-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
[CENTER][LEFT]ale jak powiedziałam, że zaraz jego pan się odnajdzie to nie byli przekonani :evil_lol: Aaa! zapraszam na kolejny bazarek częściowo przeznaczony na Diego :multi: (dzięki madcat! :loveu:) [/LEFT] [B] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/miszmasz-na-oskalpowana-kleo-skarbonka-falliczna-inne-cuda-do-5-12-a-125946/#post11333520[/url][/B] :cool3::cool3: mmm... [/CENTER] -
terierkowaty JORDAN bez łapki. Przemiły kumpel szuka domu! W-wa
mru replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
on luuubi :D chodzić lubi! i biegać! -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
wyobraźcie sobie - idę sobie na spacer z Diegiem i Gacentym a tu ma mojej klatce schodowej - psiak w typie pinczerka tak patrzę... hmmm... jakaś idea w głowie mi zaświtała piesek znajomy, ale nie "nasz" - na pewno, u nas na klatce praktycznie tylko my mamy psy ;) charakterystycznie nóżka tylna wygięta... myślę... no znam go, na pewno przypomniałam sobie, że widuję go w Alei Kasztanowej dzwonie do siostry - idź na klatkę tam jest piesek, ten z nóżką... ;) adresówkę miał :) Aston jeden pan się bardzo ucieszył, że ktoś zadzwonił i za 5 minut już Aston był w objęciach pana ;) i pani, która aż płakała Aston sobie pogonił kota za daleko. takie niby nic, kawałek adresówki... a jakie cuda czyni... moi rodzice mieli dziwne miny jak zobaczyli u siebie w domu czwartego psa... :-o -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
sunia nie jest w ciąży :D jednak a Diego śpi ;) powoli uczy się swojego imienia! a na spacerze dziś bronił stada ;) czyli nas zrobiłyśmy mu adresówkę hand-made :) w ogóle jest słodki, robić mu jutro badanie krwi? jak myślicie? w niedzielę kąpiemy. -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
Diego chrapie jak dziadu :evil_lol: i wzdycha jak dziadu też :D -
n on tak z ludźmi stoi... :shake: to tu to tam tylko patrzy czy ktoś na niego uwagę zwróci
-
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
to swoją drogą wiem :eviltong: chodziła do tej szkoły, do której Diego się przybłąkał ;) ALE my mieszkamy na Ursynowie ;) i tam mamy weta :) -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
[CENTER][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/DonDiego/SDC15882.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/DonDiego/SDC15889.jpg[/IMG] tam moje chłopaki w tle - "jagdterier" Gacek i Dymeczek szna... szna... aaaa terier tybetański mix! :-o:cool3: zobaczcie no jaki on piękny... [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/DonDiego/SDC15900.jpg[/IMG] [/CENTER] -
boże, Maksiu... takie kiepskie miałeś życie... na koniec Cię ktoś przynajmniej pogłaskał i się Tobą zainteresował... no i tu miałeś swoje miejsce. śliczny byleś.
-
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
moja siostra była z Diegiem u weta :) został odrobaczony, bo ostatnio jak próbowaliśmy to wyrzygał hihihi :evil_lol: (a tak btw wczoraj w aucie już lepiej - tylko raz mu się zdarzyło haha ;)) Diego jest zdrowy :) narkoza we wtorek może być - oczywiście im bardziej odżyje tym lepiej ale no... dopiero PO kastracji może jechać na DT. Aha - nasz pan wet zna panią z dudek ;) hihi :cool3: foty! [CENTER][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/DonDiego/SDC15902.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/DonDiego/SDC15870.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/DonDiego/SDC15872.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/DonDiego/SDC15874.jpg[/IMG] [LEFT][SIZE=1]Mój Maksik z podpisu za TM :placz:[/SIZE] [/LEFT] [/CENTER] -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
założyłam wątek Panu Szorstkowi: [CENTER][SIZE=3][B][URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/pan-szorstek-samotny-na-ulicy-w-oczekiwaniu-na-smierc-szukamy-dt-125895/#post11329328[/URL][/B][/SIZE] :p hihi i zmieniłam tytuł tego wątku, bo mi zamiast Szorstek wyszło Szort - stek :eviltong: [/CENTER] -
