-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
mru replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
doszła wpłata 90 zł. od psiaków stadionowych, Omen ma na koncie 1771 zł. -
wszystkie cztery maluchy już w domkach! :) dziękuję Wam strasznie za pomoc!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
miałam jedno mailowe zapytanie, ale typu "a czy sterylizacja jest konieczna...?" no więc nie wiem.... z resztą bez konkretów -
oj Pikuś tak, poszedł i beka zrobiła mu wizytację przy okazji :) w sumie fajnie, nie musi siedzieć w kojcu ja też tego pana widziałam dzień wcześniej, pytał właśnie o Pikusia (zobaczył go na zdjęciu) astowata sunia jest fajna, nie wiem co ma z asta ale coś ma :) i świetie, że beka przechwyciła labkę, nie sądzę, żeby panowie robotnicy mieli dowód, że to ich suka. kiedyś był labkowy DT dla Loli, popytam czy nie znalazłoby się nic dla tej labki...
-
tu nie chodzi ani o kupę roboty, minutka zawsze się znajdzie;) tylko my potrzebujemy pomocy jedna sprawa to łapanie, inna zaklepanie hotelu (ja się na hotelach nie znam, ale podpowiedzieliście mi, ze u Owieczki byłoby okej - tylko czy tam jest miejsce? może ktoś mógłby się zająć kontaktem z Owieczką czy szukaniem miejsca? transport już na naszej głowie trochę bez sensu jest czekanie na jedną osobę, żeby coś zorganizowała ;) szczególnie, ze ta osoba juz dawno deklarowała, że jeśli chodzi o łapanie to jest gotowa w praktycznie każdej chwili, bo mieszka niedaleko
-
do fundacji Viva? :) to wystarczy pw do mnie... chyba, że to była jakaś zawoalowana złośliwość heh powiedzcie, czy dla Białaska jest jeszcze miejsce w hotelu? pisać do Owieczki czy ktoś z nią gadał? ile jest osób chętnych do pomocy w łapaniu? ja pisałam jakiś czas temu, że szukamy chętnych i odzew był praktycznie żaden... po prostu: a) zaklepmy miejsce b) umowmy sie na jakis konkretny termin, najlepiej w tyg popołudniowy nawet dość późny, żeby było mniej ludzi i już nie czekajmy na chętnych, damy radę we 4 osoby czy ile tam nas może ;)
-
moze sie wyrobi :) zadzwonimy do Ninti a czy tymczas może go przyjść tego 10tego cały dzień? o dowolnej godzinie?
-
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
mru replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
tak tak, Omen jest strasznie słaby, siada co chwilę :( no ale to i tak o niebo lepiej... prawda? :roll: -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
mru replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
aaaa do mnie też dzwonił!!! :D najpierw myślałam, że może coś się stało....! aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :D:D:D -
słuchajcie, a od której pracuje Paluch? Paweł może jechać z Ninti tylko o 13 ma jakieś zajęcia :/ schronisko jest czynne od 12
-
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
mru replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
nie puszczamy kciuków kochanie! -
stary Rudzik porzucony na mrozie... Rudzik już w domu! Aniu, dziękuję!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
eee moje psy kochają surowiznę :) jabłka, marchewki, ogórka, cukinię... ;) ostatnio zakochali się w melonie! -
BROK - Polcia i jej maluchy już w nowych domach ;)
mru replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
boze co za biedaki! :( -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
mru replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
pomyliłam się w liczeniu, jest razem [B]1681 zł.[/B] :) uwzględniając ostatnią wpłatę: 2010-06-04 DANUTA Z. [B]100 zł.[/B] -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
mru replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
Tak, bardzo dziękujemy :) jesteście niezawodni! -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
mru replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
nowe wpłaty na Omenka: 2010-06-02 100,00 PLN MADZIK27 2010-06-02 30,00 PLN JOANNA D. B. 2010-06-02 100,00 PLN BEATA JOANNA B. 2010-06-04 15,00 PLN JUSTYNA G. 2010-06-04 20,00 PLN KAROLINA M. 2010-06-04 20,00 PLN AWIT 2010-06-04 20,00 PLN TERESA BORCZ 2010-06-04 60,00 PLN MIRON i JÓZEF H. 2010-06-04 50,00 PLN VIKTORIJA R. 2010-06-04 500,00 PLN [URL="https://www.serwisinternetowy.dnbnord.pl/rachunki_his/podgladOperacji/110190899/"][/URL]AGNIESZKA Z. to razem[B] 1531 zł.[/B] na koncie fundacji :) :multi: -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
mru replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
[SIZE=4]Już piszę [B]co do wpłat zza granicy[/B] :) można robić donacje poprzez: [/SIZE][CENTER][SIZE=4][B]DotPay[/B], pod adresem: [/SIZE] [FONT="][SIZE=4][URL]https://ssl.dotpay.eu/[/URL][/SIZE][/FONT][SIZE=4] seller ID: [B][FONT="]3833[/FONT][/B][/SIZE] Remember to enter [SIZE=4][B]OMEN[/B][/SIZE] as [B]transaction description[/B]! [SIZE=4][B]PayPal[/B], pod adresem: [/SIZE] [SIZE=4][FONT="][URL]https://www.paypal.com/pl/cgi-bin/webscr?cmd=_flow&SESSION=8YjVWGjjDdUMTynFD5wLJUo9vZ2YUAS5I8fZvlrBhTDABL0kSIMo_FdEsCq&dispatch=5885d80a13c0db1f22d2300ef60a67593b79a4d03747447e1e8d0f800ad65e80[/URL][/FONT][/SIZE] (ID: [B][email protected][/B]) Remember to enter [SIZE=4][B]OMEN[/B][/SIZE] as [B]transaction description[/B]! [LEFT]NiJaSe daj to w pierwszy post :) [/LEFT] [/CENTER] -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
mru replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ellig']mru, ludzie prosza o pelne namiary na numer konta ze SWIFTEM , najlepiej jakby znalazly sie na stronie Omena na Vivie, takie sa prosby z Facebooka....[/QUOTE] pisalismy ze taki przelew kosztuje 50 z i jest bez sensu bedzie mozliwosc wplat przez PayPal tylko musicie dac mi chwile -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
mru replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
to zdjęcie Omena jest okropne :( ale prawdziwe ( dobrze ze jest :( -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
mru replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
wstrzymajcie sie chwile z tymi przelewami zza granicy :) będzie można przez PayPal tylko jutro napisze jak dokładnie to wygląda! -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
mru replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
swift kod to [B]MHBFPLPW[/B] - NiJaSe dodaj na pierwszą :) -
Bambaryłek - teraz FIODOR - ma dom, kolegę Gacka i podbija świat
mru replied to APSA's topic in Już w nowym domu
[SIZE=4]Big zaginął na [B]Ursynowie tym już przy Piasecznie![/B] na samej granicy! ulica[B] Kuropatwy[/B], ale mógł pobiec wszędzie :([/SIZE] -
Bambaryłek - teraz FIODOR - ma dom, kolegę Gacka i podbija świat
mru replied to APSA's topic in Już w nowym domu
[B]prosimy o pomoc :([/B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/186891-Ursyn%C3%B3w-ul.Kuropatwy-zagin%C4%85%C5%82BIG-wielki-ledwo-chodzi!-POMOCY[/url]!