[quote name='sleepingbyday']
phi. jest rodezjan togo, dożyca cielęcina, duzy bokser tajfun, haszczaki... dajemy radę... zoska sie przyzywczaiła do duzych psów, te które zna, toleruje, one szaleją sobie, a ona lata za piłeczką.[/quote]
czego tam nie ma... :roll::p