-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
ja, tzn. moja siostra mogłaby Lolce kupić adresówkę od reki tylko to 25 zł :( ale można napisać co sie chce :eviltong: ale tak tak, to bez sensu ;) no w każdym razie chyba już się spakowałam, nie wiem hmmm pomyślę o tym jutro piosenka dla Loli: [URL]http://www.youtube.com/watch?v=YRi20cWMYOM[/URL] [CENTER][SIZE=1][B]p. Ela:[/B] I can show you the world[/SIZE] [SIZE=1] Shining, shimmering, splendid[/SIZE] [SIZE=1] Tell me, princess, now when did[/SIZE] [SIZE=1] You last let your heart decide?[/SIZE] [SIZE=1] [B]I can open your eyes[/B][/SIZE] [SIZE=1] Take you wonder by wonder[/SIZE] [SIZE=1] Over, sideways and under[/SIZE] [SIZE=1] On a magic carpet ride[/SIZE] [SIZE=1] [B]A whole new world[/B][/SIZE][B] [SIZE=1] A new fantastic point of view[/SIZE] [SIZE=1] No one to tell us no[/SIZE] [SIZE=1] Or where to go[/SIZE] [SIZE=1] Or say we're only dreaming[/SIZE][/B] [SIZE=1] [B]Lola:[/B] A whole new world[/SIZE] [SIZE=1] A dazzling place I never knew[/SIZE] [SIZE=1] But when I'm way up here[/SIZE] [SIZE=1] It's crystal clear[/SIZE] [SIZE=1] That now I'm in a whole new world with you[/SIZE] [SIZE=1] [B]p. Ela:[/B] Now I'm in a whole new world with you[/SIZE] [SIZE=1][B]Lola: [/B][/SIZE][SIZE=1]Unbelievable sights[/SIZE] [SIZE=1] Indescribable feeling[/SIZE] [SIZE=1] Soaring, tumbling, freewheeling[/SIZE] [SIZE=1] Through an endless diamond sky[/SIZE] [SIZE=1][B]Lola: [/B][/SIZE][SIZE=1]A whole new world[/SIZE] [SIZE=1][B]p. Ela: [/B][/SIZE][SIZE=1]Don't you dare close your eyes[/SIZE] [SIZE=1][B]Lola: [/B][/SIZE][SIZE=1]A hundred thousand things to see[/SIZE] [SIZE=1][B]p. Ela: [/B][/SIZE][SIZE=1]Hold your breath - it gets better[/SIZE] [SIZE=1] [B]Lola:[/B] I'm like a shooting star[/SIZE] [SIZE=1] I've come so far[/SIZE] [SIZE=1] I can't go back to where I used to be[/SIZE] [SIZE=1] [B]p. Ela: [/B]A whole new world[/SIZE] [SIZE=1][B]Lola: [/B][/SIZE][SIZE=1]Every turn a surprise[/SIZE] [SIZE=1][B]p. Ela: [/B][/SIZE][SIZE=1]With new horizons to pursue[/SIZE] [SIZE=1][B]Lola: [/B][/SIZE][SIZE=1]Every moment red-letter[/SIZE] [SIZE=1] [B]both:[/B] I'll chase them anywhere[/SIZE] [SIZE=1] There's time to spare[/SIZE] [SIZE=1] Let me share this whole new world with you[/SIZE] [SIZE=1] A whole new world[/SIZE] [SIZE=1] That's where we'll be[/SIZE] [SIZE=1] A thrilling chase[/SIZE] [SIZE=1] A wondrous place[/SIZE] [SIZE=1] For you and me[/SIZE] [/CENTER] -
Rafi starszy mix onka i wilczarza. JUŻ JEST ZA TM... [*]
mru replied to pumcia02's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Rufi :mad: chyba im sie pomylilo coś z jakimś dennym programem na tvnie.... :/ porażka -
niewidomy Zeniu nie doczekał domku. Dzielny psiak za TM....
