Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. :niewiem: nadal samotny?
  2. a na fotach nie widać jaki on jest cudny :) wniebowzięta jestem hmmm co by tu... :confused:
  3. [quote name='Charly'] ach ta piosenka:-( tak jakos teges...kurczaki[/quote] będziesz się mi tu się smuciła to wywalę linka :eviltong:
  4. [CENTER]:loveu::loveu::loveu: [/CENTER] [CENTER][IMG]http://img293.imageshack.us/img293/9923/p1090005vb2xx1.jpg[/IMG] [FONT=Verdana][SIZE=5][SIZE=2]If I Should stay I would only be in your way So I'll go But I know I'll think of you every step of the way :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/SIZE][/SIZE][/FONT] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=xNarn1MY6kY"]YouTube - Whitney Houston - I'll Always Love You[/URL] [/CENTER]
  5. hihi no :eviltong: a tu takie super teksty lecą! jak powiedziałam rodzinie, że Lola wpadła na drzewo się śmiali :D tzn. najpierw się zmartwili... ale w gruncie rzeczy to świetna historia ;) jejku ale jej dobrze warto było czekać... wyobrażam sobie ją jako taką zupełnie otwartą sunię i... :loveu:
  6. hihihi Charly :cool3: a ja myślę, że Czaruś gustuje w zgrabnych zawsze nienagannie umalowanych blondynkach !
  7. oprócz tego, że nie zobaczyłam Bazylego i Stinka to nie zobaczyłam tez elmirki :D następnym razem to nadrobię - mam nadzieję!
  8. śnieżkowe wieści... [QUOTE]Śnieżka ma sie dobrze.[/QUOTE] [QUOTE]Śniezynka jest taka niesamowita i kochana. Chodzi na spacerki, lubi byc głaskana, pirszczoch jednym słowem... [/QUOTE] zdjęć nie ma, bo nowej pani wszystko sie popsuło - komputer, telefon i niestety miała - i nie ma nic. pozostaje nam czekać.
  9. no tyle pięknych zdjęć dorzuconych... hmm :roll:
  10. nikomu nie życzę tak życzliwych sąsiadów :razz: hihi jakby taka JoSi obok nich mieszkała to w ogóle chyba by trupami padli :evil_lol: chciałabym zobaczyć ich miny :evil_lol: [QUOTE]Z tego wniosek: psa można zabić bez kontroli po zabiegach stomatologicznych gdy wymagana jest korekta.[/QUOTE] przerażające...
  11. dziękujemy mosii :D ale tez Mysi! i życzymy najlepszego Robercikowi i marlis! wpadajcie tu do nas :cool3:
  12. no właśnie :) co, zły jest? ;) i faktycznie jest mniejszy niż się wydaje :D
  13. mru

    Zosioblog

    ojej jak pięknie, tajemniczo i rustykalnie ;)
  14. [quote name='mariolka']niech zgadne zakochałas sie, uzaleznilas i niedlugo przyjedziesz do azylu :cool3:[/quote] zgadłaś. na pewno jeszcze do Was wpadniemy :)
  15. strasznie jest przykro patrzeć na Mozarta :(
  16. ej czadowa jest ta sunia :D jak się podejdzie do boksu to skacze, tańczy, piruety robi :loveu: tyyyle radości i nie ma z kim dzielić... :shake: nooo i ten jej szczek :evil_lol: niestety tak się ruszała, że foty nie wyszły :cool3: hihi
  17. hihihi ale by był kocioł :diabloti: ma ona wątek? ogłoszenia? :) allegro? spróbuje jej zrobić jakieś na weekend!
  18. [quote name='mariolka']przydałoby sie wrzucic cos takiego sympatycznego o nim do opisu :) o tym ksieciu i smakolykach :)[/quote] racja! to jest właśnie cały jego urok :D
  19. hehe :eviltong: muszę przyznać, że bardzo ładne!
  20. Ra duniu, cudowny maluch :D wydarł na mnie łaciata mordkę i w ogóle przechadzał się cały szczęśliwy i taki pewny siebie chociaż tam mu się wszystko trzęsie lekko na boki to on zachowuje się jak inne psiaki... zmienię tytuł wątku aż z tego wszystkiego hehe
  21. uuuf ja też mam taką nadzieję :) należy się mu!
  22. mojej siostrez w oko wpadła Bajka :D [CENTER][IMG]http://republika.pl/blog_pu_901628/2151637/tr/bajka.jpg[/IMG] [LEFT]jest jak nasz Dym :diabloti: ujada i nie akceptuje innych zwierzaków jest mała i krępa :eviltong: noooo i tak samo tańczy z radości jak sie podejdzie do niej... :-( [/LEFT] [/CENTER]
  23. mam tylko nadzieję, że żadne z nich nie cierpi chociaż nie wiem czy to nie naiwne
  24. muszę sobie kupić ;/ kolejny raz nie wyrabiam rano no po prostu wstać nie mogłam i oczu otworzyć (może dlatego, że znów mnie odwiedziła policja budząc nas wszystkich około 1...:mad: oni [SIZE=1](stojąc w drzwiach i widząc nas zaspanych w szlafrokach)[/SIZE]: ... (długa cisza) to u państwa jest ta głośna impreza? [SIZE=1]no ja pier...[/SIZE] :angryy:) tak, piżama-party...
×
×
  • Create New...