-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
no ja właśnie nie wiem :evil_lol: co ona zacytuję wypowiedź Doroty z n-k: [QUOTE]Szorstek dziś ok. większość czasu spał na tarasie. trochę bawił się piłką. jest wesoły cały czas, zainteresowany wszystkim. zrobiliśmy mu koło mamy okna balkonowego pseudobudę ze starego mebla, koców itd. wydaje się nam fajna. ale nie wiem, czy jemu też;). mama z nim gada przez okno, jej przyjaciółka dokarmia go serkiem. na razie wszyscy dają radę;). no i wszyscy mówią jaki to jest fajny. spokojny i wesoły. [/QUOTE]
-
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
dzięki :) wieczorem jak padł trupem na gołej podłodze to praktycznie sie nie ruszał aż się bałam, że sczeźnie tam... :roll: w nocy mnie budził parę razy jeżdżąc nosem po twarzy w końcu pomyślałam, że może to coś ze mną nie tak i trzeba już wstawać ale nie, okazało się, że jest 3 rano... -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
hehe no miałam miałam :eviltong: Diego już lepiej kręcił się od rana :) -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
tu nie widać do końca jaki jest chudy :( ale trochę... [CENTER][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Diego/DSC01223.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Diego/DSC01225.jpg[/IMG] :shake: [/CENTER] -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
nawzajem! :p:p:p -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
:oops: no tak... chłopaki moje już śpią :) Diego też już się nie kręci więc i ja się kładę! -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
no raczej jeszcze dużo jaj przed nami -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
no :razz: w ogóle :razz: aż wstyd. no ale coś czuję, że się jeszcze spotkamy :roll: -
w pary zadaniach to, co napisała mi Dorota: zrobili Szorstkowi prowizoryczna budę :) tak na teraz zobaczymy czy Pan Sz. skorzysta :p Szorstek biega za piłką ;) i sunią Doroty ;) hehe która go olewa :eviltong: jutro się z nim widzę osobiście i dajemy do weta!
-
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
dzięki w ogóle za pomoc :loveu: -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
nie, bo muszę uzgodnić z Dorotą ale pani Ania powiedziała, że spoko, żeby dzwonić :) -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
:eviltong: no... ale nie no można mu policzyć żebra i kręgi i zassało mu się tam jak miednica wszystko taka bieda z niego położył się piszczałam jak głupia, że ładny i super pies ;) i leży. -
no możemy już grupowo kastrować :diabloti: tak Ziuta mi powiedziała :evil_lol: a serio to super Szorstek, Akita... po kolei jak leci :D
-
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
no jesteśmy :) Diego biedak nie obczaja stoi jak sierota na razie straszna z niego bida, teraz widać jaki jest chudy jak cały animusz z niego wyparował :( no ale jajek nie ma :diabloti: -
terierkowaty JORDAN bez łapki. Przemiły kumpel szuka domu! W-wa
mru replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
oj nie! zupełnie nie o to mi chodziło :D to miało być jako synonim "przyjacielu" czy tam "druhu" :) Jordanek ani nie jest ślepy ani niedołężny jeszcze! :eviltong: Jordan jest dorosły! :cool1: -
orpha pogromczyni kaszaków :razz: żaden nie umknie jej uwadze wszystkie przyciśnie i wyciśnie z nich tajne informacje :cool1: [quote name='orpha']matko i córko Mru tTy o tej porze jestes w stanie klapac w klawiature ?? ja o 6,50 wstaje i jeszcze przez jakas godzine zastanawiam sie dlaczego nie jestem w łózku[/quote] ahhahaa no nie bez trudności nie wiem jak mam na imię, nie wiem w ogóle gdzie jestem ale wiem, gdzie mam dogo w przeglądarce :cool3: no a poza tym Diego i Gacek przeciągnęli mnie po podwórku w te i z powrotem (każdy w inną stronę) więc było łatwiej :eviltong: co nie oznacza, że czekając na wycięcie jajek Diego nie zasnę gdzieś w bramie błońskiej... :razz:
-
terierkowaty JORDAN bez łapki. Przemiły kumpel szuka domu! W-wa
mru replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
oooh ktoś o Tobie pamięta, Jordanku :) trzymaj się, staruszku... :roll: -
Sarenka piękna, młoda sunia w typie basenji - Miss Dogo MA wspaniały DOM!!!
mru replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
cisza na razie i u mnie :roll: śliczna ta sarenka kurczę.... cudeńko takie :( -
nie było ale w Dud wecie powiedzieliśmy, że on z ulicy jest błońskiej ;) no a potem to już Ziutka działała :P
-
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
wraca do mnie jeszcze -
[quote name='Ziutka'] Jeśli tak to mogłabym załatwić darmową kastrację i pogadać z UM o zakupie budy :roll:[/quote] ojej to by było boskie... ! zgłoście, powinni go znać ludzie go znali i mówili, że bezdomny ewidentnie
-
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
a mnie cała wena opuściła... my wyjedziemy po 16 to na 18 powinniśmy być :roll: