-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
no właśnie! ciotki śpią! :eviltong: hostuje = no że aplołdujesz i masz link ;) (i wstawiasz na dogo:evil_lol:) -
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
możesz zawsze sobie skopiować linka i wstawić na stare miejsce żeby było, że tak było ;) hehe [SIZE=1](btw - ja to rozmazuje w photobuckecie - obczaj sobie, to takie coś do hostowania normalnie)[/SIZE] -
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
zaraz odetkam :eviltong: w domu juz jestem! :(:(:(:(:(:(:( ale też - :D bo gacek na mnie czekał (nie na lotnisku, ale za to jak się cieszył...) edit: moge zamazać p Elę tylko muszę fotę z nią ściągnąć, a Ty musisz fotę z nią wywalić ;) i ja zapodam wtedy [B]edit[/B]: to ja zapodaję! [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Lol/lola11zk7-1.jpg[/IMG] -
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
to chyba najlepsze :loveu: Lola ufnie wtulona no i z nowymi kolegami ;) :multi: -
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
fajny kurczak :loveu: aaaaa, Lolka na kanapach i w atłasach ;) jaka spokojna i kochana :D -
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
aaaaa :placz::placz::placz: wracam, wchodzę na dogo a tu co? boże ten list sobie wydrukuję i powieszę w ramce na ścianie... :placz: pani Ela to boska musi być, mądra kobieta! patrzcie no, ma psy, ale jeszcze wzięła jednego, bo czegoś brakowało :D i tym czymś była nasza Lolka wciśnięta w kąt elbląskiego schronu, gdzieś na drugim końcu Polski zabrana przez RM :) i znaleziona na allegro nie mogę, to cudowne... żałuję, że nie poznałam pani Eli :) fajnie, że się układa Lolce z psami innymi ;) u mnie to było ciężko ale moje psy to już same są trudne ;) hehe... ojej, no nie mogę :D raz jeszcze przeczytam... aaa super, że pani Ela już napisała :):):):) Lolka, nie mogłam się z Tobą pożegnać, ale to, że jesteś już w domku własnym - to jest najważniejsze! z tym braniem pod pachy i głaskaniem po pupie to fakt tzn. z tego, co ja pamiętam to Lolka faktycznie nie lubiła jak się ją dotykało gdzieniegdzie ona jest jednym z tych psów, co właśnie mają jakąś blokadę... :( musiała dostać... nie raz... to jest ten typ dla mnie psa co np. można spotkać u mnie na wsi strasznie to przykre :( biedna Lolka... ale to może minąć :) widząc podejście pani Eli :D -
Warszawa: Niewidomy Potek i jego rodzinka szukają 2-3 pokojowego mieszkania
mru replied to Charly's topic in Już w nowym domu
podniose malucha :) -
ojej, slodkosci... :loveu: komu aktywnego psiaka? :p rozbawi, poprawi kondycje i bedzie wierny!
-
Hassan ostatnia ofiara Schroniska dla zwierząt w Żyrardowie??
mru replied to Hanah's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
i tak sie dzieje w tylu miejscach :( i nie mozna tego ogarnac ale trzeba o tym myslec nie mozna odpychac tej mysli... boze, czemu stworzyles ludzi takimi bestami masz z tego jakas zabawe czy co...? wyslalam, wyslalam tez rodzinie zeby oni tez wyslali... czy wysylac tez w formie listow? teraz nie mam mozliwosci, ale w pon bede miala... -
trzymam kciuki, Charly...
-
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
kurcze, tyle Lolka czekala, ze az nie wierze :eviltong: -
... no nie. :shake:
-
:multi: Pysiu, udalo sie!
-
aaa co ja tu czytam! :crazyeye: nie sadzilam... niesamowite! Czaruniu! (jejku jaki on przystojny...) jednak wciaz zycze Ci zebys budy uzywal jak najmniej i jak najszybciej znalazl domek!:eviltong:
-
niewidomy Zeniu nie doczekał domku. Dzielny psiak za TM....
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
nie dajesz mi spokoju, puchaty biedaku -
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Charly'] Mru, RM p. Ela pytala tez ile ona wytrzyma bez spacerku?[/quote] no u nas trzyma (teraz to nie wiem jak bylo, ale Ty Charly pewnie od Kasi wiesz?:)) a chodzimy z psami min. 4 razy dziennie rano, wczesnym popoludniem (to raczej siostra, bo ja wracam o 16) popoludniem (przed jedzeniem) i pozniejszym wieczorem ;) okolo 23 to bardziej RM wie lepiej... -
ja na pewno cos dorzuce jak tylko dostane wyplate :P (koniec tego/poczatek przyszlego tygodnia)
-
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
ale super ale super, ze Lola w domku i nie ma zlych sygnalow ze Lola juz sie do p Eli przyzwyczaila :loveu: ze pani Eli nie ruszaja siki i kupy :eviltong::eviltong::eviltong: jej jej tylko jeszcze niech owczarkow nie atakuje i bedzie idealnie no, ale to potrzeba czasu :D wazne, ze one ja olewaja ;) kochana Lola, wyglada na to, ze znalazla swoje miejsce... -
ja tak tylko przelotem ciesze sie, ze wszystko idzie dobrze :) a jak z kasa? wiem, ze moja rodzina wplacila 100 zl :) czy sie przydadza?