Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. podnoszę Cię, słodziaku! :roll:
  2. i ja też pozdrawiam! i czekamy na foty :D
  3. haha :D to ja z rana podniosę Tuptka... :roll: [url]http://img249.imageshack.us/img249/4005/tuptusoh4.jpg[/url] łojezu :crazyeye: ahahaha ale dzieciak! :D
  4. oh nerki :( eeeh mój Atosek na nerki chorował on potrzebuje domku :(
  5. no byłam :) foty dałam, pani wet była zachwycona (było ich 7 tych fot chyba haha) powiedziałam o tym, gdzie jest i że odbiór osobisty i że on jest milusiński ;) no i czekamy (może być tak, że na nic... :roll: z góry przepraszam) pani powiesiła na razie fotki na tablicy zaraz przy plakacie :D
  6. dziś Dymek został uśpiony... ale tylko na chwilę :loveu: od tygodnia kasłał i chrypiał wet nie był pewny co to a Dym nie chciał żeby mu zaglądać w gardło :eviltong: więc musieli go położyć spać ;) ponoć chrapał jak dziadu - panie wetki się śmiały ;) Kasia tylko biegała w kółko i piszczała, że Dymek na pewno umrze :D ahahaha a on ma tylko... migdałki powiększone :evil_lol:
  7. o matko, jaka przerażona myszka :(
  8. no ha... ha... ha... :watpliwy: pośmialiśmy się pożartowaliśmy... ale ludziom do głowy tragiczne żarty przychodzą :shake: dobrze, że tam spokój ewusek, dzięki :) (za szybkość w działaniu!)
  9. i ja się zgadzam... tu jest miejsce Łokietka watek to świetny pomysł, powinien taki być... ale to trochę co innego. :roll:
  10. [quote name='JoSi'] Zdecydowanie nie chcąc przeczytałam cały wątek o Orzechowcach i tym bardziej zrozumiałam Barbi, tym bardziej chcę jej pomagać.[/quote] no... ona tam była cały czas :(
  11. no już dziś mija tydzień jak u nas jest :eviltong:
  12. i ja się zgadzam z Tobą :) niestety jest 100 tys za i 100 tys przeciw :P argumentów dajcie czas moim rodzicom ;) na pewno nikt go nie wywali jeśli już to znajdziemy coś innego (lub dom!) ale to jeszcze chwilę...
  13. coraz większy :D boki mu jeszcze nie rosną, ale na pewno urosną!
  14. nasikał rano, bo nie mógł się zebrać za bardzo wieczorem :razz: ale w przedpokoju na podłodze... jeśli wszystko dobrze pójdzie a to nie zależy ode mnie :( to Diego zostanie u nas do zdjęcia szwów i tego klosza... i potem zobaczymy...:roll:
  15. zależy z której strony patrzeć :evil_lol: w ogłoszeniach piszemy, że dorosły ;)
  16. mru

    Zosioblog

    [quote name='sleepingbyday'] a mój extymczas kika (ex śliwka) miała we wtorek sterylkę.[/quote] właśnie przeglądałam jej foty na kompie i myślałam co u niej :)
  17. Ola, ja właściwie nie wiem co powiedzieć :( i nic nie powiem, bo nic mówić nie trzeba :calus:
  18. mru

    Zosioblog

    [quote name='sleepingbyday'] phi. jest rodezjan togo, dożyca cielęcina, duzy bokser tajfun, haszczaki... dajemy radę... zoska sie przyzywczaiła do duzych psów, te które zna, toleruje, one szaleją sobie, a ona lata za piłeczką.[/quote] czego tam nie ma... :roll::p
  19. 2-3 lub 5-7 :eviltong: zęby ma serio łaaadne :crazyeye: ale z drugiej strony jest raczej taki stateczny :) spokojny... ;)
  20. podnosimy... :roll:
  21. [quote name='ewatr']Jak zwykle musze ostudzic zapał :roll: u nas w schronisku jest tylko odbiór osobisty psa przez potencjalnego własciciela .Kierownictwo nie godzi sie na transport i odbiór przez osoby trzecie :shake: [/quote] oh damn, tego nie doczytałam... :roll: foty i tak drukuję - tylko powiem od razu, że tak jest
  22. o matko... :shake:
  23. mru

    Zosioblog

    ahahaha :D tajemnicza łączka! lepiej tam nie chodź, tam sie jakieś szemrane towarzystwo spotyka :watpliwy: :evil_lol:
×
×
  • Create New...