-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
[quote name='Weronia']no ja bez makijażu z psem wymykam się innym wejsciem do bloku. winda wtedy nie wchodzi w grę :D ale z nas wariatki!!:evil_lol::eviltong: noo, mru, w tym schronisku nawet każdy pies ma imię, mimo, że jest ich ponad 200.[/quote] od razu wariatki... ;):eviltong: każdy jeden ma imię? :D łał... tylko czemu Brutus hihi może jak był młodszy to był bardziej brutusowaty teraz o zdecydowanie Czarek - pełen czaru i uroku!
-
[quote name='Weronia']ło matko, dziewczynki!! :D makijaż fajny??:oops: niektorzy mówią, że zbyt mocny. a ja się maluję tak samo nawet do sprzątania kupek z schronie :evil_lol: tak mam i juz :eviltong: [/quote] nie martw się, ja też się nasłuchałam nie raz, że za mocno :evil_lol: szczególnie jak miałam 15 lat :evil_lol: no i mama się z nas śmieje, że nawet na spacer z psami rano musimy mieć z siostrą [I]makijaże[/I]... :cool3: [quote name='Weronia'] Czarusia, jak już wspominała Radunia, oddał Pan 10 lat temu (piesek juz miał kilka latek), twierdząc, ze jest brzydki i coś mu się dzieje z sierścią.. [/quote] :mad: że co, przepraszam... (a to nieźle, że oni tak pamiętają co powiedział jakiś pan 10 lat temu!:-o:-?:hmmmm::siara:) najgorsze jest to, że przez takich za%#@*&^% pieski tak muszą siedzieć po tych schronach latami... :( ciekawe jak to jest jak po 10 latach przychodzi ktoś po ciebie... i cię zabiera... aż mi gardło ściska
-
[quote name='Charly']extra nie:-D:-D:-D[/quote] od razu zauważyłam!
-
szkoda by było teraz jakby miało się nie udać... musi się mu udać no... już za dużo przeżył należy mu się spokój we własnym domu
-
no no Weronia - fajny makijaż! :loveu:
-
przy drodze do kościoła też rozwiesiłyśmy... :eviltong:
-
[quote name='Charly'][quote name='Weronia']niee, raz tylko obsikał ścianę...[/quote] jezuuuuu...jak ja kocham takie dogomaniackie domki:loveu::loveu::loveu::placz::loveu::multi:[/quote] takie są na wagę złota :D ale ojej jak Czarek patrzy! widzicie to? :loveu: jestem ciekawa co on czuje :roll: tak po 10 latach wyjść jacyś ludzie, jakieś domy, coś tu ładnie pachnie juz piaty raz foty oglądam [URL]http://img373.imageshack.us/img373/3503/p1080997tc0.jpg[/URL] matko, on jest podobnej postury do mojego Gacka tylko starszy (co dla mnie tylko uatrakcyjnia...) i czarny :) jak ktoś mógł powiedzieć, że on brzydki taki pies... mój Gacek tez tak robi jak on na tej focie, z której mam banerek - zamyka tak oczka smutnie no i uszy ma takie same
-
ja już myślałam, że on może skończyć jak Zenitek... :-(
-
po 10 latach w końcu... już pewnie niczego się podobnego nie spodziewał! a tu proszę... :placz::placz::placz: nie mogę się ogarnąć tym razem z radości... no nie wierzę Czarek był dla mnie tam wtopiony w to wszystko rozumiecie...? dziewczyny, kochane jesteście...
-
no... :roll::roll::roll: a ja zaraz muszę wyjść z domu... nie na długo, ale... jakby były jakieś wieści to proszę o wiadomość... proooszę...
-
Czaruś na fotelu z pilotem... .... TAK! :loveu::loveu::loveu:
-
ojej w takim razie o 18 - 19 popękamy sobie z nerwów :)
-
przyjdzie na pewno... tylko zima też przyjdzie zaraz
-
niewidomy Zeniu nie doczekał domku. Dzielny psiak za TM....
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
no ja już myślałam, że lepiej ale nie dalej jak wczoraj nazwałam gacka Zenkiem i poryczałam się jak dzieciak a ja Zenia nie znałam...:roll: -
Cudowna domowa suczka.. Uratowana przed schroniskiem! MA DOM !
mru replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
cóż za wspaniałe wieści! :multi: na pewno dobry domek oh, Śliwka jest psem idealnym... będzie szczęśliwa! i oni z nią też ;) trzymam kciuki za powodzenie -
[quote name='AnnaB'](czy to pachnie początkiem domu tymczasowego?)[/quote] na kilometr :eviltong:
-
doczekać się nie mogę żeby go poznać to znaczy tak przez Was :)
-
:p:p:p to czekamy...
-
maleńki piesek z padaczką BŁAGA O POMOC!;( MA DOM!!! :)
mru replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
aaale cudak prześliczny :loveu: [URL]http://tiny.pl/8j45[/URL]<--- ahahaha -
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[CENTER][SIZE=3]LOLKA CHCE JECHAĆ DO DOMU! [/SIZE] [COLOR=Purple][B]szukamy transportu z Warszawy do Dąbrowy Górniczej po 20. września! :help1::help1::help1: :Help_2: [/B] [/COLOR][/CENTER]