Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. doszła wpłata 90 zł. od psiaków stadionowych, Omen ma na koncie 1771 zł.
  2. miałam jedno mailowe zapytanie, ale typu "a czy sterylizacja jest konieczna...?" no więc nie wiem.... z resztą bez konkretów
  3. oj Pikuś tak, poszedł i beka zrobiła mu wizytację przy okazji :) w sumie fajnie, nie musi siedzieć w kojcu ja też tego pana widziałam dzień wcześniej, pytał właśnie o Pikusia (zobaczył go na zdjęciu) astowata sunia jest fajna, nie wiem co ma z asta ale coś ma :) i świetie, że beka przechwyciła labkę, nie sądzę, żeby panowie robotnicy mieli dowód, że to ich suka. kiedyś był labkowy DT dla Loli, popytam czy nie znalazłoby się nic dla tej labki...
  4. Kostek ma racje, eko-patrol tylko płoszy zwierzęta, potrąconego psa na Pradze 3 razy łapali... :/ teraz wychodze z domu bede około 13. wejde na forum i zobacze jak sie rozwija sytuacja :) Jeziorko zawsze blisko, tylko czy im nie zwieje Białas Kostek?
  5. jeśli nie będzie miejsca na już to myślę czy nie łapać Białasa i nie przechować go w kennelu u kogoś? kto by mógł pomóc? mam dużą klatkę do pożyczenia :)
  6. ja mogę łapać Białasa nawet jutro ;) możemy się czaić na niego pół dnia (od 16) tylko byle było dokąd go zabrać, tego nie mogę załatwić teraz, bo za 10 minut wychodzę z domu i będę późno.
  7. tu nie chodzi ani o kupę roboty, minutka zawsze się znajdzie;) tylko my potrzebujemy pomocy jedna sprawa to łapanie, inna zaklepanie hotelu (ja się na hotelach nie znam, ale podpowiedzieliście mi, ze u Owieczki byłoby okej - tylko czy tam jest miejsce? może ktoś mógłby się zająć kontaktem z Owieczką czy szukaniem miejsca? transport już na naszej głowie trochę bez sensu jest czekanie na jedną osobę, żeby coś zorganizowała ;) szczególnie, ze ta osoba juz dawno deklarowała, że jeśli chodzi o łapanie to jest gotowa w praktycznie każdej chwili, bo mieszka niedaleko
  8. do fundacji Viva? :) to wystarczy pw do mnie... chyba, że to była jakaś zawoalowana złośliwość heh powiedzcie, czy dla Białaska jest jeszcze miejsce w hotelu? pisać do Owieczki czy ktoś z nią gadał? ile jest osób chętnych do pomocy w łapaniu? ja pisałam jakiś czas temu, że szukamy chętnych i odzew był praktycznie żaden... po prostu: a) zaklepmy miejsce b) umowmy sie na jakis konkretny termin, najlepiej w tyg popołudniowy nawet dość późny, żeby było mniej ludzi i już nie czekajmy na chętnych, damy radę we 4 osoby czy ile tam nas może ;)
  9. moze sie wyrobi :) zadzwonimy do Ninti a czy tymczas może go przyjść tego 10tego cały dzień? o dowolnej godzinie?
  10. tak tak, Omen jest strasznie słaby, siada co chwilę :( no ale to i tak o niebo lepiej... prawda? :roll:
  11. aaaa do mnie też dzwonił!!! :D najpierw myślałam, że może coś się stało....! aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :D:D:D
  12. słuchajcie, a od której pracuje Paluch? Paweł może jechać z Ninti tylko o 13 ma jakieś zajęcia :/ schronisko jest czynne od 12
  13. nie puszczamy kciuków kochanie!
  14. eee moje psy kochają surowiznę :) jabłka, marchewki, ogórka, cukinię... ;) ostatnio zakochali się w melonie!
  15. pomyliłam się w liczeniu, jest razem [B]1681 zł.[/B] :) uwzględniając ostatnią wpłatę: 2010-06-04 DANUTA Z. [B]100 zł.[/B]
  16. Tak, bardzo dziękujemy :) jesteście niezawodni!
  17. nowe wpłaty na Omenka: 2010-06-02 100,00 PLN MADZIK27 2010-06-02 30,00 PLN JOANNA D. B. 2010-06-02 100,00 PLN BEATA JOANNA B. 2010-06-04 15,00 PLN JUSTYNA G. 2010-06-04 20,00 PLN KAROLINA M. 2010-06-04 20,00 PLN AWIT 2010-06-04 20,00 PLN TERESA BORCZ 2010-06-04 60,00 PLN MIRON i JÓZEF H. 2010-06-04 50,00 PLN VIKTORIJA R. 2010-06-04 500,00 PLN [URL="https://www.serwisinternetowy.dnbnord.pl/rachunki_his/podgladOperacji/110190899/"][/URL]AGNIESZKA Z. to razem[B] 1531 zł.[/B] na koncie fundacji :) :multi:
  18. [SIZE=4]Już piszę [B]co do wpłat zza granicy[/B] :) można robić donacje poprzez: [/SIZE][CENTER][SIZE=4][B]DotPay[/B], pod adresem: [/SIZE] [FONT=&quot][SIZE=4][URL]https://ssl.dotpay.eu/[/URL][/SIZE][/FONT][SIZE=4] seller ID: [B][FONT=&quot]3833[/FONT][/B][/SIZE] Remember to enter [SIZE=4][B]OMEN[/B][/SIZE] as [B]transaction description[/B]! [SIZE=4][B]PayPal[/B], pod adresem: [/SIZE] [SIZE=4][FONT=&quot][URL]https://www.paypal.com/pl/cgi-bin/webscr?cmd=_flow&SESSION=8YjVWGjjDdUMTynFD5wLJUo9vZ2YUAS5I8fZvlrBhTDABL0kSIMo_FdEsCq&dispatch=5885d80a13c0db1f22d2300ef60a67593b79a4d03747447e1e8d0f800ad65e80[/URL][/FONT][/SIZE] (ID: [B][email protected][/B]) Remember to enter [SIZE=4][B]OMEN[/B][/SIZE] as [B]transaction description[/B]! [LEFT]NiJaSe daj to w pierwszy post :) [/LEFT] [/CENTER]
  19. [quote name='Ellig']mru, ludzie prosza o pelne namiary na numer konta ze SWIFTEM , najlepiej jakby znalazly sie na stronie Omena na Vivie, takie sa prosby z Facebooka....[/QUOTE] pisalismy ze taki przelew kosztuje 50 z i jest bez sensu bedzie mozliwosc wplat przez PayPal tylko musicie dac mi chwile
  20. to zdjęcie Omena jest okropne :( ale prawdziwe ( dobrze ze jest :(
  21. wstrzymajcie sie chwile z tymi przelewami zza granicy :) będzie można przez PayPal tylko jutro napisze jak dokładnie to wygląda!
  22. swift kod to [B]MHBFPLPW[/B] - NiJaSe dodaj na pierwszą :)
  23. [SIZE=4]Big zaginął na [B]Ursynowie tym już przy Piasecznie![/B] na samej granicy! ulica[B] Kuropatwy[/B], ale mógł pobiec wszędzie :([/SIZE]
  24. [B]prosimy o pomoc :([/B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/186891-Ursyn%C3%B3w-ul.Kuropatwy-zagin%C4%85%C5%82BIG-wielki-ledwo-chodzi!-POMOCY[/url]!
×
×
  • Create New...