Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. u mnie tak samo: [QUOTE]Na spacerze jak idą koło siebie Wiedź go ignoruje póty, póki jej się nie zacznie plątac pod łapami. [/QUOTE] i to samo [B]było[/B]: ;) [QUOTE]mam dwa kotłujące się po podłodze łaciaki, obydwa mokrzusienieńkie od śliny drugiego, podkłapujące się, włażące na siebie, wspinające, z ozorami na wierzchu i ciężko dyszące.[/QUOTE]
  2. jak najbardziej się nadajesz tylko się tak nie martw teraz :) czekamy na dokładniejszy opis sytuacji, ale jak moje chłopaki do nas przyjechały (a tego samego dnia przyjechały) to od razu... była wojna... oczywiście jest nerwowo. dla nas jako dla laików było tragicznie na początku :eviltong: ale potem... powoli... no zobaczymy moim zdaniem kennel to na razie dobre wyjście
  3. a, bo miałam pisać ;) to też poczekam
  4. ale przecież nie można było przewidzieć, że będzie tak źle... pisałaś do ludzi z mapy dogo z mazowieckiego dta? :)
  5. ojej :loveu: jak ona patrzy :p
  6. Ra duniu czyli co? pies zostać na pewno nie może? bardzo jest źle? wiesz, moje chłopaki tez się tłukły... tylko to trzeba dużo pracy... :( u mnie wiele się zmieniło chociaż idealnie nie jest wzięła bym go nawet tylko... u mnie będzie to samo :placz: o ile Gacek by go polubił to Dym... a do tego jestem chora ale się nie przejmuj Ra duniu, coś się wymyśli nie bój się o niego... a ta sunia duża? czyli szukamy DT raczej niż porad behawiorysty?
  7. uciekła z nim za granicę! :crazyeye:
  8. tak, my też nie mogliśmy np. zoperować królika naszego, bo już miał 8 lat :crazyeye: a miał nowotwór... na szczęście chyba nie cierpiał... (tak wet stwierdził, królik do końca zachowywał się dość normalnie, nie był ospały itd.), umarł spokojnie przy nas parę tygodni temu...
  9. haha no i ja się przyłączam do tej miłości do staruszków :loveu: mnie np. mnie wzruszają szczeniaki za to staruszki... :loveu: od razu... poza tym staruszki są takie mądre i kochane i właśnie... odżywają :D nasz Dym tak samo :cool3: cwaniak z niego taki, że ho ho... w ogóle trudno go rozpatrywać w kategoriach staruszkowych :D:D:D
  10. no właśnie :eviltong: gdzie oni są? i gdzie jakieś nowe foty Czarka? :D :loveu::loveu::loveu:
  11. kinia, Ty masz fajnego psiaka w awatarku :loveu: Falbi hop!
  12. no wszystko zależy od jej kondycji... ale faktycznie co wiek to wiek... a taki wiek to ryzyko :shake: ale czekajmy cieszę się, że coś się ruszyło JUŻ u małej :loveu: Renatko... :loveu: (nawet jeśli nie wypali) to by dla niej było dużo, bo zawsze to otworzyła by się na człowieka... zobaczymy :) hihi znów [I]całe dogo[/I] zakochane :loveu:
  13. hmmm ciekawe co można z tym zrobić? z tą wydzieliną... :hmmmm: super, ze beda foty! :D czekamy! :multi:
  14. [quote name='Isadora7']Mru jest spoko, ja tradycyjnie podbijam watek. Takie tematy nie mogą uciekac.[/quote] takie rzeczy nie powinny się zdarzać... :shake: [SIZE=1]a Ty wpadasz na moją dzielnię dziś? ;)[/SIZE]
  15. a ja bym prosiła w miarę możliwości o jakiś filmik o Barbi :D bo to zupełnie co innego zobaczyć psa nie na focie :) oczywiście jeśli Barbi mało podchodzi jak człowiek jest blisko, to może nie ma sensu... ale zawsze ;) myślę, że to super sprawa taki filmik nawet króciótki
  16. :) gackowe smutki [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC13088.jpg[/IMG] nowe miejsce Gacka ([I]kłóciliśmy[/I] się o łóżko, kiedy w końcu doszło do niezdrowych przepychanek ;) postanowiłam coś z tym zrobić. Udostępniłam Gackowi fotel, który stoi u mnie w pokoju, ale w sumie nikt go nie używa. Wynik - Gacek woli leżeć tam, bo ciaśniej, ja nie martwię się, że nie zmieszczę się do własnego łóżka a do tego na fotelu MUSI być porządek - bo inaczej cały nieporządek zostałby zjedzony:evil_lol:) [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC13252.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC13258.jpg[/IMG] no i kolejna historia jak tylko wróciłam cała stęskniona z urlopu Gacek przywitał mnie... zapachem zdechłego kreta :-o od razu po spacerku Gacek poszedł do wanny :evil_lol: potem wyglądał tak: [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC13310.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC13313.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC13314.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC13316.jpg[/IMG] zmokły kurczak :eviltong:
  17. a oto jak mru zdradzał Gacka przez ostatni tydzień :evil_lol: [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/dym%20sam/roux/DSC00982-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/dym%20sam/roux/DSC00981-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/dym%20sam/roux/DSC00983-1.jpg[/IMG] to Roux, ten kot rozumie tylko po francusku :cool3:
  18. pozbierać się jest trudno.. smutna ta historia Beksy :( nasz znaleziony na ulicy Atos był u nas kilkanaście lat a pod koniec życia chorował na niewydolność nerek strasznie piszczał nocami, mieliśmy przy nim dyżury a czasem tak odżywał, że będąc z nim na spacerze płakałam ze szczęścia. ale pamiętam, że kiedyś z nim poszłam i zataczał się i przewracał, że musiałam go łapać... Atos nie żyje już półtora roku, a ja nie dawniej jak wczoraj zawołałam Gacka - [I]Atos![/I] (o dziwno przyszedł:cool3:) a potem przez chwilę nie byłam w stanie się poruszyć Mojżesz nie żyje już prawie 5 miesięcy... to dłużej, niż u nas był... nie wiem jak wytrzymaliśmy prawie rok bez psa (po Atosku), ale... no już dłużej się nie dało :eviltong: (o matko, Lump jest b o s k i !:loveu:) a historia z szlafrokiem... :D:D:D
  19. to ja sobie naszą małą podniosę na noc :) kurcze, zrobiłam sobie mini banerek Barbi: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10956020#post10956020"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Barbi/P8300070-2.jpg[/IMG][/URL] ale zapomniałam, że nie można mieć ponad 5 obrazków w podpisie:splat: niestety :( a tak by pasował, no :P
  20. bleh, wiem cos o tym... tez zaocznie sie ucze ;/ zdziwiłam sie, bo moja szkola zaczyna sie za 2 tygodnie :)
  21. mnie też! filmik jest... aah... fajnie, że jest. :) szkoda psiaka... :(
  22. Skrzat to słodkie imię :D ale ja po tych wszystkich opowieściach Aski25 :loveu: przekonuję się do Skrzeka :loveu::loveu:
×
×
  • Create New...