-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
mru replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
mam nadzieje ze to będzie przełomowy dzień dla Omenka... nam zaginął pies :( [B]Warszawa Ursynów POMOCY[/B] :( pies jest stary, ledwo co chodzi :( nie wiem, czy jeszcze żyje :( [CENTER][SIZE=4][B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/186891-Ursyn%C3%B3w-ul.Kuropatwy-zagin%C4%85%C5%82BIG-wielki-ledwo-chodzi%21-POMOCY"]http://www.dogomania.pl/threads/186891-Ursyn%C3%B3w-ul.Kuropatwy-zagin%C4%85%C5%82BIG-wielki-ledwo-chodzi!-POMOCY[/URL]![/B][/SIZE][/CENTER] -
stary BIG - zwyrodnienia stawów, starość...
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ooo dzieki! ja mam plakat: http://www.sendspace.pl/file/9ddfcd2227aa64e9c3b8f08 -
stary BIG - zwyrodnienia stawów, starość...
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dajcie nr 509 075 051 i moj 604 129 008 -
stary BIG - zwyrodnienia stawów, starość...
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
jakbyś mogła kochana pisać do warszawiaków bo ja zrobię plakat i ruszam szukać napisz proszę do kogo tam dasz radę, może znajdziesz wątek Fiodora? bo kurcze jego szukaliśmy w podobnych okolicach! -
stary BIG - zwyrodnienia stawów, starość...
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
wątek na zaginionych: http://www.dogomania.pl/threads/186891-Ursyn%C3%B3w-ul.Kuropatwy-zagin%C4%85%C5%82BIG-wielki-ledwo-chodzi!-POMOCY! -
stary BIG - zwyrodnienia stawów, starość...
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Big uciekł w nocy w burzę :( pomocy! zaginął w okolicach ul. Puławskiej/Kuropatwy na Ursynowie! może być wszędzie, bo panicznie boi się burzy i leci przed siebie w amoku jak oszalały! :( prosimy o pomoc!!! -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
mru replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
jutro i my z Wami wpadniemy, tylko napiszcie o której planujecie być eh :( ale fajnie, że kontaktował... może zobaczy, że warto, poczuł Wasz zapach na pewno -
mnie rusza, kurcze. sliczna mała Frania
-
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
mru replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
wpłaty CD... 2010-06-02 34,30 PLN KATARZYNA KURYŁO 2010-06-02 7,70 PLN BOROWSKA KATARZYNA 2010-06-02 50,00 PLN PAULINA DAGMARA TARKO 2010-06-02 50,00 PLN GRZEGORZ ZALESZCZYK bardzo bardzo Wam dziękujemy! to razem [B]616 zł.[/B] na koncie fundacyjnym -
wszystkie cztery maluchy już w domkach! :) dziękuję Wam strasznie za pomoc!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
tak duzo waza? :P aaaaaa! -
wszystkie cztery maluchy już w domkach! :) dziękuję Wam strasznie za pomoc!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
o matko, naprawde 13? to ja myslalam, ze moj Gacek waży 13 a chyba jednak z 17 waży... ! (nie ten, co przychodzi na szkolenia, ten to myślałam że waży 20 a pewnie 25 waży:P) -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
mru replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
da radę, na pewno da radę. -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
mru replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
wiecie, jesli chodzi o beztlenowce to on leki na nie bierze od wczoraj dopiero jak oceniaja to chyba trudno powiedzieć :( chyba daja te dwa dni i tyle... :( -
wszystkie cztery maluchy już w domkach! :) dziękuję Wam strasznie za pomoc!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
o matko Pestka jaki grubas :P wstyd hahah 10 kg! aaaaaaa! potwór :P kły szybciutko wypadłu, fajnie :) tamtej mojej suce nie wypadły kurcze jeszcze w wieku poad roku miała... hahahaa dobra Freja z tym szczekaniem :P a Pestka to strasznie była rozwrzeszczana w hotelu, ale inaczej, tak panicznie domagała sie kontaktu. a tu to co innego - pilnuje :P pracę ma! no spacery chyba tylko po 1-2 ;) ja też bym nie dała rady z taką ilością. jeszcze ze swoimi trzema to jako-tako, ale też nie jest to marzenie moje tak z nimi chodzić... ;) -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
mru replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
no tak tak, eh kurcze ale dobrze ze tam go skonsultował! -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
mru replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
te beztlenowce tak? -
radosna Miki - super pies do sportu! ma dom! mieszka w Płocku!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
na razie nie mam :) a jeszcze tytułu nie zmieniłam :P -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
mru replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
o matko, to chyba dobrze. znaczy zawsze wiecej głow nie... ojej ojej -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
mru replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
niby jak sie nie poprawi to sie nie poprawi tylko jak niewiadomo co mu jest to trudno myslec czy sie poprawi czy nie eeeh dobra, czekamy. zawsze to kilka lekarzy wiecej :) juz tyle ich - cała Warszawa bedzie o tym psie mowic... ;) -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
mru replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
wiem wiem Ninti! ale on bierze to - niech NiJaSe powtwierdzi l zapytamy jeszcze z nowości - dr house powiedział, ze generalnie dobrze go leczą tylko on by coś jeszcze zrobił i to zasugerujemy wetom o i ze to ciekawey przypadek :( nie widział czegoś takiego jeszcze. kur.wa... :( -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
mru replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
moj wet mowil, ze nie powinno byc problemów od leków na babeszję, ale ja nie wiem z tego co wiem, to dostaje, moj wet tłumaczył mi co on tam dostaje co jest co itd. na razie jest wzmacniany bardzo dobrze i nawadniany...