ej, wiecie co ostatnio usłyszałam :eviltong: że moje psy "ładne to nie są, ale kochane"
haha od osoby, która pojęcia nie ma czy są kochane :evil_lol: :diabloti:
no i tak myślałam, że... jak dla mnie to oba są ładne (tak obiektywnie)
i jak to się ma do posiadania psa czy jest on ładny
ja np. lubie takie bidy, cudaczne [I]brzydoty[/I]...
Gacek jest wszystkim tym, czego nie lubię ;) hahahaha :D
bo lubię psy stare
i duże
a Gacek... :cool3: no ten...
niemniej uważam, że Dymek może się ludziom nie podobać
dlaczego... hmmm... nie wiem! ale ludzie zawsze zwracają uwagę na Gacusia
bo on jest taki uroczy i delikatny i taki wiecie... :eviltong: słodki.
podbiega, cieszy się jak szczeniak... itd. ;)
ja bym np. nie zwróciła na niego uwagi na ulicy pewnie :eviltong:
a na Dymka... mało kto patrzy :-o
a przecież ma śliczne futerko lśniące, ładną postawę odkąd nogi mu się wydłużyły ;) po obcięciu no i wspaniała kitę... ;)
mordkę może i ma kaprawą :loveu: i dwa kły z czterech... :evil_lol: ale...
nie uważam, że jest brzydki! :eviltong:
ale to tak generalnie mówię o ludziach na ulicy
(wiele osób w ogóle ucieka widząc psy... haha ostatnio ide z Gackiem, a z naprzeciwka nadchodzi taki wiecie luźny koleś, cały rozbujany madafaka :eviltong: i przechodzi obok nie, Gacek zrobił krok w jego stronę a koleś... odskoczył :crazyeye::evil_lol:)
np. orpha i sbd były Dymkiem oczarowane :eviltong: