-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
[SIZE=4][B]Łyżew[/B][/SIZE] jest super, z zachowania zupełny szczeniak :) ale bez adhd faktycznie młodzutki na zdjęciach gorzej wygląda niż na żywo ale może teraz ma większe szanse na to, że ktoś go wypatrzy [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/wilczarz/SDC11909.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/wilczarz/SDC11910.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/wilczarz/SDC11912.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/wilczarz/SDC11913.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/wilczarz/SDC11908.jpg[/IMG] [/CENTER]
-
[SIZE=4][B]Karo[/B][/SIZE], ten z Kabat trochę dominujący do psów ma jakieś 5 lat minimum [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/karo/SDC11929.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/karo/SDC11930.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/karo/SDC11932.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/karo/SDC11925.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/karo/SDC11928.jpg[/IMG] [/CENTER]
-
[SIZE=4][B]Seterowaty samiec[/B][/SIZE] [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Seter/SDC11935.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Seter/SDC11936.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Seter/SDC11937.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Seter/SDC11938.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Seter/SDC11942.jpg[/IMG] [/CENTER]
-
wrzucam zdjęcia [SIZE=4][B]Miła...[/B][/SIZE] [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Mila/SDC11944.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Mila/SDC11946.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Mila/SDC11947.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Mila/SDC11951.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Mila/SDC11956.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Mila/SDC11950.jpg[/IMG] [/CENTER]
-
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
mru replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
ten co go wywalił powinien tam lezeć pod tym lodem, nie Omen -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
mru replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
oczywiście to wszystko to kolejne co najmniej 350 zł... -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
mru replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
bardzo źle :( ponad 42 stopnie gorączki i przelewał się przez ręce poza tym co NiJaSe pisała - krwawa śmierdząca biegunka wodna, o zapachu padliny drgawki, oddech strasznie niespokojny spędziliśmy na Powstańców ponad 3 godziny, Omen dostał dwie kroplówki, obłożono go lodem i zbijaliśmy temperature zbiliśmy do 39.5 chyba... co to może być? właśnie nikt nie wie :( Omen został w szpitalu, jutro będzie miał USG i być może RTG i jeszcze raz krew jeszcze z niego wyjęliśmy kilka kleszczy a to na pewno nie wszystko... -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
mru replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
jestem tak padnięta, ze nie wiem czy mnie nie będziecie na powstańców wieźć ;) ojeza.... po 2 wróciłam a już wstać musiałam znów pół godziny temu przeszło ale ten Omen to naprawdę :/ wczoraj prawie zszedł a najgorsze, że w sumie nie wiadomo co mu jest... :( w sumie pojechaliśmy go nawadniać a on już jedną nogą w grobie był. ciekawe jak noc... :roll: mam nadzieję, że śpi spokojnie i odpoczywa... -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
mru replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
zaraz jedziemy tylko dokończę jeśc choc po tym telefonie z padliną mi się odechciewa ;) biedak :(:(:( -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
mru replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
[B]dziś wydaliśmy kolejne 120 zł.![/B] rozszerzone badanie krwi, kroplówki, no-spa, test na parwo... -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
mru replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
[SIZE=4][B]cholera z Omenem źle![/B][/SIZE] coś poza babeszją z nim nie tak :( całą noc wymiotował, po prostu leje się z niego jak z kranu sraczka... pobrali mu krew, dali kroplówkę :( od wczoraj od rana nic a nic nie jadł... :( wyglada źle :( parwo wykluczone, wieczorem będą wyniki krwi... TZ NiJaSe musiał go nieść, bo[B] Omen nie miał siły sam iść[/B] :(:(:( [SIZE=3] w związku z tym, że leczenie raczje potrwa [B]podaję nr konta do wpłat na Omenka...[/B][/SIZE] [SIZE=4]Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt Viva! 00-367 Warszawa, Kopernika 6 m 8, KRS 0000135274 [B]22 1370 1109 0000 1706 4838 7304[/B][/SIZE] [SIZE=4] [B]z dopiskiem "Omen"[/B][/SIZE] -
hehe a wiesz Ammounie co Korwin-Mikke napisał? :P [url]http://www.blog.viva.org.pl/2010/05/25/janusz-korwin-mikke-o-zwierzetach/[/url] byłam w lecznicy wczoraj, porobiła foty komu się dało wrzucę potem, bo zaraz znów wychodzę :( dziś też będę w lecznicy ale nie wiem czy już R będzie po Jogulka miał ktoś wczoraj przyjechać, ale Jogulek jak był tak jest :( czyli dupa...
