-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
Szorstek na Saskiej Kępie :) ma budę ciepłą w ogródku i miłą panią ;) któregoś dnia podjadę do nich (jak najszybciej się postaram) żeby z nim iść do weta dowiemy się wtedy ile ma lat i w jakim jest stanie odrobaczymy zaszczepimy założymy książeczkę :) on jest baaardzo kochany i straaasznie miły :D
-
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
ba a Charly! ja nie widzę nic krzywo :) dziękuje! :loveu: [quote name='Charly']pasujecie do siebie:mdrmed::mdrmed:[/quote] chyba Diego i Kasia ;) haha -
[quote name='evita.'] Dziewczyny jesteście niesamowite :lol:. [/quote] dziewczyny i nie tylko ;) Szorstek już u Doroty na Saskiej Kępie :) zaraz więcej tylko coś zjem :eviltong:
-
Dasza, miodowo-brązowe cudo mix leonbergera JUŻ W SWOIM DOMKU
mru replied to paros's topic in Już w nowym domu
no ja jestem :) szybko, bo szybko ale jestem i ciesze sie, że same dobre wieści :multi: -
święte słowa :shake: Gacek na diecie... lalala :siara: biedak nawet zgwałcić Diego nie może, bo: a) jest za mały... :roll: b) doopa mu ciąży...
-
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
[CENTER][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/DonDiego/SDC15958.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/DonDiego/SDC15955.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/DonDiego/SDC15954.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/DonDiego/SDC15961.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/DonDiego/SDC15959.jpg[/IMG] [/CENTER] -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
[CENTER][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/DonDiego/SDC15942.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/DonDiego/SDC15943.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/DonDiego/SDC15944.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/DonDiego/SDC15945.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/DonDiego/SDC15946.jpg[/IMG] hihi to ostatnie miało byc z dedykacja dla Pawła, ale nie wyszło... [/CENTER] -
hihih :) nie chce zapeszać i w ogóle, po prostu trzymajcie kciuki ;) a my niebawem jedziemy...
-
pomyślcie dziś o Panu Szorstku ciepło :p
-
no... na razie aby nie zapeszać powiem, że nie wiem jeszcze :) [CENTER][SIZE=3][B]ale zapytam też kiedy i gdzie widziany był ostatnio Pan Sz.?[/B][/SIZE] [/CENTER]
-
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
no ogon TEŻ ma świetny. dziś na rannym spacerze zainteresował jednych ludzi ;) ale oni mają już znalezione coś w typie teriera śląskiegoo haha czyli Zosi [B]sleepingbyday[/B] - i to straszna cholera jest była to mama z synkiem i synek powiedział, że może oddajmy Perełkę (te ich;)) a weźmy tego dużego :D haha... ofc żartował. widać, że jest zżyty z Perełką, bo biega z nią zawsze po podwórku ;) no Diego sie ogólnie podoba jak sie ogarnę to na długi spacer z nimi pójdę :cool1::diabloti: -
uuuu ale sesja :D nieźle nieźle ;) też powinnam bardziej się ruszać z Gackiem :roll:
-
Śnieżka, śliczność w typie goldena - odnalazła swoje miejsce! :D
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
no to my czekaaaamy :) -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
[CENTER][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/DonDiego/SDC15871.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/DonDiego/SDC15875.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/DonDiego/SDC15886.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/DonDiego/SDC15887.jpg[/IMG][/CENTER] -
Gacek - młody terierek z Orzechowców. JUŻ W NOWYM DOMU !!!
mru replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Bo Diego to jest straaaszny przystojniak! :cool1: i "jeśli bycie przystojniakiem jest złe, to on nie chce być dobry!" :razz: [CENTER][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/DonDiego/SDC15871.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/DonDiego/SDC15875.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/DonDiego/SDC15886.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/DonDiego/SDC15887.jpg[/IMG] [/CENTER] -
Śnieżka, śliczność w typie goldena - odnalazła swoje miejsce! :D
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
no może jej chodziło o te wieści, że jest super sprzed... 3 tygodni? co u małej? -
Gacek - młody terierek z Orzechowców. JUŻ W NOWYM DOMU !!!
mru replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
nie wiem :roll: ale trochę za dużo... -
Gacek - młody terierek z Orzechowców. JUŻ W NOWYM DOMU !!!
mru replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
taki się trafił ;) [CENTER][B][url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/szukajacy-domu-diego-inne-bidy-z-blonia-123531/[/url][/B] dłuuuuga historia... :roll: [/CENTER] -
Gacek - młody terierek z Orzechowców. JUŻ W NOWYM DOMU !!!
mru replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
a Gacus musi iść na dietę... :placz: całe życie mi się ostatnio normalnie posypało! Dymek okazał się też być terierkiem, a Gacek - grubaskiem :shake: :evil_lol: Gacek ma tymczasowego kolegę! [CENTER][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/DonDiego/u%20mnie/SDC15839.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/DonDiego/u%20mnie/SDC15846.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/DonDiego/u%20mnie/SDC15832.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/DonDiego/u%20mnie/SDC15860.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/DonDiego/u%20mnie/SDC15929.jpg[/IMG] [/CENTER] -
wspaniale, że to napisałaś, wet :)
-
Śnieżka, śliczność w typie goldena - odnalazła swoje miejsce! :D
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
słuchajcie, właśnie... proszę Was o jakieś wiecie, bliższe relacje i te foty :( -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
powiem tak - jest szansa na DT. jest. co dalej? no jesteśmy w trakcie ustaleń :) (więcej u niego w wątku) chyba dokarmiany... nie wiem do końca :roll: -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
nowy bazarek na Diego! [B][url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/psie-zawieszki-psie-kolczyki-hand-made-na-diego-do-6-12-a-125988/[/url][/B] -
no to skoro juz są :) to ja robię to, o co prosiła mnie AnnaB :) To dla Ciebie, Poziomko, od Ani.... z dedykacją :) [CENTER] *** [SIZE=3][COLOR=Indigo]Poziomce - suni, którą znałam bardzo krótko, ale jednak zbyt długo, by ją kiedykolwiek zapomnieć.[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=Indigo]AnnaB[/COLOR][/SIZE] [/CENTER] [url=http://www.youtube.com/watch?v=JIVaUcE4kAM]YouTube - Tarzan Soundtrack - You'll be in my heart by Phil Collins[/url]