-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
Warszawa: Niewidomy Potek i jego rodzinka szukają 2-3 pokojowego mieszkania
mru replied to Charly's topic in Już w nowym domu
[quote name='pciumpcia']o kurcze,dogo się rozwija, a ja swoje karaluchy z kuchni wytrułam zamiast poszukać im nowych domków;)[/quote] ahahahaa :evil_lol::evil_lol::evil_lol: ojej Hawa, super się Ciebie czyta... :p Boże, żeby każdy pies tak trafiał... :roll: -
Ahmed [mix akity] zaginął i odnalazł się 30 km dalej! już w swoim domu :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
no ten pan główny, nie wiem czy Wojtek :) ale ciął też Diego pani Ani wczoraj nie było. dziwne to wszystko było, bo ja wiem, że oni to robią "za darmo" tzn. na koszt miasta (czyli ich praca za darmo rozumiem jest) ale kurczę... my też jesteśmy w tym momencie wolontariuszami nikt przygarniać psa nie musiał, nikt się nim zajmować tez nie... wczoraj np. jakieś 150 km zrobiliśmy :P a wychodzi na to, że przeszkadza to, że Akita jest u Pawła a nie na ulicy... ;) chociaż [B]Akita jest naprawdę piękny[/B] wygląda dobrze, nie wiem kto go wywalił, ale miał nie po kolei. -
ej siek, ona jest boska! ha, ślicznotka... wiesz i coś ma w wyrazie twarzy podobnego, co Ty też masz :eviltong: (serio)
-
Sarenka piękna, młoda sunia w typie basenji - Miss Dogo MA wspaniały DOM!!!
mru replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
ja też nie... cudowna jest :) a macie jakiś jej plakacik? bym u siebie w lecznicy wywiesiła przy okazji Diego i Szorstka :eviltong: -
Śnieżka, śliczność w typie goldena - odnalazła swoje miejsce! :D
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
i ja się cieszę :):multi: rozmawiałam wczoraj z albiemu :D wszystko mi powiedziała - będzie suuuuper! -
jeszcze nikt nie pisał :) napiszę i tak. Błonie :) [B]na ulicach Błonia. trzeba zmienić :)[/B]
-
starsza BARBI po niesamowitej przemianie - zostaje u JoSi :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
oh no :) to racja JoSi jest taka spokojna i mimo, że ma masę problemów to nie robi z siebie Chrystusa :) nie stara się wzbudzić w nas poczucia winy, że my tacy nie jesteśmy a to często się zdarza :roll: że ludzie skupiają się na sobie - nie na psach -
[quote name='żabusia']Nie wiem czy się śmiać czy smucić. Ludzię chętniej adoptują zgrabniuchy czy pokraki?[/quote] zdecydowanie smucić jak tak wszystko na poważnie bierzesz :eviltong: psa starałam się opisać - na focie leży, to nie widać jak wygląda a jest serio ładna :) wiesz, nie liczę za bardzo, że ktoś z dogo ją zaadoptuje... :roll: dla ludzi stąd nie ma znaczenia czy jest zgrabna czy jaka inna - często biorą psa nie widząc nawet jego zdjęcia... chodziło mi tylko o jej opisanie :) - jak bardzo jest mixem, bo zachowała proporcjonalną sylwetkę :) może lekko niefortunnie wyszło, chociaż ja takimi kategoriami się myślę :eviltong: każdy tu równie mocno kocha pokraki, co nie-pokraki :p super, że są foty! :multi:
-
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
:evil_lol: buahaahahahahahaha a co ;):cool3: -
Ahmed [mix akity] zaginął i odnalazł się 30 km dalej! już w swoim domu :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
wypytywali skąd gdzie i jak to :eviltong: ze trzy razy ;) gdzie się kręcił, dlaczego teraz jest u Pawła i w ogóle czemu ktoś go w Piasecznie szczepił ;) może wątek trzeba pokazać :eviltong: ale nie, wszystko zrobili :p -
Ahmed [mix akity] zaginął i odnalazł się 30 km dalej! już w swoim domu :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
Fart bez jajek już tylko kurczę pan wet nam nie bardzo wierzył, że to pies z ich ulicy... :roll: było to trochę przykre. czekaliśmy 40 minut a on potem jeszcze się spieszył :eviltong: biedny Akita :roll: -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
ojeza mam nadzieje, że go przewietrzyłaś dobrze, bo ja padam na pysk :D -
jeszcze mam takie [CENTER][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Blonie/SDC15994.jpg[/IMG] więcej nie mamy musicie jej zrobić :eviltong: a nie, jeszcze takie jest... [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Blonie/SDC15995.jpg[/IMG] [/CENTER]
-
[CENTER][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/milka-sliczna-sunia-samotna-na-ulicach-warszawy-126678/#post11390108"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Blonie/SDC15996-1-1.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] to ja już sobie poobserwowałam jak się tworzy ;) a teraz zaznaczam
-
napisz, że wysterylizowana sunia wyrzucona z mleczarni po zmianie właściciela... dokarmiają ją dzieci... dbają o nią jak mogą...:roll: i że Błonie pod Warszawą czy tam, że miasteczko pod Warszawą :) albo mazowieckie :P wiesz, nie chcemy w sumie na nia kłopotów ściągnąc... jest młoda, taka do kolana czarna :) jak widać na fotach z plamkami :) bródkę ma i ogólnie jest bardzo bardzo ładna, serio nie jakaś pokraka - zgrabna sunia :)
-
Śnieżka, śliczność w typie goldena - odnalazła swoje miejsce! :D
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='Charly']A ten kto ją wezmie zyska przyjacioł z tego wątku...takich co to nigdy nie opuszczą..na smierc i zycie:cool3::diabloti:. same atuty:loveu:[/quote] nigdy :p:razz::evil_lol: -
wątku nie ma, zdjęcia ma dwa... trzeba ją faktycznie poogłaszać napiszę tekst. wieczorem. :) ona jest tu w pierwszym poście u mr Sz. oraz w błońskim, czyli wątku Diego. :roll:
-
Śnieżka, śliczność w typie goldena - odnalazła swoje miejsce! :D
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='Charly'] Mru kochana wez te ogloszenia wrzuc w pierszy post co? zebysmy sie nie dublowali z nimi.[/quote] yessir! daje daje -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
nooooooo czemu? :-o -
Śnieżka, śliczność w typie goldena - odnalazła swoje miejsce! :D
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
dobrze, może faktycznie to nie czas teraz na to. a orpha szalona :diabloti: :eviltong: Śnieżka w Skaryszaku! to by było coś! -
Śnieżka, śliczność w typie goldena - odnalazła swoje miejsce! :D
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
ja tam nie widzę, żeby Neczka się cieszyła czy ktokolwiek ale każdy wie (większość..) że coś wisiało w powietrzu wczoraj jak się dowiedziałam, że Śnieżka znów szuka domu to nie byłam zaskoczona ale to nie była radość może ulga, [B]że są wieści[/B] osobiście wolałabym mieć paranoję i przepraszać potem niż mieć rację [quote name='albiemu'] Napisałam jeszcze do jednej osoby, która bardzo kiedyś pomogła i której bardzo ufam. Narazie jestem umówiona na rozmowy wieczorem jak wyjdą z pracy, strasznie mi zalezy na jak najlepszym rozwiązaniu.[/quote] czekamy :) i myślę, albiemu, że masz w każdym z nas wsparcie tylko musimy do tego wiedzieć, co się dzieje... -
Piniuś w bezpiecznych ramionach odszedł za Tęczowy Most... ;(
mru replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
*