-
Hen nie widzi... potrzeby się martwić, bo... ma dom! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
no i nic ;) ale tylko częściowo, bo częściowo na razie nie wiem :) pan ze sznaucerem się nie odezwał :( czyli wczoraj nie było spotkania... dziś za to Hen ma spotkanie z Panią Martą i jej rodziną :) no i z nami :P więc wiecie - nie puszczajcie kciuków! -
wszystkie cztery maluchy już w domkach! :) dziękuję Wam strasznie za pomoc!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
no ja tez mam nadzieje, że Dino się znajdzie. widzę jego plakaty jeszcze w kilku miejscach, czyli nie tracicie nadziei - to fajne może go ktoś przygarnął cholera :( skoro był taki kochany i do dzieci super... sama nie wiem :/ psy się nie rozpływają, ale jednak czasem się wydaje, że tak... Pestka ma teraz o niebo lepiej :) pewnie w ostatniej chwili ją zabraliśmy, inaczej mogłaby zdziczeć. i tak miała stresa w stadzie u xelki na początku - a przecież miała brata i siostry i teoretycznie nie powinna się źle czuć. no ale długo była sama :( -
ojej jest wtorek :( biedak mały, ale to chyba i tak lepsza wersja niz jakby zniknął bez sladu...
-
Lilunia - teraz Fifka - kłębuszek strachu- ZMARŁ PAN :-(:-(
mru replied to Awit's topic in Już w nowym domu
no nie ma nie ma :) super, że Lila jutro wyjdzie! -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
mru replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
ojeza boje się takiego walenia w mordę :P no ale to zobaczysz na miejscu. -
Lilunia - teraz Fifka - kłębuszek strachu- ZMARŁ PAN :-(:-(
mru replied to Awit's topic in Już w nowym domu
[quote name='idusiek']No własnie by nie trafił, bo Wyszków żadnej umowy podpisanej z nikim nie ma. Tam psy sobie zyją jak w Broku- chodzą, chodzą aż im ktoś kopa sprzeda albo kamieniami zatłucze.... Jeszcze raz powtarzam, ja tu nie byłam złośliwa w żadnym swoim słowie;)[/QUOTE] Wyszków to nie wiem, Długosiodło nie ma, ale czasem wzywają hycla - byliśmy w gminie z tego co wiem to z Lilą wyszło na to, że trafi jutro do hotelu i za tydzień do NiJaSe ;) -
Lilunia - teraz Fifka - kłębuszek strachu- ZMARŁ PAN :-(:-(
mru replied to Awit's topic in Już w nowym domu
jeszcze gadam z Felą o Lili. ale jakby coś to słuchajcie - mam kennel większy i mniejszy i jeszcze duuuży transporter i chętnie pożyczę komuś, kto ma mniej psów np. niż ja. to tylko kilka dni! zamiast narzekać i dramatyzować i pisać złośliwości ;) moglibyśmy coś wymyślić... ale jeśli nikogo takiego nie ma to biore :P -
Lilunia - teraz Fifka - kłębuszek strachu- ZMARŁ PAN :-(:-(
mru replied to Awit's topic in Już w nowym domu
[quote name='idusiek'] ważne, że innemu psu sie omogło, zawsze to jeden wiecej ;)[/QUOTE] nie, nic mi nadal tego zdania nie tłumaczy :P -
Lilunia - teraz Fifka - kłębuszek strachu- ZMARŁ PAN :-(:-(
mru replied to Awit's topic in Już w nowym domu
naprawdę, może przyjechać. wezmę go ja do moich chłopaków ;) lub TZ... w razie co mamy kennel, no naprawdę jakoś się uda. bicie piany, bo ktoś ratuje jakiegoś psa nic tu nie wniesie -
Lilunia - teraz Fifka - kłębuszek strachu- ZMARŁ PAN :-(:-(
mru replied to Awit's topic in Już w nowym domu
ale ja naprawdę mogę wziąć ja do siebie na te kilka dni, kiedy ona miała przyjechać? -
Lilunia - teraz Fifka - kłębuszek strachu- ZMARŁ PAN :-(:-(
mru replied to Awit's topic in Już w nowym domu
to chyba nietrafnie skierowana złość Omen by już dziś nie żył. jakby przeżył to by trafił do tego samego schronu, w którym jest Lila... więc? gdyby nie to byłoby dziś o jednego mniej. na ile trzeba wziąć Lilę? ja mogę ją wziąć przechować, słuchajcie no nie kłóćmy się o takie rzeczy! i to jest pies i tamto!