Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. boje sie, ze p. Iza nie odbierze smsa :(:( co wtedy?
  2. :shake: ej a ja mam kubraczek po Mojżeszku... wiecie, taki przeciwdesczowo-ociepeniowy tylko nie wiem czy tam używacie takich on jest spory, na Mo był za duży! mogę w domu zmierzyć jakby ktoś chciał... to proszę, moje psy za małe ;)
  3. [SIZE=1]matko, szef ciągle czegoś chce i nie mam czasu patrzeć tu prawie :( ale widzę, że Charly była i reszta:) [SIZE=2]musi być okej...[/SIZE][/SIZE]
  4. i ja o nim od rana myślałam, wiecie... widzę go ciągle takim uśmiechniętym jak tu: http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/zenek2.jpg i nie umiem sobie przetłumaczyć Zenitku...
  5. missy to podaj swój nr chyba, że ktoś ma nr Pauliny żeby w razie co móc wam nr przesłać Tundra to osoba kontaktowa do adopcji Pysia do Niemiec
  6. no. to trzeba czekać, bo jej jeszcze nie było "ostatnio" zdaje się
  7. Abi! na górę! :-(:-(
  8. i myślisz, że to nie zaszkodzi? to może... brazowa? :roll:
  9. czyli nie dzwonimy? co tu robić :shake: każdy krok może zarówno pomóc jak i zaszkodzić...
  10. mleczne łapki pojechały do domku :loveu:
  11. też mam królika i terierka :eviltong: zaraz by go zagryzł jak siedzi królik w miejscu to jest okej dlatego królik puszczany jest w dużym pokoju do którego Gacek nie wchodzi i tyle :p ale każdy może mieć inną sytuację oczywiście w domu i lepiej wiedzieć co i jak :p
  12. ja wiem, miałam nie pisać :eviltong: i za pierwszym razem się powstrzymałam! ale potem nie :evil_lol: hehe no o matko! wyładniał! od razu lepiej widać a mój Gacek też nie ma włosów na brzuchu i pod pachami :evil_lol: super psiak z Ciebie, Czarecki!:multi: (super jamniorek!:loveu:)
  13. normalnie miny jak mój Gacek :D ojej chyba mój Gacek za 10 lat będzie też takim boskim przystojniakiem :loveu: super super! :multi: śmiesznie, że on na szafce śpi :D
  14. [CENTER][quote][B]pisze na forum, bo to musi byc widoczne. on musi wyjsc!!!![/B] [/quote] [/CENTER] tak, Charly.
  15. nadzieja też w pani kierownik :( żeby tylko przekonała panią z fundacji.... :roll:
  16. [quote name='Charly']I tu się zgodzę. Niechęc wydania psa to dobrze swiadczy. Tzn. ze dbaja o niego. Co takze oznacza,ze jesli zjawi sie odpowiedzialna osoba, pies raczej powinnien zostac wydany. Ale nijak ma to sie do tego, co mi napisalas na pw.[/quote] dokładnie niechęć i brak zaufania tak ale nie skreślanie psa, no nie? bo jak ktoś, jak mówi pixie, czytał o Pysiu i chciałby go wziąć? wie wszystko, jest świadomy, ale bardzo chce Pysia... to co?
  17. no i w sumie niezabawne :P no no ja szykuję popcorn
  18. rozumiemy. niestety sytuacja jest dość paradoksalna ja to se mogę się mądrzyć... ale kurcze, ktoś Cię tam zna, kto może wpłynąć wszystko trzeba wytłumaczyć :( bo... no wiesz... dać mu tę szansę jeszcze. wiem, ze tłumaczenie Tobie na nic, bo Ty rozumiesz ale cholera, tak nie może być :(
  19. :oops: już wiem hihi za późno :eviltong:
  20. tym bardziedj, ze on nie jest ani agresywny ani obłożnie chory! to nie jego wina, że wracał [SIZE=3]to adopcje były źle przeprowadzane. powiedzmy to sobie szczerze![SIZE=2] lepiej chyba dać mu szansę... [/SIZE][/SIZE]
  21. Pysiu :(:(:(:(:(:(:(:(
  22. Paulina, a nie możesz wytłumaczyć, że tym razem to nie "wina psa"? chociaż to przecież nie jest nigdy wina psa! że tym razem [B]dom nie został sprawdzony[/B]... nie możesz powiedzieć, ze tyle ludzi walczy o tego psa? on jest adopcyjny. jest! sama widziałaś, był u Ciebie w domu! jest czy nie? szczerze!
  23. Paulino, wróć.... przydało by się żeby ktoś szybko jak najszybciej wziął Pysiaka na dt
×
×
  • Create New...