-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
Poldek - przepiękny ok. 3 letni mix sznaucera MA DOM! :)
mru replied to siekowa's topic in Już w nowym domu
o jaaa nie mogę! boski! zazdroszczę izzie :diabloti: -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
w Milionerach to pytają o mojego amigo... ale nikt inny o niego nie pyta... :( [CENTER][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Diego/DSC01230.jpg[/IMG] Es una pena! :shake: [/CENTER] -
i ja o Tobie nie zapominam mam teraz w domu Diego tymczasowo i on jest taki wygłodzony :shake: tak mu serce wolno bije i taki jest jeszcze słaby chociaż zdrowy i tylko wymaga odpoczynku dla Ciebie biedaku było już za późno :(
-
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='gagata']Wstawać ciotki, psy w potrzebie.....[/quote] nie wiem jak Wy, ale ja zawsze jak tylko wstaję to idę na PWP :eviltong: (dzis obudził mnie Diego, a raczej jego klosz... mówiąc - mru, PWP... idź, są nowe posty...) [quote name='Isadora7']To ja już wstaję, ale jade zaraz do ciotki będącej poskramiaczką jamnikó i muszę sama sprawdzić jak jest możliwe utrzymać tyle jamoli w ryzach jak tu na przykład: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/11207293-post606.html[/URL] [/quote] ahahaaha :lying::huh::roflt: -
jak Barrack w chustce? :)
-
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
czy ktoś widział resztę bid? :( Milkę może...? :-( (Diego kochany śpi sobie spokojnie) -
10 letni jamnik szuka domu.Już w swoim domku w Krakowie.!!!!
mru replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
oh boże! Antek cały radosny i z piłeczką :placz::placz::placz: -
Ahmed [mix akity] zaginął i odnalazł się 30 km dalej! już w swoim domu :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
to może ja jej od razu powiem, że będziemy na 19 pewnie bo cholera ja pracuję do 16 musimy pojechać po Akitę potem do Was... :shake: -
Sarenka piękna, młoda sunia w typie basenji - Miss Dogo MA wspaniały DOM!!!
mru replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
nic :roll: eeeh... -
Ahmed [mix akity] zaginął i odnalazł się 30 km dalej! już w swoim domu :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
ahahaha :D a wpadniesz? no właśnie pani Ania na 18:30 mówiła ale my pewnie bardziej na 19 będziemy :( korki są niesamowite :shake::shake::shake: -
Ahmed [mix akity] zaginął i odnalazł się 30 km dalej! już w swoim domu :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
no ba :D dziś do pani Ani dzwoniłam - w poniedziałek Akita straci :smhair2:... jaja :diabloti: -
[CENTER][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Szorstek/P1040054.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Szorstek/P1040055.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Szorstek/P1040045.jpg[/IMG] :loveu: aktualizuję 1wszy post i ogłoszenia! [/CENTER]
-
a ja mam dla Was foty Szorstka! Dorota dziś przysłała :) [CENTER][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Szorstek/P1040082z.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Szorstek/P1040070.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Szorstek/P1040062.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Szorstek/P1040058.jpg[/IMG] [/CENTER]
-
[quote name='orpha']dobra , słuchajcie Amon jest w nowym domu od poniedziałku , musiałam sie najpierw sama z ta mysla oswoic zanim mogłam to tu napisac , ma dom z ogrodkiem i za towarzystwo szpica , kindelke i 3 hasioreczki. Umowa oczywiscie spisana , a za jakies dwa tygodnie sie do niego wybierzemy , nie chce za wczesnie ,zeby dac mu czas na oswojenie sie .... kurde ale pusto sie bez niego w domu zrobiło :-( ,ale pocieszam się tym że zrobiłam mu dobrze , tam bedzie w swoim zywiole .....[/quote] ojej, orpha... biedna Ty... :) smutne na pewno, ale za to jakie ma luksusy! :p trzymaj się (a ja gapa nie zauważyłam wcześniej :( )
-
Zapomniany Mistrz z Krzyczek- wreszcie się udało. MISTRZ W DOMU:)))
mru replied to pidzej's topic in Już w nowym domu
to chociaż sie pokażmy -
Ahmed [mix akity] zaginął i odnalazł się 30 km dalej! już w swoim domu :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
umówiliśmy się na kastrację :diabloti: -
starsza BARBI po niesamowitej przemianie - zostaje u JoSi :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
w schronie musiała [I]przeżywać[/I], była zdeterminowana u JoSi - żyje :) nie musi walczyć to tak jest taki piesek to czasem bomba, wszystko w schronie okej (a z B. okej nie było) a potem... wszystko puszcza. właśnie lepsze jedzenie i ciepło to sprawiają. dlatego JoSi mówi, że Barbi słabsza. tak myślę... zabiegi ją na pewno też męczą :roll: -
no... bo tyle osób go kocha :( ale należy mu sie coś więcej - ta jedna osoba :shake: pani wet była sama nim zachwycona że taki cudny i stary biedak w schronisku... a przecież takich bid jest tyle :( i codziennie umierają w klatkach w schroniskach w tylu miejscach w Polsce :(
-
11 letni Puszek oddany po śmierci właścicielki. MA DOM! :)
mru replied to siekowa's topic in Już w nowym domu
Puszek hop! :diabloti: cwaniaku jeden i Azorek też hop! Azorek jest bardzo kochany, trochę wycofany taki... :roll: ale słodki choć taki niepozorny... wejdźcie do niego! -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
Diego bardzo spokojny i kochany :) trochę warczy na Gacka w zabawie, kiedy walczą o zabawki :eviltong: poza tym raczej już mniej, no może czasem jak Gacek się do mnie zbliża, a Diego mnie pilnuje akurat :razz: ale karce i rozumie. obija się kołnierzem o wszystko ze trzy razy przewrócił sąsiadom doniczkę :D no i na nas wpada i mamy siniaki ;) je więcej :) więc może w końcu zaokrągli się... :roll: