Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. ahahahaha :eviltong: no wiesz... :evil_lol: A Charly się tak starała! :shake:
  2. damn :P podnoszę malucha z rana!
  3. to super :) to trzeba wybrac dobre foty i jutro druknę w pracy z po pracy zaniosę do weta aaah i ja mogę foty sama wybrać :) chyba, że ktoś się dziś będzie nudził bardzo :eviltong:
  4. zabrany! (ma wątek) hej, czy ktoś może ma jakichś dogoznajomych w Nieporęcie? [CENTER][B][url]http://www.dogomania.pl/forum/f96/nieporet-bialy-psiak-z-ciemnym-lbem-w-typie-akity-glodny-czy-bezdomny-126340/#post11362954[/url] [/B][/CENTER]
  5. byliśmy u weta :) Pan Szorstek bardzo bał się przejścia dla pieszych (ale kto go adoptuje dostanie szkoleniowe porady ofc:cool3:) pan wet go odpchlił :) Sz. dostał też tabletkę na odrobaczenie. pan wpisał mu imię Szorstek :evil_lol: no i w ogóle było wesoło ;) szczepienie za jakiś czas, kiedy już robaków na pewno nie będzie. trzeba tylko Szorstka wyczesać :) bo pan wet powiedział, że wszystko ma w dobrym stanie tylko nie futerko :( a więc co do wieku: Szorstek po zębach ma 2-3 lata :-o ale po postawie (taka wklęsłość lekka na wysokości brzucha) - jakieś 5-7 nawet więc nie wiadomo :eviltong: może ktoś o niego dbał...? :roll: kiedyś... chipa nie ma. [B]wydałam 72 złote.[/B] to strasznie przyjazny pies. nawet mama Doroty to przyznała :D [CENTER][B]nie znacie może nikogo w Nieporęcie?[/B]:roll: [B][URL]http://www.dogomania.pl/forum/f96/nieporet-bialy-psiak-z-ciemnym-lbem-w-typie-akity-glodny-czy-bezdomny-126340/#post11362954[/URL][/B] [/CENTER]
  6. [quote name='Margo05']Może wysłać info o Baracku do White House? Mają przecież wziąć pieska :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] aaaa buahahahahahahaha :evil_lol::evil_lol: dooobre!
  7. przepraszam, że tak dziwnie zapytam... :roll: "znam" Orzeszka już tyle, ale jednak zapytam jaki on jest w stosunku do ludzi? czy jest kontaktowy? :) pytam, bo nasza pani wet zapytała dziś o niego moją siostrę (w lecznicy wisi ciągle jego plakat) mówi, że ma jedną kobietę, której chce go zaproponować... wiecie, nic konkretnego... ale zawsze szansa więc jutro drukuję foty w pracy, a Wy mówcie :eviltong:
  8. ojezusie :multi: jaka szczęśliwa na tym spacerku! :loveu:
  9. ale dlaczego tylko nadzieję? ja jestem pewna, że będzie dom jak się chce czegoś to się ma... tylko trzeba działać! szukać, ogłaszać... :) a Diego jest piękny i łagodny.
  10. oh evita! dzięki :D
  11. bądźcie szczęśliwe... :roll::loveu:
  12. tak super pomysł link do allegro jest w pierwszym poście więc wystarczy tylko kopiować tekst do ogłoszeń :D
  13. [quote name='Charly'] fajnie jest w trakcie wystawiania przypadkowo nacisnac dwa rozne klawisze jednoczesnie i tym samym cos tam rozkazac i fru....wszystko znika i jesteśmy na pierwszej stronie wystawiania allegro:mad::evil_lol: [/quote] jej... często tak robię jak piszę posta... :razz::razz::razz: wkur... jące! [CENTER][B]dzięki Ci, kochana Charly :loveu::loveu::loveu: [/B] [/CENTER]
  14. je cudna jest a ja robię nadzieje :shake: (ta dziewczyna napisała, że najprawdopodobniej jutro będzie rozmawiała z panią)
  15. Czarek jest taaaaki przystojny :)
  16. no u nas na początku jadł kleik potem z karma rozmoczoną teraz nadal rozmoczona karmę je
  17. no ja bym sie nie zastanawiała :) ale sama wieści nie mam żadnych :shake: przykro mi ale zapytałam tej dziewczyny jak sprawa stoi (może nie miała jeszcze okazji pokazać Sarenki :roll:)
  18. wiem, ale jechać po 17 do Was od nas to koszmar :( (szczególnie, że sama mam "weta" na 19 więc na kastracje to jeszcze, ale tak to pójdziemy tam :) foty zrobimy :D
  19. [quote name='gagata']Diega życie bezjajeczne Płynąć będzie bardzo grzecznie... Pa,pa,suczki, koleżanki. Pa,pa, randki, psie ganianki, Już nie będzie małych Diegów... Ale wygra, bez przedbiegów, Diego bieg po ciepły kącik, po człowieka - nic nie zmąci jego szczęścia i radości. Jajka? Zostały dla gości, Dla Mru,Ziutki i vet-Dudka... Każda z nich mu los ten utka...[/quote] :evil_lol:haha wyobraziłam sobie ulice Błonia pełne małych Diegów... sweet... :errrr: enia, on jest odrobaczony w sumie Diego jest troszkę niejadkiem, tzn. nie zjada wszystkiego, co się mu daje. Chociaż jeść lubi. dostał antybiotyk na 3 dni.
  20. ale *jeśli* by miała chwilę na podesłanie... :roll: wiecie, nie widzieliśmy Śnieżki tu od 19 października :eviltong:
×
×
  • Create New...