Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. o kurde :loveu::multi: to się Kasia ucieszy!
  2. trzeba moda jakiego poprosić, żeby nasze wywalił :)
  3. o jaaa nie mogę! boski! zazdroszczę izzie :diabloti:
  4. w Milionerach to pytają o mojego amigo... ale nikt inny o niego nie pyta... :( [CENTER][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Diego/DSC01230.jpg[/IMG] Es una pena! :shake: [/CENTER]
  5. i ja o Tobie nie zapominam mam teraz w domu Diego tymczasowo i on jest taki wygłodzony :shake: tak mu serce wolno bije i taki jest jeszcze słaby chociaż zdrowy i tylko wymaga odpoczynku dla Ciebie biedaku było już za późno :(
  6. [quote name='oktawia6'] teraz to swojego TZ-a musisz o aparat się uśmiechnąc bo idzie choinka!:eviltong:[/quote] hihihi :diabloti: no nie wiem, wyobrażam sobie jego minę :evil_lol:
  7. [quote name='gagata']Wstawać ciotki, psy w potrzebie.....[/quote] nie wiem jak Wy, ale ja zawsze jak tylko wstaję to idę na PWP :eviltong: (dzis obudził mnie Diego, a raczej jego klosz... mówiąc - mru, PWP... idź, są nowe posty...) [quote name='Isadora7']To ja już wstaję, ale jade zaraz do ciotki będącej poskramiaczką jamnikó i muszę sama sprawdzić jak jest możliwe utrzymać tyle jamoli w ryzach jak tu na przykład: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/11207293-post606.html[/URL] [/quote] ahahaaha :lying::huh::roflt:
  8. jak Barrack w chustce? :)
  9. czy ktoś widział resztę bid? :( Milkę może...? :-( (Diego kochany śpi sobie spokojnie)
  10. oh boże! Antek cały radosny i z piłeczką :placz::placz::placz:
  11. to może ja jej od razu powiem, że będziemy na 19 pewnie bo cholera ja pracuję do 16 musimy pojechać po Akitę potem do Was... :shake:
  12. ahahaha :D a wpadniesz? no właśnie pani Ania na 18:30 mówiła ale my pewnie bardziej na 19 będziemy :( korki są niesamowite :shake::shake::shake:
  13. no ba :D dziś do pani Ani dzwoniłam - w poniedziałek Akita straci :smhair2:... jaja :diabloti:
  14. [CENTER][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Szorstek/P1040054.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Szorstek/P1040055.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Szorstek/P1040045.jpg[/IMG] :loveu: aktualizuję 1wszy post i ogłoszenia! [/CENTER]
  15. a ja mam dla Was foty Szorstka! Dorota dziś przysłała :) [CENTER][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Szorstek/P1040082z.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Szorstek/P1040070.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Szorstek/P1040062.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Szorstek/P1040058.jpg[/IMG] [/CENTER]
  16. [quote name='orpha']dobra , słuchajcie Amon jest w nowym domu od poniedziałku , musiałam sie najpierw sama z ta mysla oswoic zanim mogłam to tu napisac , ma dom z ogrodkiem i za towarzystwo szpica , kindelke i 3 hasioreczki. Umowa oczywiscie spisana , a za jakies dwa tygodnie sie do niego wybierzemy , nie chce za wczesnie ,zeby dac mu czas na oswojenie sie .... kurde ale pusto sie bez niego w domu zrobiło :-( ,ale pocieszam się tym że zrobiłam mu dobrze , tam bedzie w swoim zywiole .....[/quote] ojej, orpha... biedna Ty... :) smutne na pewno, ale za to jakie ma luksusy! :p trzymaj się (a ja gapa nie zauważyłam wcześniej :( )
  17. umówiliśmy się na kastrację :diabloti:
  18. w schronie musiała [I]przeżywać[/I], była zdeterminowana u JoSi - żyje :) nie musi walczyć to tak jest taki piesek to czasem bomba, wszystko w schronie okej (a z B. okej nie było) a potem... wszystko puszcza. właśnie lepsze jedzenie i ciepło to sprawiają. dlatego JoSi mówi, że Barbi słabsza. tak myślę... zabiegi ją na pewno też męczą :roll:
  19. no... bo tyle osób go kocha :( ale należy mu sie coś więcej - ta jedna osoba :shake: pani wet była sama nim zachwycona że taki cudny i stary biedak w schronisku... a przecież takich bid jest tyle :( i codziennie umierają w klatkach w schroniskach w tylu miejscach w Polsce :(
  20. :megagrin: myślicie, że aż taka zła jestem?
  21. i ja tez nie dojechałam, bo mi sie Diego na głowę zwalił :eviltong: (aaa miało byc tak pięęęęęęę-knie...) Puszek w tle ze mną! (chociaż mnie nie widać hahaha)
  22. Puszek hop! :diabloti: cwaniaku jeden i Azorek też hop! Azorek jest bardzo kochany, trochę wycofany taki... :roll: ale słodki choć taki niepozorny... wejdźcie do niego!
  23. Diego bardzo spokojny i kochany :) trochę warczy na Gacka w zabawie, kiedy walczą o zabawki :eviltong: poza tym raczej już mniej, no może czasem jak Gacek się do mnie zbliża, a Diego mnie pilnuje akurat :razz: ale karce i rozumie. obija się kołnierzem o wszystko ze trzy razy przewrócił sąsiadom doniczkę :D no i na nas wpada i mamy siniaki ;) je więcej :) więc może w końcu zaokrągli się... :roll:
×
×
  • Create New...