Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. mam nadzieje ze to będzie przełomowy dzień dla Omenka... nam zaginął pies :( [B]Warszawa Ursynów POMOCY[/B] :( pies jest stary, ledwo co chodzi :( nie wiem, czy jeszcze żyje :( [CENTER][SIZE=4][B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/186891-Ursyn%C3%B3w-ul.Kuropatwy-zagin%C4%85%C5%82BIG-wielki-ledwo-chodzi%21-POMOCY"]http://www.dogomania.pl/threads/186891-Ursyn%C3%B3w-ul.Kuropatwy-zagin%C4%85%C5%82BIG-wielki-ledwo-chodzi!-POMOCY[/URL]![/B][/SIZE][/CENTER]
  2. ooo dzieki! ja mam plakat: http://www.sendspace.pl/file/9ddfcd2227aa64e9c3b8f08
  3. dajcie nr 509 075 051 i moj 604 129 008
  4. jakbyś mogła kochana pisać do warszawiaków bo ja zrobię plakat i ruszam szukać napisz proszę do kogo tam dasz radę, może znajdziesz wątek Fiodora? bo kurcze jego szukaliśmy w podobnych okolicach!
  5. wątek na zaginionych: http://www.dogomania.pl/threads/186891-Ursyn%C3%B3w-ul.Kuropatwy-zagin%C4%85%C5%82BIG-wielki-ledwo-chodzi!-POMOCY!
  6. Big uciekł w nocy w burzę :( pomocy! zaginął w okolicach ul. Puławskiej/Kuropatwy na Ursynowie! może być wszędzie, bo panicznie boi się burzy i leci przed siebie w amoku jak oszalały! :( prosimy o pomoc!!!
  7. jutro i my z Wami wpadniemy, tylko napiszcie o której planujecie być eh :( ale fajnie, że kontaktował... może zobaczy, że warto, poczuł Wasz zapach na pewno
  8. mnie rusza, kurcze. sliczna mała Frania
  9. wpłaty CD... 2010-06-02 34,30 PLN KATARZYNA KURYŁO 2010-06-02 7,70 PLN BOROWSKA KATARZYNA 2010-06-02 50,00 PLN PAULINA DAGMARA TARKO 2010-06-02 50,00 PLN GRZEGORZ ZALESZCZYK bardzo bardzo Wam dziękujemy! to razem [B]616 zł.[/B] na koncie fundacyjnym
  10. o matko, naprawde 13? to ja myslalam, ze moj Gacek waży 13 a chyba jednak z 17 waży... ! (nie ten, co przychodzi na szkolenia, ten to myślałam że waży 20 a pewnie 25 waży:P)
  11. da radę, na pewno da radę.
  12. wiecie, jesli chodzi o beztlenowce to on leki na nie bierze od wczoraj dopiero jak oceniaja to chyba trudno powiedzieć :( chyba daja te dwa dni i tyle... :(
  13. o matko Pestka jaki grubas :P wstyd hahah 10 kg! aaaaaaa! potwór :P kły szybciutko wypadłu, fajnie :) tamtej mojej suce nie wypadły kurcze jeszcze w wieku poad roku miała... hahahaa dobra Freja z tym szczekaniem :P a Pestka to strasznie była rozwrzeszczana w hotelu, ale inaczej, tak panicznie domagała sie kontaktu. a tu to co innego - pilnuje :P pracę ma! no spacery chyba tylko po 1-2 ;) ja też bym nie dała rady z taką ilością. jeszcze ze swoimi trzema to jako-tako, ale też nie jest to marzenie moje tak z nimi chodzić... ;)
  14. beka, mam 6 w kolorze - wystarczy? reszte ew mozna doxerować
  15. no tak tak, eh kurcze ale dobrze ze tam go skonsultował!
  16. postaram sie za chwile i wydrukuje kilka i podrzuce Ci lub w lecznicy zostawie
  17. na razie nie mam :) a jeszcze tytułu nie zmieniłam :P
  18. o matko, to chyba dobrze. znaczy zawsze wiecej głow nie... ojej ojej
  19. niby jak sie nie poprawi to sie nie poprawi tylko jak niewiadomo co mu jest to trudno myslec czy sie poprawi czy nie eeeh dobra, czekamy. zawsze to kilka lekarzy wiecej :) juz tyle ich - cała Warszawa bedzie o tym psie mowic... ;)
  20. aaaaa kurde faktycznie mogł czekać na dzieci! i nic? nikt go nie szuka albo nie wie gdzie hmmm
  21. wiem wiem Ninti! ale on bierze to - niech NiJaSe powtwierdzi l zapytamy jeszcze z nowości - dr house powiedział, ze generalnie dobrze go leczą tylko on by coś jeszcze zrobił i to zasugerujemy wetom o i ze to ciekawey przypadek :( nie widział czegoś takiego jeszcze. kur.wa... :(
  22. moj wet mowil, ze nie powinno byc problemów od leków na babeszję, ale ja nie wiem z tego co wiem, to dostaje, moj wet tłumaczył mi co on tam dostaje co jest co itd. na razie jest wzmacniany bardzo dobrze i nawadniany...
×
×
  • Create New...