreślanie psa, no nie?
bo jak ktoś, jak mówi pixie, czytał o Pysiu i chciałby go wziąć?
wie wszystko, jest świadomy, ale bardzo chce Pysia... to co?