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dobrze, ze nie widział tego cholernego świata gdzie i tak nikt go nie chciał,.... :(:(:(:(:( -
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Charly']:lol::lol::loveu: RM tutaj link [URL]http://www.allegro.pl/item438450248_identyfikator_dla_psa_kota_kosc_duza.html[/URL] po prawej stronie jest podane ich gadu gadu. Najlepiej gdyby to moglo pójść od razu na adres pani Eli. Mnie najbardziej podoba się dla Lolci rozowa kosc i napis we wzorze a). Tzn. po jednej stronie imię czyli: Lola i numer tel. p.Eli a po drugiej stronie: zwróć mnie, oni mnie kochają":loveu:[/quote] ładne :D tak, słodki tekst! -
mój kot? to on nie leży na łóżku? :eviltong: a to łazęga! a serio to mój kot też jak jeździliśmy z nim na wieś chodził za nami do lasu :D więc wiem wiem :cool3:
-
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
zapytam siostrę czy pasuje jej jutro o 20 :) i zaraz napisze u nas taka wygrawerowana adresówka kosztuje 25 zł taka jak na focie z drugiej strony są dwa numery telefonów nie ważne ile liter - grawerka jest jakby "darmo" drogo... ale od ręki. w minutę :eviltong: pomyślcie mało mnie teraz na dogo, bo sie pakuje i wszystko na ostatnią chwile;) -
Rafi starszy mix onka i wilczarza. JUŻ JEST ZA TM... [*]
mru replied to pumcia02's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
no co Wy... :-? :watpliwy: -
[quote name='basia0607']chciałysmy im uciec ale się nie udało. [/quote] ahahaha :eviltong: Czarek, pilnuj się :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [SIZE=1]zazdroszczę możliwości zbierania grzybów[/SIZE]
-
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
jade jutro po pracy, tzn. lecę czyli do 15:30 można mnie jeszcze złapać ;) potem będę na dogo zaglądała w miarę możliwości :roll: tak, Lola jedzie w niedziele! :multi: -
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
słuchajta! :eviltong: właśnie rozmawiałam z panią Elą powiedziała, że październik to za późno (a mnie serce zamarło) ona od października idzie do pracy już a chce wcześniej Lolkę do siebie przyzwyczaić i do psów a więc nadłożą drogi wracając z urlopu podjadą do san POD Warszawę ja wyślę siostrę z SP i Lolą gdzieś do jakiejś karczmy przy trakcie :eviltong: i zostanie Lolka osobiście przekazana! co wy na to? (odpisała mi też Angie! jest w US :eviltong: do listopada...:-()\\ lecę się pakować... -
niewidomy Zeniu nie doczekał domku. Dzielny psiak za TM....
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
gdzie te staruszki? ;) -
[URL]http://dogomania.pl/forum/showpost.php?p=10884664&postcount=1028[/URL] <--- no nie ja tu tak napisane jest ale ja się nie znam tak tylko wyłapałam z wątku jest napisane, że [B][U]prawdopodobnie[/U] do organizacji Animal shelter [/B]a ktoś coś wie o tej org? ktoś wie, do której miał jechać Pyś?
-
[quote name='Charly']Mru Kikou wyróżniła allegro już. to znaczy nie ma go jeszcze, ale ona juz przelala na konto allegro:)[/quote] o jaaa :splat: no przecież! nawet jej wczoraj dziękowałyśmy... kur... już mi się w głowie miesza:stupid: [SIZE=1](:loveu: Czarecki mi tak zawrócił! :loveu:)[/SIZE]
-
to? [URL]http://dogomania.pl/forum/showpost.php?p=10884706&postcount=1030[/URL] [url]http://dogomania.pl/forum/showpost.php?p=10884664&postcount=1028[/url]
-
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
RM, o której chcecie przekazać Lolę w sobotę 20.09? :) o której możecie? jaka pora wchodzi w grę? -
:loveu::loveu::loveu: zakochana zakochana! :D:D:D w tych stópkach jego najbardziej! nie martw się, Weroniu może godzina zła... najważniejsze, że Czarek będzie miał allegro (Charly, podaj mi swoje jakieś nie wiem konto czy coś żebym mogła na wyróżnienie kasę wysłać!) Charly spreparuje :D i domek szybko do nas zapuka pu puk dajcie tego przystojnego czarnego!
-
Rafi starszy mix onka i wilczarza. JUŻ JEST ZA TM... [*]
mru replied to pumcia02's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
trzymam za to kciuki ! :multi: -
jej, zakochuję się w Czarku :iloveyou:
-
dziewczyny, super :D brazowa, a skąd ona wiedziała? :D kochana...
-
<odsapuje> dzięki, Tundra!
-
nc nie można ktoś musi po prostu porozmawiać z panią kierowniczką nie wiem "ile mamy czasu" ale najlpeije szybko może Tundra by mogła? brazowej nie ma hmm... Tundra, może poproś p. Izę żeby zadzwoniła proszę...
-
kto wie, zna nazwę, zna panią Izę? Tundra, możesz zadzwonić? albo do p. Izy żeby zadzwoniła... smsa mogła nie odebrać!
-
Rafi starszy mix onka i wilczarza. JUŻ JEST ZA TM... [*]
mru replied to pumcia02's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ojej, kupić muszę!