Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. Szorstek na Saskiej Kępie :) ma budę ciepłą w ogródku i miłą panią ;) któregoś dnia podjadę do nich (jak najszybciej się postaram) żeby z nim iść do weta dowiemy się wtedy ile ma lat i w jakim jest stanie odrobaczymy zaszczepimy założymy książeczkę :) on jest baaardzo kochany i straaasznie miły :D
  2. ba a Charly! ja nie widzę nic krzywo :) dziękuje! :loveu: [quote name='Charly']pasujecie do siebie:mdrmed::mdrmed:[/quote] chyba Diego i Kasia ;) haha
  3. [quote name='evita.'] Dziewczyny jesteście niesamowite :lol:. [/quote] dziewczyny i nie tylko ;) Szorstek już u Doroty na Saskiej Kępie :) zaraz więcej tylko coś zjem :eviltong:
  4. no ja jestem :) szybko, bo szybko ale jestem i ciesze sie, że same dobre wieści :multi:
  5. mru

    Zosioblog

    święte słowa :shake: Gacek na diecie... lalala :siara: biedak nawet zgwałcić Diego nie może, bo: a) jest za mały... :roll: b) doopa mu ciąży...
  6. [CENTER][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/DonDiego/SDC15958.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/DonDiego/SDC15955.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/DonDiego/SDC15954.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/DonDiego/SDC15961.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/DonDiego/SDC15959.jpg[/IMG] [/CENTER]
  7. [CENTER][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/DonDiego/SDC15942.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/DonDiego/SDC15943.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/DonDiego/SDC15944.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/DonDiego/SDC15945.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/DonDiego/SDC15946.jpg[/IMG] hihi to ostatnie miało byc z dedykacja dla Pawła, ale nie wyszło... [/CENTER]
  8. hihih :) nie chce zapeszać i w ogóle, po prostu trzymajcie kciuki ;) a my niebawem jedziemy...
  9. pomyślcie dziś o Panu Szorstku ciepło :p
  10. no... na razie aby nie zapeszać powiem, że nie wiem jeszcze :) [CENTER][SIZE=3][B]ale zapytam też kiedy i gdzie widziany był ostatnio Pan Sz.?[/B][/SIZE] [/CENTER]
  11. no ogon TEŻ ma świetny. dziś na rannym spacerze zainteresował jednych ludzi ;) ale oni mają już znalezione coś w typie teriera śląskiegoo haha czyli Zosi [B]sleepingbyday[/B] - i to straszna cholera jest była to mama z synkiem i synek powiedział, że może oddajmy Perełkę (te ich;)) a weźmy tego dużego :D haha... ofc żartował. widać, że jest zżyty z Perełką, bo biega z nią zawsze po podwórku ;) no Diego sie ogólnie podoba jak sie ogarnę to na długi spacer z nimi pójdę :cool1::diabloti:
  12. mru

    Zosioblog

    uuuu ale sesja :D nieźle nieźle ;) też powinnam bardziej się ruszać z Gackiem :roll:
  13. [CENTER][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/DonDiego/SDC15871.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/DonDiego/SDC15875.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/DonDiego/SDC15886.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/DonDiego/SDC15887.jpg[/IMG][/CENTER]
  14. Bo Diego to jest straaaszny przystojniak! :cool1: i "jeśli bycie przystojniakiem jest złe, to on nie chce być dobry!" :razz: [CENTER][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/DonDiego/SDC15871.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/DonDiego/SDC15875.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/DonDiego/SDC15886.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/DonDiego/SDC15887.jpg[/IMG] [/CENTER]
  15. no może jej chodziło o te wieści, że jest super sprzed... 3 tygodni? co u małej?
  16. nie wiem :roll: ale trochę za dużo...
  17. taki się trafił ;) [CENTER][B][url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/szukajacy-domu-diego-inne-bidy-z-blonia-123531/[/url][/B] dłuuuuga historia... :roll: [/CENTER]
  18. a Gacus musi iść na dietę... :placz: całe życie mi się ostatnio normalnie posypało! Dymek okazał się też być terierkiem, a Gacek - grubaskiem :shake: :evil_lol: Gacek ma tymczasowego kolegę! [CENTER][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/DonDiego/u%20mnie/SDC15839.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/DonDiego/u%20mnie/SDC15846.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/DonDiego/u%20mnie/SDC15832.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/DonDiego/u%20mnie/SDC15860.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/DonDiego/u%20mnie/SDC15929.jpg[/IMG] [/CENTER]
  19. wspaniale, że to napisałaś, wet :)
  20. słuchajcie, właśnie... proszę Was o jakieś wiecie, bliższe relacje i te foty :(
  21. powiem tak - jest szansa na DT. jest. co dalej? no jesteśmy w trakcie ustaleń :) (więcej u niego w wątku) chyba dokarmiany... nie wiem do końca :roll:
  22. jaka kolorystyka? ;) Kasia proponuje żółtą chusteczkę...
  23. nowy bazarek na Diego! [B][url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/psie-zawieszki-psie-kolczyki-hand-made-na-diego-do-6-12-a-125988/[/url][/B]
  24. no to skoro juz są :) to ja robię to, o co prosiła mnie AnnaB :) To dla Ciebie, Poziomko, od Ani.... z dedykacją :) [CENTER] *** [SIZE=3][COLOR=Indigo]Poziomce - suni, którą znałam bardzo krótko, ale jednak zbyt długo, by ją kiedykolwiek zapomnieć.[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=Indigo]AnnaB[/COLOR][/SIZE] [/CENTER] [url=http://www.youtube.com/watch?v=JIVaUcE4kAM]YouTube - Tarzan Soundtrack - You'll be in my heart by Phil Collins[/url]
×
×
  • Create New...