-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
Orpha! Kasia naszemu tymczasowi zrobiła coś takiego! też chcesz? :) bo Ola rzuciła pomysł, że by się Wam przydało! [CENTER][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/szukajacy-domu-diego-inne-bidy-z-blonia-123531/"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/DonDiego/u%20mnie/SDC15936.jpg[/IMG][/URL] wątek po kliknięciu w fotę [/CENTER]
-
jeśli tak to w Warszawie :) napisałam do tej dziewczyny i czekam na odpowiedź (tzn. ona do mnie pierwsza napisała, zaraz po telefonie!)
-
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
nie, to tylko mój szorstki Gacek :roll: Szorstek na ulicy... :( jeszcze. Diego na razie je sobie kleik z rozmoczona karmą ale ma apetyt :) byliśmy po wyniki - Diego w chustce więc wyniki są dobre wpięłam w książeczkę widać zagłodzenie oczywiście, ale poza tym okej a chusteczkę faktycznie trzeba Seniorowi zrobić! :roll: czyli miśka i orpha :) super, musimy kupić jakiś materiał lub farbki do tkanin. aha, a napis jest w ogóle wyhaftowany! :D :loveu: -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
[LEFT]jest ;) [CENTER][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/DonDiego/u%20mnie/SDC15936.jpg[/IMG] zwłoki! [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/DonDiego/u%20mnie/SDC15937.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/DonDiego/u%20mnie/SDC15940.jpg[/IMG] :evil_lol: [/CENTER] [/LEFT] -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
[CENTER][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/DonDiego/u%20mnie/SDC15922.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/DonDiego/u%20mnie/SDC15923.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/DonDiego/u%20mnie/SDC15927.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/DonDiego/u%20mnie/SDC15928.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/DonDiego/u%20mnie/SDC15929.jpg[/IMG] :) [/CENTER] -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
[CENTER][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/DonDiego/u%20mnie/SDC15846.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/DonDiego/u%20mnie/SDC15851.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/DonDiego/u%20mnie/SDC15859.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/DonDiego/u%20mnie/SDC15860.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/DonDiego/u%20mnie/SDC15919.jpg[/IMG] [/CENTER] -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
[CENTER][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/DonDiego/u%20mnie/SDC15832.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/DonDiego/u%20mnie/SDC15834.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/DonDiego/u%20mnie/SDC15835.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/DonDiego/u%20mnie/SDC15837.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/DonDiego/u%20mnie/SDC15839.jpg[/IMG] [/CENTER] -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
Kasia szyje :D żeby na już było hihih nieźle jej idzie! a ja tymczasem zapodam parę fot... [CENTER][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/DonDiego/u%20mnie/SDC15814.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/DonDiego/u%20mnie/SDC15825.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/DonDiego/u%20mnie/SDC15827.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/DonDiego/u%20mnie/SDC15829.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/DonDiego/u%20mnie/SDC15830.jpg[/IMG] [/CENTER] -
to więcej miodu potem zapodam :D bo mam! tylko teraz sprzątam! eh i jeśli zobaczycie Szorstka to mówcie - to bardzo cenne informacje będą dla nas teraz :)
-
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
oh poszukaj :D tylko nie wiem, czy u Renaty na DT Dieguś będzie takie coś nosił - czy będzie sens. ale to zawsze dobrze mieć w domu i ja na pewno kupię no i może Szorstkowi.... ja na pewno wezmę :roll: -
tylko będziecie mi musieli bardzo pomagać go ogłszać, żeby szybko znalazł domek :)
-
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
no ja właśnie nie wiem, może na zamówienie... edit: właśnie siostra przeczytała, co napisałaś i mówi, że ona może zrobić jakie coś :) -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='mru'] ludzie na niego patrzą na ulicy... [/quote] oczywiście patrzą na niego z zachwytem! cmokają na niego i mówią, że śliczny a on idąc ze mną wygląda na mojego psa a jakby miał chusteczkę, że szuka domu to by było jasne ;) -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
byliśmy na pobraniu krwi :) zapłaciliśmy taniej, bo po kosztach laboratoryjnych tylko Diego był dzielny. ludzie na niego patrzą na ulicy... szkoda, że nie mamy takiej chusteczki z napisem "szukam domu" żeby mu założyć... możemy zrobić własną, tylko to potrwa. -
słuchajcie :D miałam telefon od jednej dziewczyny którą, jeśli mnie czyta, proszę o ujawnienie się! i której zapomniałam zapytać o imię... :roll::oops: w każdym razie jest ona chętna dać DT Szorstkowi! :multi: ma dwie sunie w domu wysterylizowane ale w ogródku ma budę ocieplaną :D zaraz się tym zajmę :)! :multi:
-
myślę, że siekowa nie odniosła się do Twojej wypowiedzi :)
-
:) niech jadą, oby bezpiecznie!
-
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
[CENTER] chłopaki śpią już [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/DonDiego/DSC01223.jpg[/IMG] mru budzi Diego [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/DonDiego/DSC01225.jpg[/IMG] a to adresówka Diego ;) zdjęcie marne :eviltong: am so sorry [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/DonDiego/DSC01227.jpg[/IMG] a to już dziś [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/DonDiego/DSC01229.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/DonDiego/DSC01230.jpg[/IMG] [/CENTER] -
10 letni jamnik szuka domu.Już w swoim domku w Krakowie.!!!!
mru replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
i ja! i ja! -
Zapomniany Mistrz z Krzyczek- wreszcie się udało. MISTRZ W DOMU:)))
mru replied to pidzej's topic in Już w nowym domu
obie wersje ładne :) Mistrz bardziej mi się kojarzy z tym od Małgorzaty. -
właśnie, nie piszcie niemiłych rzeczy, bo nikogo to nie oburzy ani nikogo nie obejdzie i tak Wasza mądrość teraz... super, że myślicie tak a tak, ale to nie ma znaczenia. Tu Maskiu nie żyje i już. I to jest jego miejsce, a nie na jakieś z dupy uwagi. widział go kiedyś ktoś z Was? nie. no właśnie... trzeba było pojechać, zabrać go na spacer, pogadać z wetem i wtedy oceniać. albo zaprowadzić na uśpienie. chyba, że źle Wasze wypowiedzi zrozumiałam, bo teraz tak myślę, że mogłam...
-
o której będą na miejscu? :)
-
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
No mnie dziś pan Diego de la Velga już od rana nosem trącał ;) a potem jak się bardziej poruszyłam to już obaj z Gackiem skakali mi po głowie i mówili - choooodź mru! choooodź z nami! no i poszliśmy :)