Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. :) będziemy dalej szukać czegoś na dłużej... mała jest, słodka to coś się przecież musi znaleźć... :roll:
  2. 32? bez przesady ;) ale Diego ładnie chodzi na smyczy tzn. czasem się trochę kręci w kółko :P ale generalnie to idzie przy nodze i nie ciągnie
  3. o super, bo strasznie mi sie doopy ruszać nie chce :D:multi:;)
  4. przepraszam :oops: Dymeczek chyba lepiej, trochę słaby się zrobił przez to wszystko ale leki jeszcze przyjmuje - migdałki ma wielkie jak orzechy nerkowce! a powinien mieć malutkie jak pestki dyni...
  5. dobrze, że chociaż ta noc :roll: mała, zgubiłaś się? a może jednak domek jakiś Cie na cito zechce... :roll: (napisałam do Kory)
  6. ja ~też sobie oszczędzę komentarzy :cool3: wrzuciłam mała sobie w profil na n-k
  7. [quote name='Charly']mru jak Ty sobie radzisz w malym mieszkaniu w bloku z rodzicami i tą trójką? Jak tam Diego się sprawuje?[/quote] no różnie... :) muszę wcześniej wstawać ;) Diego jest prze kochany, jeszcze trochę się męczy na dłuższym spacerze... kupiłam mu węzełek szmaciany do zabawy ;) i skacze z nim po mieszkaniu waląc we wszystko kloszem :diabloti: za piłeczką tez biega :D tylko metraż dla niego nie ten :razz: czasem mają z Gackiem wymianę zdań ostrzejszą :eviltong: ale bez większych problemów generalnie...
  8. napiszę do Kory :) a sklep w Wawrze? czy gdzie? :)
  9. śliczny :( eeeh :shake: betinko, może wrzuć ze dwie foty w swój post na pierwszej stronie? :)
  10. obczaj tu [url=http://www.artmagic.pl/index.php?k7,identyfikatory-dla-psa]ArtMagic.pl :: IDENTYFIKATORY DLA PSA[/url]
  11. jezu, a ja właśnie na innym wątku szukam tymczasu dla innego psiaka :/ daaaaamn! i co tu teraz robić????? [B][URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/szczeniak-wyrzucony-z-samochodu-ma-tylko-czas-do-dzisiaj-wieczor-blagamy-126564/index3.html[/URL] Kora wie o maluchu? [/B]
  12. ktoś już pisał do ludzi, o których mówiła pixie? piszę...! edit: już. co z tytułem? czy zmieniamy na taki, o jakm mówiła pixie? [QUOTE]Irkowa zmien tytul na [B]WARSZAWA !!!! TYMCZAS ALBO SCHRON DZIS!!! DLA SZCZENIAKA![/B][/QUOTE] widzę, że Isadorka wrzuciła foty (fotę?) [B]może ją na pierwszą stronę dac? [/B]
  13. nie wiem jak były mocowane te adresówki, ale nasze są na metalowych kółeczkach i jak mówiłam - trzymają się ;) mokną, Diego swoją szturcha kloszem, bawi się w niej, szaleje :) no, ale wiem, że Kasia zgubiła te części jak robiła adresówki dla Was :roll: najlepsze są takie grawerowane czy z netu zamawiane (artmagic - taka firma zdaje się robi fajne), ale na tymczas to pomyślałyśmy, że ręczne będą orajt :eviltong: bo wiem po sobie jak to jest z zebraniem się i zamówieniem :razz:
  14. wyślij mi na PW foty psiaków i napisz cz duże są :D
  15. zaktualizowałam pierwszy post :)
  16. [quote name='SZPiLKA23']A miało byc tak pieknie :([/quote] ale nie było :) więc nie smućmy się...
  17. [quote name='Maupa4']Przenosic do "adopcji" ?[/quote] myślę, że spokojnie możesz :)
  18. jestem! stawiam się... no i Śnieżka szuka domu :D
  19. *jeszcze* nie :diabloti: z naciskiem na *jeszcze*... :megagrin::lol!::vamp::pissed:
  20. dobrze, że Barrack odnaleziony :) Kasia mówi, że zrobi drugą adresówkę (Diego ma swoją taką samą od ponad tygodnia i jest okej - cała i zdrowa! Szorstek ma swoją i też jest cała!)
×
×
  • Create New...