Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. aaaa, no właśnie ja patrzyłam na Mojżesza potem napisałam do niej, że chciałabym pieska - nie ważne którego, ale starszego to ona właśnie, że Mojżesz to jej ulubieniec :loveu: tekst jest fajny... to było pierwsze zdjęcie jakie zobaczyłam.
  2. o której tam będziecie mogli :) może masz, ale wyślę Ci zaraz na pw nr siostry ja jestem na dogo do piątku do 15:30 ;) potem daję na lotnisko edit: tanitka ponoć nie jeździ ale Witokret zdaje się tak. napisałam
  3. dziękujemy! :D
  4. ... nie można przedstawić tej pani wszystkich faktów? całej historii opowiedzieć i że to jedyna teraz szansa i o tej pani Izie, dokładnie jak to wszystko ma wyglądać... ...:-(
  5. no ja napisałam do tanitki :) czekamy przekazać to nie mi, tylko siostrze i pewnie SP :D
  6. Czaruś się bronił, bo nie widzi :( a to zwiększa strach tak mówił dr Garncarz
  7. tak jakby była w nim ta nadzieje mimo tylu lat samotności tak jakby się tak strasznie starał żeby choć na ten koniec życia ktoś go do siebie przytulił i już nigdy nie puścił :-(:-( Czaruniu...
  8. ahahaha :evil_lol::evil_lol::evil_lol: jak się staram to sobie wyobrazić to normalnie nie sposób sie nie śmiać ;););) konkretnych psiaków? może dziewczyny zaganiane... :roll:
  9. to chyba tylko superman może być :shake:
  10. no weź! on w pupę potrafi ugryźć :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  11. :eviltong: ee... niesamowite jak Dymek potrafi się cieszyć jak przychodzę do domu to JESZCZE niestety wciąż trzeba ich raczej izolować jak idę do Dymcie to on zaczyna tańczyć mi przy stopach nie wiem czy to charleston czy "tylko" stepowanie ;) ale jest to przeurocze! muszę kiedyś nagrać :loveu: i on z radości wtedy gryzie jak się do niego zbliżyć :D tak, jakby miał w sobie straszne pokłady radości - zwykle uśpione a jak cos to próbuje je wyładować i nie wie jak! :hmmmm: więc podgryza (bo gryzieniem to nie jest, on po prostu łapie nagle za nogę, rękę, bok czy brzuch :evil_lol: i tyle - lekko i jednorazowo - i dalej tańczy...) poza tym jeszcze ostatnio siostra wyszła TYLKO Z NIM na spacer (bo Gacek był wcześniej z kimś, jak Dym i siostra spali:eviltong:) i wiecie co? Dym zaczął się bawić! biegać za siostrą i polować na jej stopy :loveu: trzeba ich nauczyć razem się bawić chyba :cool3: nie razem razem, ale razem - obok siebie to może być truuudne :eviltong:
  12. albiemu! :loveu: odzew natychmiastowy... ale pięknie :placz:
  13. buahahaha :roflt: ale on jest pocieszny! no ni mogę, to musiało być super jakbym Dymka widziała on jak się cieszy to też tak truchta :evil_lol: i też jest serdlem :eviltong: trochę a jak się potknie czy gdzieś wpadnie to wstaje jak gdyby nigdy nic i udaje, że "nikt tego nie widział" :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  14. będę wypatrywała... ;) powiedzcie proszę, kto napisał ten tekst o Mojżeszu, który jest w pierwszym poście..?
  15. i co? może jeść normalną karmę?
  16. ojej... :-( piękna! i młoda dobrze ogłoszona na pewno znajdzie domek! ktoś ją może ma na naszej-klasie? ;) [CENTER] [B][SIZE=3]WRZUCAĆ SOBIE BANEREK! :P [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10897266#post10897266"][IMG]http://tiny.pl/8p5g[/IMG][/URL] [/SIZE][/B] [/CENTER] [CENTER] [B]podlinkowany:cool1:[/B] [/CENTER] jakby znalazła domek to szybko by się ośmieliła myślę...
  17. następne foty to będzie: Xant pod wieżą Eiffla Xant pod krzywą wieżą w Pizie Xant nad kanałem w Wenecji pod Big Benem w coffeshopie w Amsterdamie pod palmą na Teneryfie :evil_lol: na Chińskim Murze na safari Xant! :multi: patrzę na Ciebie z radością!
  18. [quote name='Kamila_s']mru...wypatrzyla go na moim profilu nasza-klasa..wczoraj...[/quote] :) fajnie, to juz któryś piesek tak wypatrzony no zobaczymy co dalej :D
  19. to może być jedyna szansa! tylko faktycznie parę dni musiał by Pysiek przeczekać w Poznaniu... Frogg, dzięki za odzew!
  20. tak czytam czytam... :-o gdzie go wypatrzyła? :) jej, trzymam kciuki, Rafiku...:roll:
  21. ciekawe jak tam noc minęła :roll: no właśnie! zapomniałam, że on ma być agresywny... ciekawe czy to prawda
  22. spokojnej nocy, kochany maluchu! :p zacznij się przyzwyczajać...
×
×
  • Create New...