[CENTER][B] a więc Szorst jak się okazuje chciał się tylko przejść... [/B]na szczęście :) sprawna akcja przeprowadzona przez jego panią przyniosła sukces - pani wyparzyła go z autobusu :eviltong::cool1:[B] i tak [SIZE=4]Szorst wrócił do domu :)[/SIZE] *** KOCHANI właśnie dzwoniła do mnie Dorota zapłakana [SIZE=4][COLOR=Red]SZORSTKA ktoś wypuścił z ogródka![/COLOR][/SIZE] Dorota jeździ na rowerze i szuka - jest w Skaryszaku Szorst ma adresówkę! [SIZE=4]TU ZAGINĄŁ [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/sz-1.jpg[/IMG] [/SIZE] :( [SIZE=4]Dorota prosi każdego, kto może pomóc - o kontakt telefoniczny:[/SIZE] [SIZE=4][COLOR=Red]692 293 573[/COLOR][/SIZE] zaginione... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f96/warszawa-saska-kepa-zaginal-szorstek-w-typie-teriera-pomocy-133379/#post11947542[/URL] *** DT Szorsta zamieniło się w DS [/B][B] :multi::multi::multi: jupi! *** Pan Szorstek znalazł chwilowe DT[/B] u Doroty w Warszawie ma swoje miejsce w ogródku [COLOR=Red][B][SIZE=3] SZUKAMY DOMU![/SIZE][/B][/COLOR] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Szorstek/P1040055.jpg[/IMG] [B]tu allegro psiaka:[/B] [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=498157478"]Terrierowaty bezdomny Szorstek szuka pilnie domu (498157478) - Aukcje internetowe Allegro[/URL] [SIZE=4][B]proszę o pomoc w ogłaszaniu![/B][/SIZE] [B][SIZE=3]szorstki plakat:[/SIZE][/B] do pobrania [SIZE=4][COLOR=DarkOrchid][URL="http://www.yousendit.com/transfer.php?action=batch_download&send_id=632969464&email=dd693320387e9e1f0722010f6ddf5f80"]jako [B].pdf[/B][/URL] lub [URL="http://www.yousendit.com/transfer.php?action=batch_download&send_id=632968764&email=28f167ca94fa93ddde3b229717df7adf"]jako [B].doc[/B][/URL][/COLOR][/SIZE] inne ogłoszenia: [B][URL="http://warszawa.gumtree.pl/c-Spo-eczno-zwierzaki-Terrierowaty-bezdomny-Szorstek-szuka-pilnie-domu-W0QQAdIdZ91914755"]gumtree[/URL][/B] [B][URL="http://www.dwukropek.pl/2,74376,3100469,23590464,Warszawa_Zwierzaki___Adopcja,4-192.html"]dwukropek[/URL][/B] *** Przedstawiam Wam [B]Pana Szorstka [/B] - jednego z wielu bezdomnych piesków z wątku błońskiego: [B][URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/szorstek-inni-na-ulicy-diego-odnaleziony-daszka-bezpieczna-123531/#post11136448[/URL][/B] [/CENTER] [LEFT]osobiście widziałam go tylko raz, ale tego spojrzenia nie sposób zapomnieć... [CENTER][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Diego/DSC01199-2.jpg[/IMG] dziewczyny z Błonia go dokarmiają - ale co z tego...? przecież mrozów to nie powstrzyma. [LEFT] Piesek nie ma imienia (chociaż z tego "niemienia imienia" zrobiło się chyba imię :cool3:) To śliczny piesek - do kolana. Dorosły. Bardzo uroczy... [CENTER] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Szorstek/595d805152cb717e.jpg[/IMG] [B][URL="http://s326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Szorstek/"]wszystkie jego zdjęcia znajdziecie tu (klik)[/URL][/B] [/CENTER] [/LEFT] [SIZE=3][B]kontakt w sprawie Pana Szorstka:[/B][/SIZE] [B]email:[/B] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [B]tel.:[/B] 604 129 008 [B][URL="http://nasza-klasa.pl/profile/15218349/gallery/231"]Szorstek na N-K[/URL][/B] a to szorstki banerek: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/pan-szorstek-samotny-na-ulicy-w-oczekiwaniu-na-smierc-szukamy-dt-125895/#post11329328"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Diego/DSC01199-1-1-1.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] [/LEFT]
-
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
to ja robię miejsce w pierwszym poście... :shake: -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
tak, jak tylko foty będą to koniecznie trzeba je wrzucić :) -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka'] Jeszcze sunia ze szczeniakiem na ul. Grodziskiej i suńka ze złamaną łapką na Mazowieckiej.[/quote] o cholera... -
niewidomy Zeniu nie doczekał domku. Dzielny psiak za TM....
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
noszę banerek Zenia w portfelu :stupid: (tam jest więcej miejsca niż w podpisie!) -
Dasza, miodowo-brązowe cudo mix leonbergera JUŻ W SWOIM DOMKU
mru replied to paros's topic in Już w nowym domu
nasza Daszka! :) zapisuję się, żeby móc śledzić i daję link do wątku na razie na pierwszą stronę wątku błońskiego ;) [B][url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/diego-odnaleziony-daszka-bezpieczna-szortstek-na-ulicy-123531/[/url][/B] no i trzymam kciuki... :roll: -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
będę pisała :) -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
wiem, kamilko :) i bardzo się cieszę tylko na razie nie mam prawa brać od nich tej kasy :( bo nie mam miejsca w DT żadnym :( rozglądajcie się proszę za jakiś miejscem... to dla niego szansa! inne psiaki takiej nie mają :( potrzebne tylko miejsce... -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='paros']Jak pisałam, wieczorem kopiowałam z tego wątku fragmenty i fotki dotyczące Daszy ale miałam kłopoty z wejściem na Dogo. Właśnie zbieram się aby założyć wątek Daszy :lol: i wkleję link [/quote] ojej to ja nie doczytałam :) super! :multi: